Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Консультація невролога Хмельницький

Шукав невролога , оскільки мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висяча рука ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Що робити! Мені казали шукай толкового невролога , знакомі порадили зввернутися в Медпрактику , кажуть там толковий невролог Галина Циц. Звернувся до неї на лікування .Галина Дмирівна ретельно проконсультувала мене і взяла на лікування. Вона ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на всі 80. Дуже серйозна апаратура. В лазера є режим по востаноленню нерва, електротерапія має стимуляцію. Після цих процедур в мене почали спочатку працювати пальці руки, а потом вся кість.
Кому треба консультація невролога ,толкового, звертайтеся до Циц Галини Дмитрівни.В неї і консультація невролога , і лікування голками -все на високому рівні

Комментарии

  • Дуже гарний фахівець. Лікувала у Галини Дмитрівни головокружіння, високий тиск ,головний біль,проходила курс акупунтури .Дуже гарний результат

  • Толковий невролог .Розбирається у діагностиці .Попав до неї на консультацію, так як Циц мене ще ніхто не дивився.Зразу визначила,що мені защемило нерв грижею. МРТ все підтвердило

  • Зверталася на консультацію невролога сама, проходила курс лікування.Потім привозила на консультацію маму.Вона також проходила у Галини Дмитрівни лікування.Результат гарний після лікування і у мене , і у мами. Рекомендуєю. Гарний заклад

  • Дуже якісна консультація невролога. Рекомендую

  • @AnnaAn написал:

    @pavloKuzik написал:
    Шукав невролога , оскільки мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висяча рука ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Що робити! Мені казали шукай толкового невролога , знакомі порадили зввернутися в Медпрактику , кажуть там толковий невролог Галина Циц. Звернувся до неї на лікування .Галина Дмирівна ретельно проконсультувала мене і взяла на лікування. Вона ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на всі 80. Дуже серйозна апаратура. В лазера є режим по востаноленню нерва, електротерапія має стимуляцію. Після цих процедур в мене почали спочатку працювати пальці руки, а потом вся кість.
    Кому треба консультація невролога ,толкового, звертайтеся до Циц Галини Дмитрівни.В неї і консультація невролога , і лікування голками -все на високому рівні

    Мала нагоду звертатися в Медпрактику.Консультувалася у невролога Галини Дмитрівни.Дуже високої кваліфікації лікар.Професійний підхід, огляд, якісне та ефективне лікування.Рекомендую

    Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Я попала до Галини Дмитрівни Циц .Вона мене вилікувала . У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури . Галина Дмитрівна -ДЯКУЮ/Всім Вас тепер рекомендую

  • Лікувалася тут , проходила 10 сеансів курс високоінтенсивного лазера і 10 сеансів акупунктури у Галини Дмитрівни .Дуже якісна консультація невролога, хочеться відмітити. Дуже детальний огляд і доступне пояснення хвороби, способів лікування У мене неврит лицевого нерва, погано закривалося око-це мені було дуже важливо . Після лікарні , де мене прокапали ,звернулася сюди .В клініці є високоінтенсивний лазер ,в якому є спеціальний режим неврит лицевого нерва-Відновлення . І акупунктура !Звертайтеся, є гарне покращення

  • @OxanaR написал:
    Гарний професійний прийом у невропатолога Циц Галини Дмитрівна. Дуже якісна консультація. Лікували нам зовсім іншу проблему лікарі .Тільки цей лікар поставив нам діагноз, який підвердилися на КТ знімках

    Мені також була потрібна консультація невролога , порадили звернутися сюди. Дуже сподобалася консультація та лікування у Циц Галини Дмитрівни.Дуже гарний фахівець невролог чи невропатолог , поправте . Мені допомогла акупунктура. Не боляче ! Допомагає зняти головний біль, всі прояви дистонії .Звертайтеся .

  • @VladRohov написал:
    На консультацію невролога йшов без натхнення , попередні лікарі та їх лікування не дало результату. Проте ,вже по ходу огляду, зрозумів,що помилявся. Галина Дмитрівна знайшла причину болю , поставила діагноз невропатія лівого стегнового нерва, в Вінниці на нейроміографії все підтвердилося. Звертайтеся. Рекомендую

    Консультація невролога Хмельницький Циц ГД медпрактика (всі знають як клініка Пілюйка) -дуже професіальний підхід до хворого, назначене нею лікування допомагає. Мені дуже допомогли сеанси акупунктури + Електротерапія . Зараз у них ще магніт добавився . Апаратура сучасна.Лікування дороге,результат є гарний

  • На консультацію невролога йшов без натхнення , попередні лікарі та їх лікування не дало результату. Проте ,вже по ходу огляду, зрозумів,що помилявся. Галина Дмитрівна знайшла причину болю , поставила діагноз невропатія лівого стегнового нерва, в Вінниці на нейроміографії все підтвердилося. Звертайтеся. Рекомендую

  • Гарний професійний прийом у невропатолога Циц Галини Дмитрівна. Дуже якісна консультація. Лікували нам зовсім іншу проблему лікарі .Тільки цей лікар поставив нам діагноз, який підвердилися на КТ знімках

  • Циц ГД Гарний фахівець по неврології. Дуже грамотний фахівець по акупунтурі .Звертайтеся. Мені дуже допомогла

  • Галина Дмитріївна шикарний лікар. Вона прекрасно розуміється в лікуванні голками. Я в неї на фейсбуці бачив багато інформації. Дуже грамотна невролог.Мені праву руку вилікувала, в мене невропатія прменевого нерва була. Відновилися рухи майже на 85 % до 10 дня лікування, зараз вдома роблю вправи. Суперово

