Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Невролог Циц Г.Д. -100% помагає

Тут бачу багато різного пишеться , так от ,коротко і по суті: була проблема, доволі серйозна.І не раз .І біль був дуже сильний. І пізніше головокружіння турбувало. Маю досвід великий спілкування з лікарями багатьох спеціальностей.Також дуже багато різного мені приписували , то все приймалося -безрезультатно. Мені порадили люди звернутися до Галини Дмитрівни Циц ,це невропатолог з медпрактики Пілюйка .Вона більше 20 років там працює і дуже гарно в неї результат виходить після лікування голками. Так от -це все правда. ЇЇ лікування дуже ефективне. Не треба блокад, не треба капельниць. Великий плюс- сучасна апаратура . Якщо маєте проблему з болями, чи з радикулітом, чи голова крутиться-рекомендую. Тут вам точно поможуть

Комментарии

  • @ludmilaKoval написал:
    дуже толкова і грамотна врач і дуже гарна людина

    Дійсно ,Циц Галина дуже грамотний лікар , мені доводилося звертатися до неї з стрибками тиску, сильно боліла голова, тривога була сильна, дуже часте серцебиття , погано спала. Перехворіла по типу грипом, але як тепер розумію,швидше за все був ковід по 2 кругу .Просто не зробили тести,вдома доречі майже всі перехворіли. Мені крапельці ставили з реосорбілактом, Лізином, панцикор, небівал, тівортін.... більше 20 назв ліків , парацетамол та солпадеін актив я вже навіть не рахую. близько півтора місяця це все тянулося. Мені порадили спробувати лікування методом акупунтури, моя кума клієнтка у Циц більше 10 років.Я спробувала- дуже гарне лікування, пройшла 2 курси.Спочатку курс акупунтури на тиждень.Потім ще курс акупунтури і масаж ,рекомендую. Галина Дмитрівна сильно мені допомогла .Як їй це вдається-після першого курсу голова значно менше боліла, тиск вище 140 не піднімався.Після другого курсу пройшло більше місяця, тиск 120-125 на 80, пульсу вище 82 не було.Сон гарний.Тривога не турбує. Всім рекомендую

  • @lidaSeenyuk написал:
    я хворію давно мігренями, голова дуже часто боліла. Від постоянних прийомів лікарств від болі почався гастрит. Мені сімейний призначав фаніган. Потом невропатолог з 2 поліклініки призначала доларен, аертал і алмірал .плюс всі золмігрени ..Воно все мені гастрит зробило .Мені Галина Дмитрівна голками помогла дуже сильно. Намного рідше стали мігрені і пройшов гастрит. Гарний врач. Рекомендую

    У мене давня історія головной болі .Я давно лікувалася у Києві, акупунктура помагала , мені ставала краще. Через останні події ми переїхали пока у Хмельницьку область, дітям в школу і все таке інше... Я freelance work, можу працювати де завгодно. У себе Києві я знала уда іти і що робить.А тут розігралася моя головна боль, куда іти , кого шукати. Нічого, мої знайомі мені порекомендували Галіну Дмітріївну, вони у неї постоянні клієнти. Ви знаєте, після двох курсів акупунктури з говою все в порядку. Я не знаю наскільки ми тут затримаємося . Но похоже невролог і спеціаліст по акупункутурі у мене тут свій уже є.Чудовий лікар і прекрасна жінка.

