Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити?

Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

Комментарии

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    То може вас від шиї таке статися. Може в вас шия раніше боліла .Мені таке було , що боліла і погано поверталася шия, віддівала на праве плече і всю руку, терпла рука.Болі булі дуже сильні. Радили знайомі клініку Пілюйка .Я вагалася,бо в них трохи дорого.Приймала капельниці і процедури в поліклініці , травматолог лічив плечелопаточний періартріт . Толку не було .Мені радили іглоукаловання .По фейсбуці я найшла Циц Галину-мені давно казали за цього лікаря. Лікар мене обстежила, як положено на МРТ направила. В мене вся шия в грижах дисків, мені поставили діагноз .В мене Шийна радікулопатія ,правобічний С5-С6 корінцевий , МТСД НДСД- це я з виписки переписала, по простому -шийний радикуліт і грижі дисків.Мені Галина Дмитрівна за 7 днів сняла болі і запалення ,процентів на 80 мені стало краще вже на 3 день лікування.А лікували мене процедурами Лазер високої інтенсівності плюс електротерапія і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Дуже голки мені помогли. Може ви запитайте за таке лікування .Результат дуже гарний

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    МРТ шиї?

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    консультація невролога. Невріт ?

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    В мене страшно терпли пальці на двох руках. Ног більше всього тривожила права рука .В мене були страшні болі , пекли , затерпання пальців правої руки, це моя основна робоча рука і мій заробіток. Мене лікували моя сімейна врач, невролог, ревматолог з міської лікарні , нарешті доліковував мене травматолог ...Ефекту ноь. Фантазії-повний НОЛЬ! Коли я потім переглядала листочки з їх призначенням -ревматолог призначала ревмоксікам , перед тим невролог призначала ксефокам і дексалгін , а травматолог-кейвер плюс мелбек .Воно й потім мені і не дивно стало ,що нема у мене покращення. Я загуглила все-ліки тож ті самі вони назначають І Я була в шоці. Люди, я близько місяця бігаю по врачах, які призначають то саме і навіть не читають попереднє нанзначення. Ті самісінькі лікарства , но по другому називаються.
    У фб я чисто випадково натрапила на невролога Циц Галину Дмитрівну, вірніше на її пост про КІН-компресійно-ішемічні невропатії-я відразу звернулася. Зразу видно -уровень врача ! Я чомусь їй дуже повірила.Підхід до лікування, Акупунтура-лікування голками у ней -це щось унікальне .Плюс процедури . Мені помогло лікування .! Супер. Врач як спеціаліст -просто супер .Як людина -взагалі- я такого відношення не зустрічала. Всім рекомендую. Гарний лікувальний закла. Все чистеньке, всі процедури дуже якісно роблять сестрички. Дороговато.Але-результат того вартий.

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    Я маю довгу історію хвороби ще з 2016 року. В мене терпли руки , мерзли руки, особливо пальці, пекли на трошки синішали на морозі . Я давно цікавилася чи допоможе мені лікування методом голкотерапії позбутися затерпання рук? І ще, чи допоможе мені лікування методом голкотерапії якщо в мене є біль.. Мені всі казали ,що це від грижі в шиї. Але я перевірялася .Грижа міжхребцевого диску в мене відсутня. Проблема не вирішилася до того часу , поки я не звернулася до невролога Циц Галини. Єдина лікар яка мене вислухала, детально обстежила , поставила мені діагноз вегетативні розлади Сд Рейно . Я пройшла з того часу кілька курсів лікування, в основному акупунтура-те лікування голками що мене давно цікавила та інфрачервоний лазер . Потім в клініці зявилася нова апаратура і вже з 2019 року я періодично прохожу голки і електротерапію. Результат дуже гарний. Руки не болять та майже не терпнуть. Пальці не печуть і не синіють як раніше. Я дуже задоволена результатом мого лікування. Рекомедую,звертайтеся.Вам тут допоможуть

  • Мала затерпання кистей , ониміння .Дуже заважало мені .Я давно добре знаю Галину Дмитрівну. Вона гарний фахівець по неврології, мені з мамою дуже допомогла.В мами часто голова крутилася, запаморочення були .І ще вона дуже добре знається на акупунтурі. Проходила у неї тричі лікування голкотерапії курсами 10 днів, потім по 7 днів.Маю гарний результат лікування. Немає ониміння і мерзлякуватості моїх кистей і пальців.Раніше пальчики на холоді були трошки синюшні , бордові .Пекли .Давно цих явищ нема .Гарний лікар.

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    Звертайтеся до невролога

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    до невропатолога

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    Невролог мусить подивитися. І ще у Львові є центр Ехокор , запишіться на електроміографію. Там обслідують нерви

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    Голки, електротерапія, попередньо зверніться до невролога Циц Галини

  • @olegLebid написал:
    У меня после длительной поездки сильная боль в шее и руке , Эта врач мне поможет

    ПОМОЖЕ ,обратіться в медпрактіку здоровя до невропатолога Галини Дмитріївни Циц вона вам поможе 0989971709

  • У меня после длительной поездки сильная боль в шее и руке , Эта врач мне поможет

  • @ribakzina написал:
    Після сна погано працює ліва рука , затерпли пальці .Що робити. Німесил і ібупрофен принімаю 3 дні, сімейна врач призначила нейробіон. толку пока не бачу До кого звертатися?????

    До невролога і швидко. Циц ГД Медпрактика здоров2я-невролог крутий. Крутий фахівець по лікуванню акупунтурою. Голки повинні помогти. Я так думаю. Плюс апаратура, думаю треба стимуляцію

  • обратіться в медпрактіку здоровя до невропатолога Галини Дмитріївни Циц вона вам поможе 0989971709

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.