  • @AlinaAlina написал:
    Коли я шукала невролога у м Хмельницький, мені одразу кілька знайомих порадили до Циц в Медпрактику Пілюйка звернутися . Мене гострий біль в поясниці турбував, який дуже сильно віддавав на ліву ногу.Галина Дмитрівна дуже детально оглядає хворих, розуміється на фізпроцедурах, дуже грамотно ставить голки. Кілька знайомих ходили до неї на акупунтуру, дуже задоволені . Пройшла 7 сеансів електротерапії, цього високоінтенсивного лазера і 2 курса акупунтури у Галини Дмитрівни. Лазер робили на поясницю, там де найбільше боліло.Електротерапію медсестра Світлана Юрівна ставила на поясницю і по лівій нозі. Голки почергово ставила Галина Дмитрівна на різні точки рук, ніг, і на поясницю. Були ще точки на вухах. Своєрідні відчуття .Але результат вражає. Рекомендую цю клініку і цього лікаря.Дуже душевна людина

    Доброго дня, в мами схожа ситуація .Які обстеження треба робити, щоб попасти до цього невролога . Сімений лікар дивився, травматолог дивився, ревматолог консультував заочно .Призначали лікування, результату поки що нема ніякого .Аналізи є, УЗІ і кардіограма всі в нормі. Маму сильно болить рука. Я вже сама підозрюю що в неї це все схоже на неврит .

  • Чи допоможе метод акупунтури зняти біль при защемленні сідалищного нерва ?
    Хто лікував таку проблему ? Скільки сеансів треба щоб зняти запалення ?

  • Була в цього врача на консультації з рукою, як оказалося проблема була в шиї а не в суглобах .Проходила процедури .Мені понравилося. Зробила мені невролог назначення все помогло.

  • Беспокоїть сильний біль у руці, терпнуть пальці .Зочу попасти до невролога цьої клініки, мені краще робить МРТ чи КТ?

  • @KatyaL написал:
    Консультація невролога- які обстеження треба мати? Сильно болить голова

    Є МРТ за липень 2023 р -підійде ? Чи треба переробляти на нове ?

  • Є МРТ головного мозку за липень 2023 р -підійде ? Чи треба переробляти на нове ?

  • Консультація невролога- які обстеження треба мати? Сильно болить голова

  • @AlinaAlina написал:
    Коли я шукала невролога у м Хмельницький, мені одразу кілька знайомих порадили до Циц в Медпрактику Пілюйка звернутися . Мене гострий біль в поясниці турбував, який дуже сильно віддавав на ліву ногу.Галина Дмитрівна дуже детально оглядає хворих, розуміється на фізпроцедурах, дуже грамотно ставить голки. Кілька знайомих ходили до неї на акупунтуру, дуже задоволені . Пройшла 7 сеансів електротерапії, цього високоінтенсивного лазера і 2 курса акупунтури у Галини Дмитрівни. Лазер робили на поясницю, там де найбільше боліло.Електротерапію медсестра Світлана Юрівна ставила на поясницю і по лівій нозі. Голки почергово ставила Галина Дмитрівна на різні точки рук, ніг, і на поясницю. Були ще точки на вухах. Своєрідні відчуття .Але результат вражає. Рекомендую цю клініку і цього лікаря.Дуже душевна людина

    У мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у 4 поліклініку, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше. Я у ФБ найшов невролога Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , сіндром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-процентів на 40 стале краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.Всім рекомендую.

  • Коли я шукала невролога у м Хмельницький, мені одразу кілька знайомих порадили до Циц в Медпрактику Пілюйка звернутися . Мене гострий біль в поясниці турбував, який дуже сильно віддавав на ліву ногу.Галина Дмитрівна дуже детально оглядає хворих, розуміється на фізпроцедурах, дуже грамотно ставить голки. Кілька знайомих ходили до неї на акупунтуру, дуже задоволені . Пройшла 7 сеансів електротерапії, цього високоінтенсивного лазера і 2 курса акупунтури у Галини Дмитрівни. Лазер робили на поясницю, там де найбільше боліло.Електротерапію медсестра Світлана Юрівна ставила на поясницю і по лівій нозі. Голки почергово ставила Галина Дмитрівна на різні точки рук, ніг, і на поясницю. Були ще точки на вухах. Своєрідні відчуття .Але результат вражає. Рекомендую цю клініку і цього лікаря.Дуже душевна людина

  • @pavloKuzik написал:
    Шукав невролога , оскільки мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висяча рука ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Що робити! Мені казали шукай толкового невролога , знакомі порадили зввернутися в Медпрактику , кажуть там толковий невролог Галина Циц. Звернувся до неї на лікування .Галина Дмирівна ретельно проконсультувала мене і взяла на лікування. Вона ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на всі 80. Дуже серйозна апаратура. В лазера є режим по востаноленню нерва, електротерапія має стимуляцію. Після цих процедур в мене почали спочатку працювати пальці руки, а потом вся кість.
    Кому треба консультація невролога ,толкового, звертайтеся до Циц Галини Дмитрівни.В неї і консультація невролога , і лікування голками -все на високому рівні

    Мала нагоду звертатися в Медпрактику.Консультувалася у невролога Галини Дмитрівни.Дуже високої кваліфікації лікар.Професійний підхід, огляд, якісне та ефективне лікування.Рекомендую

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.