Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

лазер високої інтенсивності від невриту дуже помагає

Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на всі 80. Дуже серйозна апаратура. В лазера є режим по востаноленню нерва, електротерапія має стимуляцію. Після цих процедур в мене почали спочатку працювати пальці руки, а потом вся кість.

Комментарии

  • @DLyuba написал:

    @LeraFilinska написал:
    Лікувала у Галини Дмитрівни неврит лицевого нерва.Проходила сеанси акупунктури і високоінтенсивний лазер. Сучасний апарат фізіотерапії. Є спеціальний режим Відновлення лицевого нерва. У мене погано закривалося око. Трошки боялася цього лазера. Але не варто, одягають спеціальні окуляри на процедуру. Пройшла курс в 10 сеансів.Результат дуже гарний.

    доброго дня! Lera, скільки сеансів ви пройшли щоб покращився стан? Яка ціна на високоінтенсивний лазер і акупунктуру ?це боляче?

    Доброго дня! 10 сеансів курс високоінтенсивного лазера плюс 10 сеансів акупунктури .Планую повторити у травні. Не боляче . Звертайтеся, є гарне покращення

  • @LeraFilinska написал:
    Лікувала у Галини Дмитрівни неврит лицевого нерва.Проходила сеанси акупунктури і високоінтенсивний лазер. Сучасний апарат фізіотерапії. Є спеціальний режим Відновлення лицевого нерва. У мене погано закривалося око. Трошки боялася цього лазера. Але не варто, одягають спеціальні окуляри на процедуру. Пройшла курс в 10 сеансів.Результат дуже гарний.

    доброго дня! Lera, скільки сеансів ви пройшли щоб покращився стан? Яка ціна на високоінтенсивний лазер і акупунктуру ?це боляче?

  • Лікувала у Галини Дмитрівни неврит лицевого нерва.Проходила сеанси акупунктури і високоінтенсивний лазер. Сучасний апарат фізіотерапії. Є спеціальний режим Відновлення лицевого нерва. У мене погано закривалося око. Трошки боялася цього лазера. Але не варто, одягають спеціальні окуляри на процедуру. Пройшла курс в 10 сеансів.Результат дуже гарний.

  • @FilipchukYevgen написал:

    @Константин написал:
    Беспокоит онемение пальцев на стопах. Этот лазер может мне помочь ?

    Обратіться до невролога.Лікар всьо сама назначить.Галина Дмитрівна Циц 0989971709

    Мала гострий біль в поясниці який дуже сильно віддавав на ліву ногу.Пройшла 7 сеансів електротерапії, цього високоінтенсивного лазера і 2 курса акупунтури у Галини Дмитрівни. Лазер робили на поясницю, там де найбільше боліло.Електротерапію медсестра Світлана Юрівна ставила на поясницю і по лівій нозі. Голки почергово ставила Галина Дмитрівна на різні точки рук, ніг, і на поясницю. Були ще точки на вухах. Своєрідні відчуття .Але результат вражає. Рекомендую цю клініку і цього лікаря.Дуже душевна людина

  • @Константин написал:
    Беспокоит онемение пальцев на стопах. Этот лазер может мне помочь ?

    Обратіться до невролога.Лікар всьо сама назначить.Галина Дмитрівна Циц 0989971709

  • Беспокоит онемение пальцев на стопах. Этот лазер может мне помочь ?

  • Была ужасная боль в шее и правой руке .Обращался к Цыц Галине - врач оказалась просто супер . Просто все ее лечение прямо в точку. Быстро смотрит, все четко, МРТ на шею. Я офигел,когда на МРт сказали, чувак все там у тебя грыжи. Я в шоке был. Все мол приехали.Ничего, она спокойненько вот вам укольчики, вот вам иголочки, и эти аппараты конечно.По поводу этого крутого лазера , который высокоинтенсивный у них или как там -я конечно извиняюсь, ни фига его не ощущал когда мне его делали . Но мне как показалось, от него всеравно чтото там происходит.А электротерапия с иголками-помогает круто. Походил 10 дней-и все как огурчик.Хотя я в это совсем не верил, сам не знаю,как повелся .Видно от боли остался на лечение.А оно вон как. Эти процедуры оказывается офигенная штука.

  • @pavloKuzik написал:
    Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на всі 80. Дуже серйозна апаратура. В лазера є режим по востаноленню нерва, електротерапія має стимуляцію. Після цих процедур в мене почали спочатку працювати пальці руки, а потом вся кість.

    Яка вартість -цікавить все і лазер і лікування голками і електротерапія? Скільки треба сеансів .МРТ чи КТ самому робити ?

  • мені цей лазер дуже поміг від невралгії після герпеса.Мені Галина Дмитрівна поставила діагноз Постгерпетична невралгія.Що я вже намучився.Світер мішає, футболка тре, шкіра пече, сверлить.Дихати негоден.Так в цьому апараті є спеціальний режим Постгерпетична невралгія.Я собі записав, що запомнити, бо таке не кожен день чуєш. О це я понімаю лікування. На тобі діагноз, на тобі лікування.Все як книжка пише. Помогла сильно

  • Була у цього врача. Зробила Галіна Дмітривна мені призначення, пройшла голки, уколи і електротерапію.Насчитала мені Віка на вході за 10 день лазера 6 тисяч .думаю як не поможе остальне то прийдется брати ще той лазер. Но мені голки і електротерапія помогли. Свєточка ставила на шею і на руку. 10 сеансів.плюс іголки Мені понравилося. за ті 10 тисяч що я заплатила я осталася довольна

  • @VolodKoval написал:
    Мені від невриту стегневого нерва дуже помогли і електротерапія. Плюс мені Галина Дмитріївна приписувала уколи моваліс і таблєтки нуклео цмф. Мені дуже помогло

    Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на 80. Спасибі Вам шановна Галина Дмитрівна. За все спасибі Вам весь персонал медпрактіки.

