Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Синдром Рейно акупунктура невролог Циц дуже допомагає

Тривалий час мала проблему з кистями, мерзли пальці, терпли, кисті були бліді, пальці на ногах також терпли.Мене обстежували довго, ревматологи, неврологи, судинні хірурги. Я приймала флебодію, ксантінола нікотинат, німодіпін, багато різних капельниць.Це все тянеться більше 5 років. У Києві я консультувалась у ревматологів, ендокринологів, які мені сказали, що свого ми у вас не бачимо."У Вас проблемы с вегетатикой .Ищите толкового невролога.Пробуйте иглоукалывание. Многим помогает."У Києві мені порадили Галину Дмитрівну Циц , вы же с Хмельницкого, у вас такой замечательный доктор есть Цыц Галина, почему бы вам к ней не обратиться.Она прекрасно знает акупунктуру . Я була дуууууууууууууже здивована таким поворотом. Але звернулась... І не шкодую. Галина Дмитрівна вже 2 роки поспіль мій лікуючий лікар, ми досягли певного успіху. Мені набагато краще.ЇЇ лікування голками дійсно дуже допомагає.Лікар дуже високого рівня і як невролог і як по лікуванню голками. Повно пацієнтів у неї завжди. Всім допомагає. Рекомендую

Комментарии

  • @OlesyaS написал:
    Тривалий час мала проблему з кистями, мерзли пальці, терпли, кисті були бліді, пальці на ногах також терпли.Мене обстежували довго, ревматологи, неврологи, судинні хірурги. Я приймала флебодію, ксантінола нікотинат, німодіпін, багато різних капельниць.Це все тянеться більше 5 років. У Києві я консультувалась у ревматологів, ендокринологів, які мені сказали, що свого ми у вас не бачимо."У Вас проблемы с вегетатикой .Ищите толкового невролога.Пробуйте иглоукалывание. Многим помогает."У Києві мені порадили Галину Дмитрівну Циц , вы же с Хмельницкого, у вас такой замечательный доктор есть Цыц Галина, почему бы вам к ней не обратиться.Она прекрасно знает акупунктуру . Я була дуууууууууууууже здивована таким поворотом. Але звернулась... І не шкодую. Галина Дмитрівна вже 2 роки поспіль мій лікуючий лікар, ми досягли певного успіху. Мені набагато краще.ЇЇ лікування голками дійсно дуже допомагає.Лікар дуже високого рівня і як невролог і як по лікуванню голками. Повно пацієнтів у неї завжди. Всім допомагає. Рекомендую

    Гарний фахівець.Маю Вегетативну дисфункцію і синдром Рейно кистей і стоп Лікуюся у Галини Дмитрівни з 2015 року .Прохожу курс лікування голками, раніше у них був лазер низької інтенсивності-ми його ставили мені на зони шиї і поясниці. Зараз у них в клініці апаратура вся нова ,помінялося все повністю. Є Електротерапія, методика є спеціальна для вегетосудинних проблем.Гарний результат. Плюс паралельно кинула палити . Значно краще.Масаж у них класний для кистей і стоп!

  • @maximiv написал:
    Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто боліла шия і терпнули пальці на обох руках. Це все тривало більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримувала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу. Тривалого покращення у своєму стані не помітила. Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Я попала до Галини Дмитрівни Циц .Вона мене вилікувала . У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури . Галина Дмитрівна -ДЯКУЮ

    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець.Я тепер цю акупунтуру теж полюбила. Дуже мені вона на нерви добре подіяла

  • @OlesyaS написал:
    Тривалий час мала проблему з кистями, мерзли пальці, терпли, кисті були бліді, пальці на ногах також терпли.Мене обстежували довго, ревматологи, неврологи, судинні хірурги. Я приймала флебодію, ксантінола нікотинат, німодіпін, багато різних капельниць.Це все тянеться більше 5 років. У Києві я консультувалась у ревматологів, ендокринологів, які мені сказали, що свого ми у вас не бачимо."У Вас проблемы с вегетатикой .Ищите толкового невролога.Пробуйте иглоукалывание. Многим помогает."У Києві мені порадили Галину Дмитрівну Циц , вы же с Хмельницкого, у вас такой замечательный доктор есть Цыц Галина, почему бы вам к ней не обратиться.Она прекрасно знает акупунктуру . Я була дуууууууууууууже здивована таким поворотом. Але звернулась... І не шкодую. Галина Дмитрівна вже 2 роки поспіль мій лікуючий лікар, ми досягли певного успіху. Мені набагато краще.ЇЇ лікування голками дійсно дуже допомагає.Лікар дуже високого рівня і як невролог і як по лікуванню голками. Повно пацієнтів у неї завжди. Всім допомагає. Рекомендую

