Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Полінейропатія лікування лазером добре помагає

Я лікуюся у цій клініці у невролога Циц Галини Дмитріївни з 2016 р. Періодично прохожу курс акупунтури і лазера .Також якщо є можливість по часу та по коштах отримую масаж для стоп. Але всеж таки вважаю що найкращий результат мені дає акупунтура і лікування лазером. Мені лазер ставлять на підколінну ямку. На 2 ноги. Вже 6 років моя хвороба зовсім не прогресує. В мене цукровий діабет 2 типу, раніше я часто бігав до свого ендокринолога бо постійно цукор скакав. Останні 5 років мені як призначили сіофор 850 мг , то в мене все тримається в нормі . Я потім про акупунтуру дуже багато читав і цікавився, пишуть люди лікування голками добре при діабеті помагає. Так воно і є. Потім мені ще електротерапію додала Галина Дмитріївна, я теж покращення помітив. Зменшилося ониміння в підошвах

Комментарии

  • Чи достатньо моїй мамі з діагнозом Діабетична полінейропатія середнього ступеня дистальна симетрична змішаного типу 10 днів лікування, чи варто всі 15. Плануємо приїхати з Житомира

  • @Константин написал:

    @ViktorSologub написал:
    Я лікуюся у цій клініці у невролога Циц Галини Дмитріївни з 2016 р. Періодично прохожу курс акупунтури і лазера .Також якщо є можливість по часу та по коштах отримую масаж для стоп. Але всеж таки вважаю що найкращий результат мені дає акупунтура і лікування лазером. Мені лазер ставлять на підколінну ямку. На 2 ноги. Вже 6 років моя хвороба зовсім не прогресує. В мене цукровий діабет 2 типу, раніше я часто бігав до свого ендокринолога бо постійно цукор скакав. Останні 5 років мені як призначили сіофор 850 мг , то в мене все тримається в нормі . Я потім про акупунтуру дуже багато читав і цікавився, пишуть люди лікування голками добре при діабеті помагає. Так воно і є. Потім мені ще електротерапію додала Галина Дмитріївна, я теж покращення помітив. Зменшилося ониміння в підошвах

    Cколько дней надо для лечения? Акупунтура как я я понимаю это иглоукалывание- сколько дней надо чтобы убрать онемение пальцев на стопах. Сколько стоит этот лазер?

    В мене Полінейропатія 2 ст.Цей діагноз мені змогла поставити тілька Галина Дмитрівна Циц, невролог з цеї клініки.Вона назначала мені голки, електротерапію, високої інтенсивності лазер і масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були голки і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге. Лазер і електротерапія по 600 гривень. Всьо лікування обійшлося мені більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте. Результат дуже добрий маю.

  • @ViktorSologub написал:
    Я лікуюся у цій клініці у невролога Циц Галини Дмитріївни з 2016 р. Періодично прохожу курс акупунтури і лазера .Також якщо є можливість по часу та по коштах отримую масаж для стоп. Але всеж таки вважаю що найкращий результат мені дає акупунтура і лікування лазером. Мені лазер ставлять на підколінну ямку. На 2 ноги. Вже 6 років моя хвороба зовсім не прогресує. В мене цукровий діабет 2 типу, раніше я часто бігав до свого ендокринолога бо постійно цукор скакав. Останні 5 років мені як призначили сіофор 850 мг , то в мене все тримається в нормі . Я потім про акупунтуру дуже багато читав і цікавився, пишуть люди лікування голками добре при діабеті помагає. Так воно і є. Потім мені ще електротерапію додала Галина Дмитріївна, я теж покращення помітив. Зменшилося ониміння в підошвах

    Cколько дней надо для лечения? Акупунтура как я я понимаю это иглоукалывание- сколько дней надо чтобы убрать онемение пальцев на стопах. Сколько стоит этот лазер?

  • @FilipchukYevgen написал:
    Я теж лікувався тут. Призначалися мені акупунтура, лазеротерапія і електротерапія .Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте

    Мені тут дуже сильно помогли. Невролог Циц мене порятувала. Дуже мені допомогла.Мені в Нетішині так артрит суставів стопи лікували. Причому всі знайомі лікарі були і травматолог і ревматолог. Поки знайомі не порекомендували до Галини Дмитрівни Циц звернутися. Вона поставила правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені всі процедури зробили, і голками Галина Дмитрівна лікувала, дівчата високої інтенсивності лазер робили , електротерапія була-дуже лікування помагає, апаратура серйозна . Дуже голки мені помогли.Гарне лікування.

  • @ViktorSologub написал:
    Я лікуюся у цій клініці у невролога Циц Галини Дмитріївни з 2016 р. Періодично прохожу курс акупунтури і лазера .Також якщо є можливість по часу та по коштах отримую масаж для стоп. Але всеж таки вважаю що найкращий результат мені дає акупунтура і лікування лазером. Мені лазер ставлять на підколінну ямку. На 2 ноги. Вже 6 років моя хвороба зовсім не прогресує. В мене цукровий діабет 2 типу, раніше я часто бігав до свого ендокринолога бо постійно цукор скакав. Останні 5 років мені як призначили сіофор 850 мг , то в мене все тримається в нормі . Я потім про акупунтуру дуже багато читав і цікавився, пишуть люди лікування голками добре при діабеті помагає. Так воно і є. Потім мені ще електротерапію додала Галина Дмитріївна, я теж покращення помітив. Зменшилося ониміння в підошвах

    Лікар знає що і як лікувати. По перше Галина Дмитрівна по лікуванню Голками найкращий спеціаліст по Хмельницькому і не тільки ! ,по друге апаратура в клініці має велике значення . Но знову ж таки -вся апаратура підшлаштована під поставлений правильно діагноз. Якщо все співпадає-е результат лікування

  • Мені назначали високой інтенсивності лазер , 7 раз, потом я курсами голки проходила- считаю що вони сильно помагають, бо після 2 курса мені з ногами намного краще стало. Потом Галина Дмитрівна назначала мені електротерапію- дорогий апарат, процедури як з лазером по 600 гривень. Но є ефект

  • @ViktorSologub написал:
    Я лікуюся у цій клініці у невролога Циц Галини Дмитріївни з 2016 р. Періодично прохожу курс акупунтури і лазера .Також якщо є можливість по часу та по коштах отримую масаж для стоп. Але всеж таки вважаю що найкращий результат мені дає акупунтура і лікування лазером. Мені лазер ставлять на підколінну ямку. На 2 ноги. Вже 6 років моя хвороба зовсім не прогресує. В мене цукровий діабет 2 типу, раніше я часто бігав до свого ендокринолога бо постійно цукор скакав. Останні 5 років мені як призначили сіофор 850 мг , то в мене все тримається в нормі . Я потім про акупунтуру дуже багато читав і цікавився, пишуть люди лікування голками добре при діабеті помагає. Так воно і є. Потім мені ще електротерапію додала Галина Дмитріївна, я теж покращення помітив. Зменшилося ониміння в підошвах

    Я принімаю таке лікування в цій клініці періодіческі вже 2 роки.Мене лікує Галина Дмитрівна Циц тоже. Вона мені помогла дуже сильно. Після її голок в мене цукор не скаче, доза Глюкофажа та сама 1000 і не треба добавляти як раньше. Мене ноги пекти перестали вночі. Нема задишки і серцебієнія.

  • Я теж лікувався тут. Призначалися мені акупунтура, лазеротерапія і електротерапія .Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.