  • я хворію давно мігренями, голова дуже часто боліла. Від постоянних прийомів лікарств від болі почався гастрит. Мені сімейний призначав фаніган. Потом невропатолог з 2 поліклініки призначала доларен, аертал і алмірал .плюс всі золмігрени ..Воно все мені гастрит зробило .Мені Галина Дмитрівна голками помогла дуже сильно. Намного рідше стали мігрені і пройшов гастрит. Гарний врач. Рекомендую

  • У мене Сахарний діабет 2 типа вже 12 років, є полінейропатія на почві діабету. Дуже сильно пекли підошви і беспокоїли ноги, цукор сильно скакав. Мені ендокринолог з нашої городскої лікарні посовітувала обратитися до Галини Дмитрівни Циц. Я в неї прохожу сеанси голок і процедури коли електротерапію а коли вона мені лазер призначає. Лікування дороге. Но результат дуже гарний. Після 2 курса голкотерапії в мене по сьогоднішній день доза глюкофажа 1000 .А цукор стабільний. І підошви ночью не печуть. Я дуже довольна

  • у мене стався дуже гострий біль в попереку , дуже крутило ліву ногу. Я схильна до алергії. Була кропивниця на лідокаїн і висипання після олфену 3 роки тому. Тому я ліків побоююся. Моя сімейна порадила 3 дні проколоти дексаметазон. Я зробила але значного покравщення не відчула. Мені порадили невролога Циц Галину Дмитрівну щоб пройти у неї курс лікування голками. Кажуть що у нашому місті це найращий лікар по голках і по нервовій системі. Я звернулася, мене обстежила Галина Дмитрівна, ми зробили МРТ , там протрузії невеличкі. Швидше за все зіграло роль переохолодження. Я пройшла курс лікування голками, лазером і електротерапію. Мені вистачило 10 днів щоб відчути значне покращення стану. Я відчувалав покращення вже з 3 дня лікування коли мені Галина Дмитрівна ставила і прогрівала голки на поясниці і на нозі-дуже відчувається покращеня. Мені дуже помогло таке лікування. В кого є схожі проблеми -звертайтеся. Є гарний результат лікування

  • @IrinaAdamec написал:
    Через проблеми з щитовидкою, які слава Богу вже позаду ,у мене полінейропатія 11 ст. Мене пекли і терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом . Вона зразу підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Дуже гарний масаж кистей та стоп .Всім рекомендую

    Після лікування акупунтурою мене значно рідше турбує головний біль і Галина Дмитрівна дуже помогла мені з шлунком ( мене дуже турбувала фунціональна діспепсія а тепер всі ці явища дуже мізерні)

  • В мене боліла і погано поверталася шия, віддівала на праве плече і всю руку, терпла рука.Болі булі дуже сильні. Радили знайомі клініку Пілюйка .Я вагалася,бо в них трохи дорого.Приймала капельниці і процедури в поліклініці , травматолог лічив плечелопаточний періартріт . Толку не було .Мені радили іглоукаловання .По фейсбуці я найшла Циц Галину-мені давно казали за цього лікаря. Лікар мене обстежила, як положено на МРТ направила. В мене вся шия в грижах дисків, мені поставили діагноз .В мене Шийна радікулопатія ,правобічний С5-С6 корінцевий , МТСД НДСД- це я з виписки переписала, по простому -шийний радикуліт і грижі дисків.Мені Галина Дмитрівна за 7 днів сняла болі і запалення ,процентів на 80 мені стало краще вже на 3 день лікування.А лікували мене процедурами Лазер високої інтенсівності плюс електротерапія і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Дуже голки мені помогли.Я почала нормально спати, нема серцебиття , не скаче тиск.Я дуже благодарна Галині Дмитрівні

  • @OlegZadorojniy написал:
    Дуже гарно лікар ця приймає хворих, дуже розбирається. Навіть якщо неясний больний, вона 100% постави правильний діагноз.

    Вегетосудинна дистонія мене турбувала з підліткового віку.Наразі мені 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .

  • У Кам"янці Подільському мені лікували артрозоартрит правої ноги гомілково-ступневого сустава. Майже 2 місяці. Я з Кам"янця Подільського їздив щоб попасти на прийом до невролога Циц Галини Дмитрієвни. Вона поставила мені Невропатію великогомілкового нерва справа. Я не дуже в то повірив. У мене дочка у Львові живе. Записала мені у їх центр Ехокор на електроміографію. Там мені повністю все підвердилося.