    мені Галина Дмитрівна з ногами дуже помогла. Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге. Більше 13 тисяч за 10 днів. Але якщо бачиш що з такого лікування є толк , то ніяких грошей не жалко

  • Мне знакомые посоветовали обратиться к неврологу Цыц Галине .У меня проблемы с вегетатикой, часто доставоло сердцебиение , типа тахикардия или как там правильно. часто потели ладошки. Это меня порой сильно раздражало. Прошел у Галины Дмитриевны 2 курса иглоукалывания.Врач профи, чувствуется сразу. Я доволен: нет дурацкой тахикардии, практически наполовину уменьшилась потливость ладошек.Могу с компом по 6 часов без перекура работа.Ушла головная боль и боль в шее .Иглоукалывание как оказалось- круто помогает

  • Після перенесеного ковіда почувалася жахливо. Терпли руки, пекли пальці на руках та ногах ,хоча на дотик вони були бліді та холодні. Я вже налякалася .Думала що синдром Рейно або щось з серцем . В мене була пітливість, низький тиск і часте серцебиття. Я у кардіологів обстежувалася, УЗІ серця робила, холтер носила.Про аналізи вже мовчу. В мене нічого не знайшли. написали НЦД ,сказали що це післяковідний стан за місяць пройде. Порадили адаптол та анаприлін по потребі. Може відсотків на 10 мені стало краще . І все. Мені порадили курс лікування голками пройти у Галини Дмитрівни. Я погодилася. Ми пройшли 3 курса , перший 10 днів, потім 2 курса по 7 днів. Мені робили ще масаж на шию. Мені дуже сподобалося. Після першого курса значно покращився стан. А після 3 курсу в мене досі немає пітливості, не турбує часте серцебиття . Як мені пояснила Галина Дмитрівна це після ковіда вегетативна дисфункція розвинулася і всі мої скарги були через розлади вегетативної нервової системи. Зараз я почуваюся добре. Я дуже задоволена

  • Мої проблеми -це печіння та ониміння кистей більше всього вночі. Часто терпнули пальці на руках та ногах. Все через проблему з щитовидною залозою, яка мені викликала захворювання полінейропатія 11 ст . Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом . Вона зразу підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Дуже гарний масаж кистей та стоп .Всім рекомендую невролога Циц та Медпрактику Здоровья

  • @OlesyaS написал:
    Тривалий час мала проблему з кистями, мерзли пальці, терпли, кисті були бліді, пальці на ногах також терпли.Мене обстежували довго, ревматологи, неврологи, судинні хірурги. Я приймала флебодію, ксантінола нікотинат, німодіпін, багато різних капельниць.Це все тянеться більше 5 років. У Києві я консультувалась у ревматологів, ендокринологів, які мені сказали, що свого ми у вас не бачимо."У Вас проблемы с вегетатикой .Ищите толкового невролога.Пробуйте иглоукалывание. Многим помогает."У Києві мені порадили Галину Дмитрівну Циц , вы же с Хмельницкого, у вас такой замечательный доктор есть Цыц Галина, почему бы вам к ней не обратиться.Она прекрасно знает акупунктуру . Я була дуууууууууууууже здивована таким поворотом. Але звернулась... І не шкодую. Галина Дмитрівна вже 2 роки поспіль мій лікуючий лікар, ми досягли певного успіху. Мені набагато краще.ЇЇ лікування голками дійсно дуже допомагає.Лікар дуже високого рівня і як невролог і як по лікуванню голками. Повно пацієнтів у неї завжди. Всім допомагає. Рекомендую

    Знаю добре Галину Дмитрівну. Вона гарний фахівець. прискіпливо, уважно оглядає , дуже добре знається на акупунтурі. Проходила у неї тричі лікування голкотерапії курсами 10 днів, потім по 7 днів.Маю ганрний результат. Немає ониміння і мерзлякуватості мої кистей і пальців.Раніше пальчики на холоді були трошки синюшні , бордові .Пекли .Давно цих явищ нема .Гарний лікар.

