Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Функціональна диспепсія Акупунктура у Циц Г.Д. відгуки

Вегетосудинна дистонія мене турбувала з підліткового віку.Наразі мені 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

Комментарии

  • @VlasenkoNatasha написал:
    я давно страдаю на діспепсію. Мені робили дуже багато обстежень і в Хмельницькому і у Київі. Нічого не знайшли. І вже більше 2 років у мене Психосоматичні розлади ,функціональні розлади вегетативної нервової систепи з явищами функціональної діспепсії. Я давно клієнт Галини Дмитрівни. У мене часто боліла раніше голова. Також все від нервів. Я прохожу періодично курси акупунтури. І в мене все в порядку

    Я за Вас рада. І за себе також рада . У мене вегетативні розлади ,все після стресів почалося.Я довго шукала лікаря який зміг би мені допомогти. Мені мій психолог Людмила порадила звернутися до Галини Дмитрівни і спробувати лікування голками. Вона у неї давно лікується і має гарний результат.Після акупунтури у Галини Дмитрівни мене не турбують прояви функціональної диспепсії, мене не турбує важкість та переповнення в шлунку. І мої нерви в порядку.Я щаслива

  • @OlyaOmelyanchu написал:
    Вегетосудинна дистонія мене турбувала з підліткового віку.Наразі мені 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

    Раньше часто були мігрені, боліла сильно половина голови, глаз, тошніло, свєтобоязнь і прочєє. Ця тоштона мене сильно доставала. Доходило до рвоти. Я всі ці золмігрени , солпадеїни, жменями. Боль в желудке , опять тошнота , діспепсія . Мені порекомендували пробувати лікування акупунтурою, голками. Пройшла перший раз курс лікування у Галіни Дмтріївни ще у 2020 році весною.Були сеанси акупунтури , інфрачервоного лазера на шию і масажі шиї . Повторили ми курс через полгода.Потом у 2021 році. За весь 2021 рік у мене були тільки 3 приступа мігрені. Не тошніло. Рвоти не було .І то по інтенсівності болі моєй голови це може 35-40 % від того , як боліла голова ізначально. Тоже саме у 2022 . Тут просто так весь рік вся на нервах. Но сильно голова мене ні разу не боліла так як раньше. В мене нема тошноти. Так що результат акупунтура точно дає . Я довольна сильно.

  • @OlyaOmelyanchu написал:
    Вегетосудинна дистонія мене турбувала з підліткового віку.Наразі мені 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

    В мене давно головні болі мігрень. На почві частого прийому обезбалюющих получився гастрит і дуоденіт. Мені гастроентеролог поставила діагноз гастропатія на почві прийому потивовоспалітельних засобів і строго запретила їх прийом. В мене роками діклоберл, доларен, фаніган-мої таблетки я ж без них нікуди. Нічого. Найшли ми виход з положення. Мій гастроентеролог посовітувала мені обратитися до Галини Дмитрівни в медпрактику на лікування голками.То мені і гастрит пройшов і голвні болі набагато рідші стали. Тошо нада лікування

  • @OlyaOmelyanchu написал:
    Вегетосудинна дистонія мене турбувала з підліткового віку.Наразі мені 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

    мої хороші знайомі мене до Галини Дмитрівни направили. Вони дуже давноїї знають ,всім сімейством у неї голками лікуються. Чоловік мав гастрит і дуоденіт, передязвений стан фактично-3 роки тому пролікувався. За болі в животі забув. Правда пильнує вагу і трошки на дієті. Так що лікування голками дуже помагає.
    В мене серцебиття було тиск скакав -я пройшла сеанси лікування голками у Галини Дмитрівни-довольна

  • я давно страдаю на діспепсію. Мені робили дуже багато обстежень і в Хмельницькому і у Київі. Нічого не знайшли. І вже більше 2 років у мене Психосоматичні розлади ,функціональні розлади вегетативної нервової систепи з явищами функціональної діспепсії. Я давно клієнт Галини Дмитрівни. У мене часто боліла раніше голова. Також все від нервів. Я прохожу періодично курси акупунтури. І в мене все в порядку

  • K> @OxanaKlimenko написал:

    Я дуже добре знаю,що таке вегетативна дисфункція счи ВСД .У мене були прояви дистонії , томущо в мене дитинства проблема з щитовидкою, останніх 2 роки мені було погіршення стану. Лікувалася у Наталії Володимирівної в міській ендокринології .Мені відкорегували Еутирокс , зараз щоранку отримую 75 мг. Нарешті підібрали дозу , бо 50 мг мені було замало а 100 мг забагато.В мене терпнули пальці на руках та ногах, часто тремтіли пальці та була пітливість і почашчене серцебиття. Мені ще у лікарні крім щитовидки виставлено було діагноз дизгормональна поліневропатія. Приписали вітаміни групи В, адаптол 300 мг і порадили звернутися до Галини Дмитрівної Циц. Я проходила у неї два курса лікування . Перший раз 10 днів у жовтні, мені робили сеанси електротерапії і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Другий курс були лише голки 7 днів . Але мені затерпання майже всі пройшли. Пройшли всі сімптоми дистонії, я не маю пітливості і частого серцебиття. Мені дуже допомогло таке лікування. Так що всім рекомендую

    Лікар розсудлива та уважна. Всім рекомендую. По акупунтурі Галина Дмитрівна дуже розбирається. Мій результат після лікування голками у неї тривалий та хороший

  • я також добре знаю всі прояви диспепсії. Тривалий час була важкість та відчуття переповнення в шлунку особливо після їжі. Я знаходилась двічі на обстеженні у гастроентерологів і в міській лікарні , і двічі зонд ковтала. Нічого особливого не знаходили. Останній раз мені порадили підлікувати нерви.Сказали що всі мої симптоми схожі на невроз. Радили шукати невролога і пробувати лікування голками. Я обрала цей заклад тобто медпрактику здоров"я і звернулася до невролога Циц Галини. Про вибір свій дуже рада. Мені тут дуже допомогли. Акупунтура особливо. Я пройшла 3 курси акупунтури . Результат гарний. Всім рекгомендую

  • Я дуже добре знаю,що таке вегетативна дисфункція счи ВСД .У мене були прояви дистонії , томущо в мене дитинства проблема з щитовидкою, останніх 2 роки мені було погіршення стану. Лікувалася у Наталії Володимирівної в міській ендокринології .Мені відкорегували Еутирокс , зараз щоранку отримую 75 мг. Нарешті підібрали дозу , бо 50 мг мені було замало а 100 мг забагато.В мене терпнули пальці на руках та ногах, часто тремтіли пальці та була пітливість і почашчене серцебиття. Мені ще у лікарні крім щитовидки виставлено було діагноз дизгормональна поліневропатія. Приписали вітаміни групи В, адаптол 300 мг і порадили звернутися до Галини Дмитрівної Циц. Я проходила у неї два курса лікування . Перший раз 10 днів у жовтні, мені робили сеанси електротерапії і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Другий курс були лише голки 7 днів . Але мені затерпання майже всі пройшли. Пройшли всі сімптоми дистонії, я не маю пітливості і частого серцебиття. Мені дуже допомогло таке лікування. Так що всім рекомендую

    Цитата

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.