Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

ульнарна невропатія невролог Галина Циц всім рекомендую

Мав проблему з правою рукою, стріляло і сверліло в лікті , в мізинець віддівало. Мене Галина Дмитрівна запитувала як вас болить, кажу знаєте як током б"є- оце такий біль. Після огляду діагноз зразу мені поставила, про проботу мою запитала: ви каже айтишнік чи програміст. я аж розміявся, програміст кажу, а ви як вгадали.Так це каже вашого брата хвороба-ульнарна невропатія. Розписала мені ліки і процедури, акупунтуру -це лікування голками і електротерапію. Там спеціальні протоколи в апарати є .Я ще дивувався ,як апарат знає який мені протокол треба. А лікар мені сказала все просто, це лікар вам виставляє діагноз, а за діагнозом ставиться процедура електротерапії. Я знову перепитував- типу якщо неправильний діагноз то не помагає. Ну звичайно-каже лікар. Але мені слава Богу все помогло і акупунтура і електротерапія. Добре спати почав . точно після голок це відмітив.

Комментарии

• @maximiv написал:
    В мене дуже терпли пальці на руках. Що я не робила - суттєвого покращення у своєму стані не було. Я була у багатьох лікарів .Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Мене лікувала Галина Дмитрівна .Я дуже задоволена. У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю .Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури і всім рекомендую . Звертайтеся до Галини Дмитрівни.Дуже гарний лікар.

мені Галина Дмитрівна з ногами дуже помогла. Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге. Більше 13 тисяч за 10 днів. Але якщо бачиш що з такого лікування є толк , то ніяких грошей не жалко

• Cтріляючий біль турбував більше півроку , кількасекундний, потім кількахвилинний. Останніх близько 3 місяців -удар струмом .все. Аж в очах темніє. Тут робота висне , сайти ....Короче , я загуглив. На що це схоже ? А на те і схоже-невропатія компресіонно-ішемічна по типу тунельного синдрому -ульнарний тунельний синдром або ульнарна невропатія. Прийшов на прийом до невролога, кажу так мол і так от така фігня малята. Лічіть мене бо виходу нема. На що мені відповили ,що вихід завжди є. Порекомендували голки, електротерапію і вискоінтенсивний лазер . Я так скептично до цього всього віднісся.Але свої 7 днів відходив. Зауважте. 7 .Не 10 як казала Галина Дмитрівна , а 7. Бо легше стало через 7. Круто.Я шалено задоволений. Ношу лангету.Нормально сижу.Коврик під лікоть. Законопослушний громадянин , Галина Дмитрівна . Все як Ви казали роблю. Не стріляє. ДЯКУЮЮЮЮЮЮ

• @AndriyDemidas написал:
    Мав проблему з правою рукою, стріляло і сверліло в лікті , в мізинець віддівало. Мене Галина Дмитрівна запитувала як вас болить, кажу знаєте як током б"є- оце такий біль. Після огляду діагноз зразу мені поставила, про проботу мою запитала: ви каже айтишнік чи програміст. я аж розміявся, програміст кажу, а ви як вгадали.Так це каже вашого брата хвороба-ульнарна невропатія. Розписала мені ліки і процедури, акупунтуру -це лікування голками і електротерапію. Там спеціальні протоколи в апарати є .Я ще дивувався ,як апарат знає який мені протокол треба. А лікар мені сказала все просто, це лікар вам виставляє діагноз, а за діагнозом ставиться процедура електротерапії. Я знову перепитував- типу якщо неправильний діагноз то не помагає. Ну звичайно-каже лікар. Але мені слава Богу все помогло і акупунтура і електротерапія. Добре спати почав . точно після голок це відмітив.

Мене 2 руки турбували.Це ще гірше .Мала затерпання кистей , ониміння .Дуже заважало мені . Проходила в Медпрактиці Здоров"я у Галини Дмитрівни 3 рази лікування. Була голкотерапія курсами 10 днів, потім по 7 днів.Маю гарний результат лікування. Немає ониміння і мерзлякуватості моїх кистей і пальців.Раніше пальчики на холоді були трошки синюшні , бордові .Пекли .Давно цих явищ нема .Результат гарний.

• @AndriyDemidas написал:

Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на 80. Спасибі Вам шановна Галина Дмитрівна. За все спасибі Вам весь персонал медпрактіки.

• @maximiv написал:
    Доречі , гарно допомагає метод електротерапії. Дуже ефективно

апарат хороший, ефект гарний-допомагає

• Доречі , гарно допомагає метод електротерапії. Дуже ефективно

• В мене дуже терпли пальці на руках. Що я не робила - суттєвого покращення у своєму стані не було. Я була у багатьох лікарів .Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Мене лікувала Галина Дмитрівна .Я дуже задоволена. У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю .Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури і всім рекомендую . Звертайтеся до Галини Дмитрівни.Дуже гарний лікар.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.