Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Невропатія великого гомілкового нерва

Мене з весни турбував біль виражений в лівій нозі, погано вставав на пяту, німіло, викручувало всю литку, потом приєдналося похоладання в нозі. Мене лікували сімейний лікар , потом знайомий травматолог, ревматолог , навіть артріт суставів стопи у нас у Нетішині лікували, 2 блокади з депосом робили. Проте вже з жовтня ставало гірше. Я звернувся в цліки і процедури і сама лікувала голками. Мені аж з 7 дня прийшло полегшення. В мене після голкотерапії і електротерапії стало менше сверліти і викручувати ногу, нога стала не така холодна.Я почав спати краще вночі. Мені нарешті поставили правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені після курса лікування 12 днів полегшення було наполовину. Я ще олин курс голок і електротерапії проходив в листопаді, ще мені лазер високоінтенсивний робили .Я 2 курса проходив того лазера один раз 7 днів, другий раз 5 днів. Зараз розходився, біль зменшилася на 70 процентів я так собі думаю. Якби звернувся раніше, то було б ще краще.Я зараз всім рекомендую Галину Дмитрівну ,дуже хороший лікар, приятна людина. І всім кажу, лікуйтеся зразу, бо щоб не було пізно

Комментарии

  • @AndriyRomanec написал:
    Я лікувався у Галини Дмитрівної також. В мене довгий час були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у поліклініку №4, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше.По ФБ я знайшов невролога Галину Дмитрівну Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , синдром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-мені значно стало помітно краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.Зараз у мене болі нема і рука працює полностю.

    У мене був неврит сідничного нерва, але це теж неврит, хоч і не після травми .Мені його Галина Дмитрівна вилікувала за 2 курси Акупунтурою -це лікування голками , потім у ті точки вона мені колола спеціальні ліки -це фармакоАкупунтура здається називається , і ще електротерапія в залі. А у мене між іншим на аспірин, анальгін, парацетамол і всі діклофенаки алергія.Мій сімейний лікар з поліклініки №2 говорив ,що я вас не маю чим лікувати... Але ж Галина Дмитрівна знайшла спосіб як мені допомогти! В медпрактиці мене знайшли чим вилікувати. Акупунтуріа і електротерапія - дуже гарно знімають біль

  • Мені так ревматолог з травматологом артит правого коліна лікували. Поки знайомі не підказали поїхати у Хмельницький до невролога Циц. В мене виявився неврит стегневого нерва, аж нога на стегні тонша стала.Я сам не дуже обращав увагу на таке. А врач мені каже, то вас більше 3 місяців болить. Точно , кажу 3місяці і тиждень. Бо болі почалися вкінці жовтня ...Нічого, приписала ліки, таблетки, уколи, пройшов 10 сеансів голок і енлектротерапії. Нога грубша не стала, но болі почті пройшли

  • Я це сам зрозумів, коли пролікувався у цього лікаря. Вражає, ставлення до людини та відношення до свої роботи. Галина Дмитрівна справжній фахівець. Дуже високий рівень. Мені вона своїми голками дуже допомогла

  • Я з Кам"янця-Подільського у цю клініку їздив щоб попасти на прийом і пролікуватися у невролога Циц Галини Дмитрієвни! Мені артрозоартит лікували .Що я вже намучився з тою ногою. Я казав лікарям, що мене м"язи всі на гомілці болять, терпне , пече, вогнем мені та нога.Травматолог робить лідокаїн з дексаметазоном 3 раз, направляє знов до ревматолога ,каже то все через артрозоартрит. В мене всі аналізи по 2 рази здані, там нема запалення по аналізах. Я суставами ніколи не хворів. По суті діагноз поставила тільки Галина Дмитрієвна. Запалення великого гомілкового нерва. Мені це тоже так показалося... Що той нерв може так боліти. В мене дочка у Львові. Записала мене у центр Ехокор на елєктроміографію. Там все підтвердилося. Повністю.

  • Я лікувався у Галини Дмитрівної також. В мене довгий час були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у поліклініку №4, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше.По ФБ я знайшов невролога Галину Дмитрівну Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , синдром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-мені значно стало помітно краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.Зараз у мене болі нема і рука працює полностю.

  • @YuriyKuhar написал:
    Мене з весни турбував біль виражений в лівій нозі, погано вставав на пяту, німіло, викручувало всю литку, потом приєдналося похоладання в нозі. Мене лікували сімейний лікар , потом знайомий травматолог, ревматолог , навіть артріт суставів стопи у нас у Нетішині лікували, 2 блокади з депосом робили. Проте вже з жовтня ставало гірше. Я звернувся в цліки і процедури і сама лікувала голками. Мені аж з 7 дня прийшло полегшення. В мене після голкотерапії і електротерапії стало менше сверліти і викручувати ногу, нога стала не така холодна.Я почав спати краще вночі. Мені нарешті поставили правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені після курса лікування 12 днів полегшення було наполовину. Я ще олин курс голок і електротерапії проходив в листопаді, ще мені лазер високоінтенсивний робили .Я 2 курса проходив того лазера один раз 7 днів, другий раз 5 днів. Зараз розходився, біль зменшилася на 70 процентів я так собі думаю. Якби звернувся раніше, то було б ще краще.Я зараз всім рекомендую Галину Дмитрівну ,дуже хороший лікар, приятна людина. І всім кажу, лікуйтеся зразу, бо щоб не було пізно

    Лікар уважна та розсудлива. 10 підійде, перепитає, перевірить стан щодня.Лікування голками в нееї дуже допомагає. Хворих у неї завжди багато. Результат є.

  • @YuriyKuhar написал:
    Мене з весни турбував біль виражений в лівій нозі, погано вставав на пяту, німіло, викручувало всю литку, потом приєдналося похоладання в нозі. Мене лікували сімейний лікар , потом знайомий травматолог, ревматолог , навіть артріт суставів стопи у нас у Нетішині лікували, 2 блокади з депосом робили. Проте вже з жовтня ставало гірше. Я звернувся в цліки і процедури і сама лікувала голками. Мені аж з 7 дня прийшло полегшення. В мене після голкотерапії і електротерапії стало менше сверліти і викручувати ногу, нога стала не така холодна.Я почав спати краще вночі. Мені нарешті поставили правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені після курса лікування 12 днів полегшення було наполовину. Я ще олин курс голок і електротерапії проходив в листопаді, ще мені лазер високоінтенсивний робили .Я 2 курса проходив того лазера один раз 7 днів, другий раз 5 днів. Зараз розходився, біль зменшилася на 70 процентів я так собі думаю. Якби звернувся раніше, то було б ще краще.Я зараз всім рекомендую Галину Дмитрівну ,дуже хороший лікар, приятна людина. І всім кажу, лікуйтеся зразу, бо щоб не було пізно

    Кожну хворобу треба наразу лікувати, особливо по нервовій системі. Тут по другому ніяк.Головне, щоб лікарі свою роботу знали і з діагнозом порядок був. Галина Дмитрівна свою роботу знає.В неї завжди правильнй діагноз, тому є результат, бо лікар точно знає що вона лікує.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.