Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

ульнарна невропатія невролог Галина Циц всім рекомендую

Мав проблему з правою рукою, стріляло і сверліло в лікті , в мізинець віддівало. Мене Галина Дмитрівна запитувала як вас болить, кажу знаєте як током б"є- оце такий біль. Після огляду діагноз зразу мені поставила, про проботу мою запитала: ви каже айтишнік чи програміст. я аж розміявся, програміст кажу, а ви як вгадали.Так це каже вашого брата хвороба-ульнарна невропатія. Розписала мені ліки і процедури, акупунтуру -це лікування голками і електротерапію. Там спеціальні протоколи в апарати є .Я ще дивувався ,як апарат знає який мені протокол треба. А лікар мені сказала все просто, це лікар вам виставляє діагноз, а за діагнозом ставиться процедура електротерапії. Я знову перепитував- типу якщо неправильний діагноз то не помагає. Ну звичайно-каже лікар. Але мені слава Богу все помогло і акупунтура і електротерапія. Добре спати почав . точно після голок це відмітив.

Комментарии

  • @AndriyDemidas написал:
    Мав проблему з правою рукою, стріляло і сверліло в лікті , в мізинець віддівало. Мене Галина Дмитрівна запитувала як вас болить, кажу знаєте як током б"є- оце такий біль. Після огляду діагноз зразу мені поставила, про проботу мою запитала: ви каже айтишнік чи програміст. я аж розміявся, програміст кажу, а ви як вгадали.Так це каже вашого брата хвороба-ульнарна невропатія. Розписала мені ліки і процедури, акупунтуру -це лікування голками і електротерапію. Там спеціальні протоколи в апарати є .Я ще дивувався ,як апарат знає який мені протокол треба. А лікар мені сказала все просто, це лікар вам виставляє діагноз, а за діагнозом ставиться процедура електротерапії. Я знову перепитував- типу якщо неправильний діагноз то не помагає. Ну звичайно-каже лікар. Але мені слава Богу все помогло і акупунтура і електротерапія. Добре спати почав . точно після голок це відмітив.

    Мені раніше діагноз епіконділіту виставили... то є окрема історія .не хочу згадувати. Толку не було і знайомі порадили невролога Циц Галину.Лікарка оглянула все мені перевірила,виявилося,що у мене зовсім інше, треба лікувати невропатію ліктьового нерва. Пройшов курс електротерапії, лікування магнітом та лазером.Апаратура суперова. Звісно, була акупунтура. Дуже дякую Вам Галина Дмитрівна. Руку мені відпустило, пальці не терпнуть, током не б"є як раніше.Всім тепер Вас рекомендую

  • @maximiv написал:
    В мене дуже терпли пальці на руках. Що я не робила - суттєвого покращення у своєму стані не було. Я була у багатьох лікарів .Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Мене лікувала Галина Дмитрівна .Я дуже задоволена. У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю .Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури і всім рекомендую . Звертайтеся до Галини Дмитрівни.Дуже гарний лікар.

    Мені раніше діагноз епіконділіту виставили... то є окрема історія .не хочу згадувати. Толку не було і знайомі порадили невролога Циц Галину.Лікарка оглянула все мені перевірила,виявилося,що у мене зовсім інше, треба лікувати невропатію ліктьового нерва. Пройшов курс електротерапії, лікування магнітом та лазером.Апаратура суперова. Звісно, була акупунтура. Дуже дякую Вам Галина Дмитрівна. Руку мені відпустило, пальці не терпнуть, током не б"є як раніше.Всім тепер Вас рекомендую

  • @maximiv написал:
    В мене дуже терпли пальці на руках. Що я не робила - суттєвого покращення у своєму стані не було. Я була у багатьох лікарів .Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Мене лікувала Галина Дмитрівна .Я дуже задоволена. У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю .Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури і всім рекомендую . Звертайтеся до Галини Дмитрівни.Дуже гарний лікар.