  • Через проблеми з щитовидкою, які слава Богу вже позаду ,у мене полінейропатія 11 ст. Мене пекли і терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом . Вона зразу підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Дуже гарний масаж кистей та стоп .Всім рекомендую

  • Лікарка дуже уважна ,старається розібратисяз діагнозом. Кожного огляне уважно, всі знімки передивиться, аналізи.Мені вона дуже помогла .В мене довго боліла шия і починало беспокоїти головокружіння. Мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач.

  • @Evgeniya написал:
    Мій неврит сідничного нерва Галина Дмитрівна вилікувала за 2 курси Акупунтурою -це лікування голками , потім у ті точки вона мені колола спеціальні ліки -це фармакоАкупунтура здається називається , і ще електротерапія в залі. А у мене між іншим на аспірин, анальгін, парацетамол і всі діклофенаки алергія.
    "Я вас не маю чим лікувати" -це слова невролога і мого сімейного з поліклініки №2. А тут мене знайшли чим вилікувати

    Галина Дмитрівна дуже досвідчений лікар. Вона завжди знає як допомогти, має підхід до кожного і знайде вихід з любої ситуації. Дуже гарний лікар

  • дуже толкова і грамотна врач і дуже гарна людина

  • @OlegZadorojniy написал:
    Дуже гарно лікар ця приймає хворих, дуже розбирається. Навіть якщо неясний больний, вона 100% постави правильний діагноз.

    Всім знакомим тепер рекомендую медпрактіку Здоров"я і врача Галину Дмитрівну.В мене страшно боліла у крутилися голова. Мене дуже боліла і погано поверталася шия. Мене врач дуже гарно консультувала, мені все як положено обстеженя зробили, і сосуди і МРТ шиї. Все лікування що мені радили -я все пройшов -7 днів на голки до Галини Дмитрівни і Світлана поробила процедури в залі, електротерапія мені робилися і високої інсевсівності лазер. Всього 7 днів і процентів 80 проблеми пройшло. Я задовелений результатом

  • Дуже гарно лікар ця приймає хворих, дуже розбирається. Навіть якщо неясний больний, вона 100% постави правильний діагноз.

  • Певний час у мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у поліклініку №4, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше.По ФБ я знайшов невролога Галину Дмитрівну Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , сіндром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-мені значно стало помітно краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.

  • @IgorGuk написал:

    @olenaK написал:
    Ще з весни у моєї мами більше півроку болі в хребті були. ми консультувалися у багатьох лікарів нашого м Хмельницький, сімейний лікар спочатку, 2 неврологи нашої поліклініки і травматолог, потім вийшли на обласну , невролог і травматолог там консультували, 2 приватні неврологи з центрів відомих...Призначення нажаль аналогічні: еуфілін, дексаметазон, улсепан, лізін , кейвер, дексалгін, мелоксикам, міасер, мелбек, зотек. болі не проходили. ми за ці місяці зробили 2 кт і мрт поясниці. всі лікують хондроз і грижі . Галину Дмитрівну Циц нам порадили знайомі. Ми дуже надіялися що вона нам поможе,всі казали що тут у цій клініці дуже гарні процедури. Але вишло зовсім інше.Лікарка нас оглянула, сказала що причини в поясниці недостатньо для такого болю. Направила нас на аналізи і на КТ грудного віділу , де найшли великі зміни в позвонках і вже 2 були зовсім погані. Лікарка запідозрила мієломну хворобу яку нам потом підтвердили. Мама пролікувалася ,ще попереду багато всього нас чекає. Але ми щиро дякуємо цій лікарці, бо без неї я навіть не знаю що нас би чекало

