Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Реабілітація після резекції меніска

Восени мені діагностували пошкодження меніска, нарешті зробила операцію. Зараз нога не згинається і не розгинається. Самотужки не можу розробити коліно,болить, ледве пересуваюсь. Потрібна реабілітація. Я знаю в клініці здоровя проводять, мені Тамара Віталіївна казала, але хочу трохи дізнатись більше від пацієнтів, які процедури назначають, за який період часу очікувати на результат?

Комментарии

  • @Ria написал:
    Так, вірно. Реабілітація потрібна і її проводять. Особисто мені це непотрібно було, а ось мій друг був оперований та проходив реабілітацію. Після реабілітації було добре. Не знаю, які саме процедури йому робили, але можу запитати, якщо це актуально.

    Забув, лазер обов'язково потрібен при реабілітації. Це важлива складова.

  • @Нінок написал:
    Восени мені діагностували пошкодження меніска, нарешті зробила операцію. Зараз нога не згинається і не розгинається. Самотужки не можу розробити коліно,болить, ледве пересуваюсь. Потрібна реабілітація. Я знаю в клініці здоровя проводять, мені Тамара Віталіївна казала, але хочу трохи дізнатись більше від пацієнтів, які процедури назначають, за який період часу очікувати на результат?

    Ну и зря вы операцию сделали. Вы думаете вылечились? Да вы это колено до конца дней своих чувствовать будете. Я тоже чуть не повелся. Все эти повреждения лечатся правильной нагрузкой, тейпированием, физиотерапией. Можно еще гиалуронку время от времени использовать.

  • Ба, я і не знав, що після видалення меніска потрібна реабілітація. Давно було, насправді мав клопіт, але ніхто не підказав, травматолог казав щоб я сам розробляв, сказав пару вправ і послав додому.

  • Ну то ідіть не реабілітацію. Не втрачайте час, бо з ними ідуть і можливості все швидко відновити. Повірте моєму досвідові. Рідина ще буде у вас набиратись, тому краще провести фізпроцедури, витягати не давайте, нічого не дасть, буде тільки гірше. Краще мікрохвилі і лазер і електротерапія. Решта за бажанням. Ціну взнайте самі, вже не памятаю.

  • RiaRia

    Так, вірно. Реабілітація потрібна і її проводять. Особисто мені це непотрібно було, а ось мій друг був оперований та проходив реабілітацію. Після реабілітації було добре. Не знаю, які саме процедури йому робили, але можу запитати, якщо це актуально.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.