  • В мене терпнули руки давно,що я не робила.В районі капалася , пентоксифілін, трентал, Кавінтон, лізин, обезболювальні різні -помагає дуже мало ., Я не знала що робити до кого звертатися. На сайті знайшла відповідь. Мені порадили Невролога Циц. Була на консультації. Потім пройшла лікування курс акупунтури , електротерапію і лікування лазером . Маю гарний результат. Рекомендую

  • @pazyukvira написал:
    Я маю довгу історію хвороби ще з 2016 року. В мене терпли руки , мерзли руки, особливо пальці, пекли на трошки синішали на морозі . Я давно цікавилася чи допоможе мені лікування методом голкотерапії позбутися затерпання рук? І ще, чи допоможе мені лікування методом голкотерапії якщо в мене є біль.. Мені всі казали ,що це від грижі в шиї. Але я перевірялася .Грижа міжхребцевого диску в мене відсутня. Проблема не вирішилася до того часу , поки я не звернулася до невролога Циц Галини. Єдина лікар яка мене вислухала, детально обстежила , поставила мені діагноз вегетативні розлади Сд Рейно . Я пройшла з того часу кілька курсів лікування, в основному акупунтура-те лікування голками що мене давно цікавила та інфрачервоний лазер . Потім в клініці зявилася нова апаратура і вже з 2019 року я періодично прохожу голки і електротерапію. Результат дуже гарний. Руки не болять та майже не терпнуть. Пальці не печуть і не синіють як раніше. Я дуже задоволена

    Цей невролог із медпрактики Здоровья всім помагає. Дуже грамотний врач.Якби не Галина Дмитрівна і її акупунтура я не знаю чим би мене хто лічив

  • Я маю довгу історію хвороби ще з 2016 року. В мене терпли руки , мерзли руки, особливо пальці, пекли на трошки синішали на морозі . Я давно цікавилася чи допоможе мені лікування методом голкотерапії позбутися затерпання рук? І ще, чи допоможе мені лікування методом голкотерапії якщо в мене є біль.. Мені всі казали ,що це від грижі в шиї. Але я перевірялася .Грижа міжхребцевого диску в мене відсутня. Проблема не вирішилася до того часу , поки я не звернулася до невролога Циц Галини. Єдина лікар яка мене вислухала, детально обстежила , поставила мені діагноз вегетативні розлади Сд Рейно . Я пройшла з того часу кілька курсів лікування, в основному акупунтура-те лікування голками що мене давно цікавила та інфрачервоний лазер . Потім в клініці зявилася нова апаратура і вже з 2019 року я періодично прохожу голки і електротерапію. Результат дуже гарний. Руки не болять та майже не терпнуть. Пальці не печуть і не синіють як раніше. Я дуже задоволена

  • Мене звати Яна .Мені 28 років живу у м Луцьк.У мене дуже часто боліла шия і терпнули пальці на обох руках. Це все тривало більше року.Маса обстежень чогось суттєвого як кажуть лікарі не виявила ,крім остеохондрозу в шиї та початкових протрузій до 1.2 мм в шиї.Нещодавно мені нарешті встановили такий діагноз: Остеохондроз 2 ст шийного відділу хребта з цервікалгією та парестезіями рук.ВСД змішаного типу.Астено невротичний СД.Я отримувала моваліс у таблетках,мідокалм та гамалате в6 у таблетках та 10 сеансів масажу. Тривалого покращення у своєму стані не помітила. Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Я попала до Галини Дмитрівни Циц .Вона мене вилікувала . У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури . Галина Дмитрівна -ДЯКУЮ

  • Поки знайомі не порекомендували до Галини Дмитрівни Циц звернутися -толку мені від лікування не було зовсім . Мені в Нетішині так артрит суставів стопи лікували. Причому всі знайомі лікарі були і травматолог і ревматолог. Галина Дмитрівна зразу поставила мені правильний діагноз, в пне не артрит, а Невропатія великого гомілкового нерва. Мені всі процедури зробили, і голками Галина Дмитрівна лікувала, дівчата високої інтенсивності лазер робили , електротерапія була-дуже лікування помагає, апаратура серйозна . Дуже голки мені помогли.Я тепер акупунтуру і Галину Дмитрівну всім рекомендую-є проблєма- вот вам хороший лікар. Точно поможе

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.