    у нас таже ситуація. Возможно і дещо хуже. Мама наблюдалась у сімейного поліклініка №4, 3-4 місяця стабільні болі в позвонках. Ми постоянно на капельницах, алмірал, артрокол ,лізін, дексаметазон, габана на ніч. Останніх 2 неділі мама на кетанові з дексалгіном. Ми по ФБ знайшли конакти, вийшли на Циц Галіну , вона сходу після осмотра нас томограф с контрастом, ну там все і обнаружили. Компресійні переломи 3 позвонків і проочєє плюс все доказали аналізи, на які нас паралельно направляла врач. Ми у гематологии....Сказали шанси ше є

    Та це давно всі знають ! Галина Дмитрівна шикарний клініціст .Якщо треба поставити діагноз -біжать до Циц .Ящо треба обстежити толково -теж біжать до Циц. Лікарка чудова. І дуже грамотна

  • @AnDreyDen написал:
    Підтримую, лікар на свому місці, яка знає що робить. Мені теж дуже допомогла.

    Мені ця врач вилічила синдром запясного канала на моїй основній робочій правій руці . Зразу видно -уровень врача !Підхід до лікування -віповідальний. Акупунтура-лікування голками у ней -це щось унікальне .Процедури тоже. Мені помогло лікування .! Супер. Врач як спеціаліст -просто супер .Як людина -взагалі! Галина Дмитрівна спасибі Вам велике

  • Мій неврит сідничного нерва Галина Дмитрівна вилікувала за 2 курси Акупунтурою -це лікування голками , потім у ті точки вона мені колола спеціальні ліки -це фармакоАкупунтура здається називається , і ще електротерапія в залі. А у мене між іншим на аспірин, анальгін, парацетамол і всі діклофенаки алергія.
    "Я вас не маю чим лікувати" -це слова невролога і мого сімейного з поліклініки №2. А тут мене знайшли чим вилікувати

  • @vlasyuk написал:

    @AnDreyDen написал:
    Підтримую, лікар на свому місці, яка знає що робить. Мені теж дуже допомогла.

    Перший раз мені тут вилікували спину ,других раз-неврит ліктьового нерва на правій руці. Два рази мною займалася невролог Галина Дмитрівна Циц. Мій досвід на 100% позитивний. Всім рекомедую .Хороша клініка .

    Проходила 2 курсе сеансів акупунктури у нєвролога Галіни Дмітріївни-сняла мені головну боль повністью. супер врач.І як людина-просто клас

  • @olenaK написал:
    Ще з весни у моєї мами більше півроку болі в хребті були. ми консультувалися у багатьох лікарів нашого м Хмельницький, сімейний лікар спочатку, 2 неврологи нашої поліклініки і травматолог, потім вийшли на обласну , невролог і травматолог там консультували, 2 приватні неврологи з центрів відомих...Призначення нажаль аналогічні: еуфілін, дексаметазон, улсепан, лізін , кейвер, дексалгін, мелоксикам, міасер, мелбек, зотек. болі не проходили. ми за ці місяці зробили 2 кт і мрт поясниці. всі лікують хондроз і грижі . Галину Дмитрівну Циц нам порадили знайомі. Ми дуже надіялися що вона нам поможе,всі казали що тут у цій клініці дуже гарні процедури. Але вишло зовсім інше.Лікарка нас оглянула, сказала що причини в поясниці недостатньо для такого болю. Направила нас на аналізи і на КТ грудного віділу , де найшли великі зміни в позвонках і вже 2 були зовсім погані. Лікарка запідозрила мієломну хворобу яку нам потом підтвердили. Мама пролікувалася ,ще попереду багато всього нас чекає. Але ми щиро дякуємо цій лікарці, бо без неї я навіть не знаю що нас би чекало

