Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Ревматоїдний артрит та гормони.

Чи можна зовсім без гормонів при ревматоїдному артриті. Чи це правильно, коли їх не призначають. Я багато спілкувався з хворими на РА, всі приймали, одні припинили, інші досі продовжують. Чи вірно, бути зовсім без них?

Комментарии

 • Уменя реактивный, з начинающим переходом в ревматоидный. Один врач назначал гормоны, но я как порядочная еще у других консультировалась. Другие не рекомендовали, обошлась без них. Сейчас нормально. Главное не спешить.

 • Я бы не рекомендовала гормоны при ревматоидном. Если можно избежать, не соглашайтесь. Могуть быть невозвратные последствия. Если конечно это крайне необходимо, бывают и такие случаи. Просите про альтернативные методы. Мне особенно помог лазер высокой интенсивности для снятия воспаления.

 • Cтрашні гормони чи ні? Я зі свого досвіду вам скажу що якщо як я приймав до 3 місяців, то нічго страшного зі мною не відбулось. Біль знімають добре. Але в лікарні бачив людей, які приймали гормони 5 років, то жах. Людина вся в плямах, дуже повна, набрякла. Дуже погано себе почувала. Як моя лікарка пояснила, що не можна так довго приймати, що потрібно лікувати хворобу, а не просто знімати біль гормонами. Я вже давно без гормонів, і не потребую їх. Звісно я хворію на спондилоартрит, лікуюсь фізіотерапією та ліками, роблю це систематично. Гормонів не потрібно бо знаходжусь в ремісії, але своє постійне лікування продовжую приймати.

 • @Zoriana написал:
  Та не страшны гормоны вовсе. Конечно, если долго и много, то могут быть проблемы, а если короткими периодами то это вобще не проблема.

  Здесь с вами согласна. Если нужно, конечно, то надо принимать. Но лучше чтобы они не понадобились, ведь при ревматоидном артрите не всегда гормоны назначают.

 • @Серсея написал:
  Мне делали в плечо гормон. Ничего страшного в этом я не увидела. Результат хороший, правда все было в комплексе. Но, никаких побочек небыло.

  Я все же считаю что можно обойтись без гормонов. Другое дело, если нет альтернатив, а боль сильная. Но ведь есть же лазер, электротерапия, прекрасные и неопасные способы чтобы снять боль, тем более гормон не лечит, а лазер с электротерапией лечебные.

 • Та не страшны гормоны вовсе. Конечно, если долго и много, то могут быть проблемы, а если короткими периодами то это вобще не проблема.

 • Ревматоїдний артрит (РА) - це хронічне запальне захворювання, яке впливає на суглоби та може спричинити значні болі, струси та функціональні порушення. Лікування РА повинно бути індивідуалізованим, оскільки рівень впливу хвороби на кожного пацієнта може відрізнятися.

  Основними методами лікування РА є фармакотерапія, фізична реабілітація та хірургічне втручання у важких випадках.

  Фармакотерапія може включати наступні групи ліків:

  Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) - зменшують біль та запалення в суглобах.

  Хімічні препарати, які змінюють хімічний склад крові та знижують активність імунної системи, що сприяє зниженню запалення.

  Глюкокортикостероїди - зменшують запалення та біль.

  Модифікатори хвороби - знижують активність імунної системи, яка сприяє запаленню.

  Біологічні препарати - це препарати, які спрямовані на конкретні молекули, що спричиняють запалення у суглобах.

 • Мне делали в плечо гормон. Ничего страшного в этом я не увидела. Результат хороший, правда все было в комплексе. Но, никаких побочек небыло.

 • Краще без них. Мені теж робили, вони мені не допомогли, а цукор піднявся. Мені укол робили в пяту. Якщо можна щоб не приймати, то краще не приймати. От лазер допоміг добре, а гормони ніяк.

 • Постарайтесь обойтись без гормонов. Я видел одного человека, у него подагра, ему на постоянно назначили гормоны, он постоянно их глотал из-за боли. Все руки в синяках, еще не старый. А потом перелом позвонка случился.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.