  • @OlenaBaranovska написал:
    Якщо є ущєлення нерва шиї-цей лазер високої інтенсивності щось поможе. Я вже передивилася, тут пишуть що їм помагає лікування голками і електротерапія. Я вже думаю що краще з процедур собі взяти щоб був результат чи ту електротерапію чи цей лазер

    Мені тут дуже помогло лікування. Ви до лікара зверніться. Вам назначать що лучше

  • @OlenaBaranovska написал:
    Якщо є ущєлення нерва шиї-цей лазер високої інтенсивності щось поможе. Я вже передивилася, тут пишуть що їм помагає лікування голками і електротерапія. Я вже думаю що краще з процедур собі взяти щоб був результат чи ту електротерапію чи цей лазер

    У мене були страшні болі та затерпання пальців правої руки, це моя основна робоча рука і мій заробіток. Мене лікували моя сімейна врач, невролог, ревматолог з міської лікарні , нарешті доліковував мене травматолог ...Ефекту ноь. Фантазії-повний НОЛЬ! Коли я потім переглядала листочки з їх призначенням -ревматолог призначала ревмоксікам , перед тим невролог призначала ксефокам і дексалгін , а травматолог-кейвер плюс мелбек .Воно й потім мені і не дивно стало ,що нема у мене покращення. Я загуглила все-ліки тож ті самі вони назначають І Я була в шоці. Люди, я близько місяця бігаю по врачах, які призначають то саме і навіть не читають попереднє нанзначення. Ті самісінькі лікарства , но по другому називаються.
    У фб я чисто випадково натрапила на невролога Циц Галину Дмитрівну, вірніше на її пост про КІН-компресійно-ішемічні невропатії-я відразу звернулася. Зразу видно -уровень врача ! Я чомусь їй дуже повірила.Підхід до лікування, Акупунтура-лікування голками у ней -це щось унікальне .Плюс процедури . Мені помогло лікування .! Супер. Врач як спеціаліст -просто супер .Як людина -взагалі- я такого відношення не зустрічала. Лікування дороговартісне. Але того варте бо результат є. Дуиаю розраховуйте днів на 10. Голки 350 гривень, електротерапія і лазер високої інтенсивності по 600 гривень. Результат від лікування відчувається вже по ходу лікування .Я дуже задоволена

  • @OlenaBaranovska написал:
    Якщо є ущєлення нерва шиї-цей лазер високої інтенсивності щось поможе. Я вже передивилася, тут пишуть що їм помагає лікування голками і електротерапія. Я вже думаю що краще з процедур собі взяти щоб був результат чи ту електротерапію чи цей лазер

    беріть і те і друге

  • @OlenaBaranovska написал:
    Якщо є ущєлення нерва шиї-цей лазер високої інтенсивності щось поможе. Я вже передивилася, тут пишуть що їм помагає лікування голками і електротерапія. Я вже думаю що краще з процедур собі взяти щоб був результат чи ту електротерапію чи цей лазер

    Мені вистачило 10 сеансів лікування голками , лазером 7 днів і електротерапії 10 днів . Є гарний результат

  • @OlenaBaranovska написал:
    Якщо є ущєлення нерва шиї-цей лазер високої інтенсивності щось поможе. Я вже передивилася, тут пишуть що їм помагає лікування голками і електротерапія. Я вже думаю що краще з процедур собі взяти щоб був результат чи ту електротерапію чи цей лазер

    Візьміть в комплексі лазер високої інтенсивності і лікування голками або електротерапію і лікування голками.Результат буде, бо апаратура серйозна. Плюс лікування голками в Галини Дмитрівної дає результат. Дуже багато довольних людей після лікування в цій клініці

  • Якщо є ущєлення нерва шиї-цей лазер високої інтенсивності щось поможе. Я вже передивилася, тут пишуть що їм помагає лікування голками і електротерапія. Я вже думаю що краще з процедур собі взяти щоб був результат чи ту електротерапію чи цей лазер

  • мені тут лікували невропатію великого гомілкового нерва. Галина Дмитріївна призначала мені електротерапію, акупунтуру і лазер високої інтенсивності. Лікування дуже допомагає

  • Мені від невриту стегневого нерва дуже помогли і електротерапія. Плюс мені Галина Дмитріївна приписувала уколи моваліс і таблєтки нуклео цмф. Мені дуже помогло

  • Мене також Галина Дмитрівна лікувала . Певний час у мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у поліклініку №4, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше.По ФБ я знайшов невролога Галину Дмитрівну Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , синдром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-мені значно стало помітно краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває. Вилікувала мені мою праву руку. Всім рекомендую.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.