    у нас таже ситуація. Возможно і дещо хуже. Мама наблюдалась у сімейного поліклініка №4, 3-4 місяця стабільні болі в позвонках. Ми постоянно на капельницах, алмірал, артрокол ,лізін, дексаметазон, габана на ніч. Останніх 2 неділі мама на кетанові з дексалгіном. Ми по ФБ знайшли конакти, вийшли на Циц Галіну , вона сходу після осмотра нас томограф с контрастом, ну там все і обнаружили. Компресійні переломи 3 позвонків і проочєє плюс все доказали аналізи, на які нас паралельно направляла врач. Ми у гематологии....Сказали шанси ше є

  • Ще з весни у моєї мами більше півроку болі в хребті були. ми консультувалися у багатьох лікарів нашого м Хмельницький, сімейний лікар спочатку, 2 неврологи нашої поліклініки і травматолог, потім вийшли на обласну , невролог і травматолог там консультували, 2 приватні неврологи з центрів відомих...Призначення нажаль аналогічні: еуфілін, дексаметазон, улсепан, лізін , кейвер, дексалгін, мелоксикам, міасер, мелбек, зотек. болі не проходили. ми за ці місяці зробили 2 кт і мрт поясниці. всі лікують хондроз і грижі . Галину Дмитрівну Циц нам порадили знайомі. Ми дуже надіялися що вона нам поможе,всі казали що тут у цій клініці дуже гарні процедури. Але вишло зовсім інше.Лікарка нас оглянула, сказала що причини в поясниці недостатньо для такого болю. Направила нас на аналізи і на КТ грудного віділу , де найшли великі зміни в позвонках і вже 2 були зовсім погані. Лікарка запідозрила мієломну хворобу яку нам потом підтвердили. Мама пролікувалася ,ще попереду багато всього нас чекає. Але ми щиро дякуємо цій лікарці, бо без неї я навіть не знаю що нас би чекало

  • @RMich написал:
    Тут бачу багато різного пишеться , так от ,коротко і по суті: була проблема, доволі серйозна.І не раз .І біль був дуже сильний. І пізніше головокружіння турбувало. Маю досвід великий спілкування з лікарями багатьох спеціальностей.Також дуже багато різного мені приписували , то все приймалося -безрезультатно. Мені порадили люди звернутися до Галини Дмитрівни Циц ,це невропатолог з медпрактики Пілюйка .Вона більше 20 років там працює і дуже гарно в неї результат виходить після лікування голками. Так от -це все правда. ЇЇ лікування дуже ефективне. Не треба блокад, не треба капельниць. Великий плюс- сучасна апаратура . Якщо маєте проблему з болями, чи з радикулітом, чи голова крутиться-рекомендую. Тут вам точно поможуть

    маю гарний досвід лікування у Галини Дмитрівни. Моя дочка також. Дуже гарне враження від лікаря.Справжній фахівець.

  • Доброго дня,багато чула про ваші надсучасні апарати, у вас лікувалися моі знайомі і однокласник,які були у захваті від результатів вашого лікування і від лікарів, то підкажіть будь ласка,що робить ваш лазер при грижі, чи взагалі вона зменшиться. Дякую

  • @AnDreyDen написал:
    Підтримую, лікар на свому місці, яка знає що робить. Мені теж дуже допомогла.

    Перший раз мені тут вилікували спину ,других раз-неврит ліктьового нерва на правій руці. Два рази мною займалася невролог Галина Дмитрівна Циц. Мій досвід на 100% позитивний. Всім рекомедую .Хороша клініка .

  • Лікувалася тут в 2016 году, були великі проблеми з грижей діска.Довго думала куда податись на лікування. Перевєс получився в пользу кліники Пілюйка . Я не прогадала. Мені робили багато всего разного , точно знаю що помогло иглоукаливание у Галіни Дмітрівной. Результата хватило на 2 года. Потом я опять проходила процедури у 2020 году. Там уже нове усе оборудование. Мені дуже помогло .Планировали опять повторить усе. Дуже тут все помагає

  • Підтримую, лікар на свому місці, яка знає що робить. Мені теж дуже допомогла.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.