    мені Галина Дмитрівна з ногами дуже помогла. Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге. Більше 13 тисяч за 10 днів. Але якщо бачиш що з такого лікування є толк , то ніяких грошей не жалко

  • Cтріляючий біль турбував більше півроку , кількасекундний, потім кількахвилинний. Останніх близько 3 місяців -удар струмом .все. Аж в очах темніє. Тут робота висне , сайти ....Короче , я загуглив. На що це схоже ? А на те і схоже-невропатія компресіонно-ішемічна по типу тунельного синдрому -ульнарний тунельний синдром або ульнарна невропатія. Прийшов на прийом до невролога, кажу так мол і так от така фігня малята. Лічіть мене бо виходу нема. На що мені відповили ,що вихід завжди є. Порекомендували голки, електротерапію і вискоінтенсивний лазер . Я так скептично до цього всього віднісся.Але свої 7 днів відходив. Зауважте. 7 .Не 10 як казала Галина Дмитрівна , а 7. Бо легше стало через 7. Круто.Я шалено задоволений. Ношу лангету.Нормально сижу.Коврик під лікоть. Законопослушний громадянин , Галина Дмитрівна . Все як Ви казали роблю. Не стріляє. ДЯКУЮЮЮЮЮЮ

  • @AndriyDemidas написал:
    Мав проблему з правою рукою, стріляло і сверліло в лікті , в мізинець віддівало. Мене Галина Дмитрівна запитувала як вас болить, кажу знаєте як током б"є- оце такий біль. Після огляду діагноз зразу мені поставила, про проботу мою запитала: ви каже айтишнік чи програміст. я аж розміявся, програміст кажу, а ви як вгадали.Так це каже вашого брата хвороба-ульнарна невропатія. Розписала мені ліки і процедури, акупунтуру -це лікування голками і електротерапію. Там спеціальні протоколи в апарати є .Я ще дивувався ,як апарат знає який мені протокол треба. А лікар мені сказала все просто, це лікар вам виставляє діагноз, а за діагнозом ставиться процедура електротерапії. Я знову перепитував- типу якщо неправильний діагноз то не помагає. Ну звичайно-каже лікар. Але мені слава Богу все помогло і акупунтура і електротерапія. Добре спати почав . точно після голок це відмітив.

    Мене 2 руки турбували.Це ще гірше .Мала затерпання кистей , ониміння .Дуже заважало мені . Проходила в Медпрактиці Здоров"я у Галини Дмитрівни 3 рази лікування. Була голкотерапія курсами 10 днів, потім по 7 днів.Маю гарний результат лікування. Немає ониміння і мерзлякуватості моїх кистей і пальців.Раніше пальчики на холоді були трошки синюшні , бордові .Пекли .Давно цих явищ нема .Результат гарний.

  • @AndriyDemidas написал:
    Мав проблему з правою рукою, стріляло і сверліло в лікті , в мізинець віддівало. Мене Галина Дмитрівна запитувала як вас болить, кажу знаєте як током б"є- оце такий біль. Після огляду діагноз зразу мені поставила, про проботу мою запитала: ви каже айтишнік чи програміст. я аж розміявся, програміст кажу, а ви як вгадали.Так це каже вашого брата хвороба-ульнарна невропатія. Розписала мені ліки і процедури, акупунтуру -це лікування голками і електротерапію. Там спеціальні протоколи в апарати є .Я ще дивувався ,як апарат знає який мені протокол треба. А лікар мені сказала все просто, це лікар вам виставляє діагноз, а за діагнозом ставиться процедура електротерапії. Я знову перепитував- типу якщо неправильний діагноз то не помагає. Ну звичайно-каже лікар. Але мені слава Богу все помогло і акупунтура і електротерапія. Добре спати почав . точно після голок це відмітив.

    Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на 80. Спасибі Вам шановна Галина Дмитрівна. За все спасибі Вам весь персонал медпрактіки.

  • @maximiv написал:
    Доречі , гарно допомагає метод електротерапії. Дуже ефективно

    апарат хороший, ефект гарний-допомагає

  • Доречі , гарно допомагає метод електротерапії. Дуже ефективно

  • В мене дуже терпли пальці на руках. Що я не робила - суттєвого покращення у своєму стані не було. Я була у багатьох лікарів .Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Мене лікувала Галина Дмитрівна .Я дуже задоволена. У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю .Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури і всім рекомендую . Звертайтеся до Галини Дмитрівни.Дуже гарний лікар.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.