Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Чи артроз невиліковний?

Була в лікаря перед новим Роком. Почало боліти коліно, обстежилась, лікар поставив діагноз артроз. Сказав що це не лікується і потрібно змиритись. Всю ніч не могла заснути, переживала, плакала. Але подруга порадила ще пошукати ради, не може одна людина перекреслювати все майбутнє життя. Подивилась в інтернеті, виявляється це одна із розповсюджених хвороб, думаю, не може бути щоб не неї не було ради. Бачу тут на форумі багато людей, частина з них теж з артрозом. Хочу від вас заспокоєння, чи насправді все так погано?

Комментарии

  • Багато чого невиліковне,але то не означає що не слід лікуватись. Як не лікуватись то без суглобів можна залишитись, а при правильному лікуванні користуватись своїми. Повірте, ніяке штучне і після операції не краще за своє.

  • Був у декількох лікарів перед тим як піти на апаратне лікування. четверо з пяти рекомендували апарати та робити вправи, один придурок сказав міняти. Я і сам розумію що 2 стадія не міняють. Решта казали що артроз одними ліками не лікується. Тому я за апарати.

  • @Маргуля написал:
    Что касается болезней суставов мне кажется не совсем корректно говорить об полном выздоровлениее. Это касается и артроза и РА. Задача стоит в том, чтобы предупредить развитие последствий заболевания, не давать развиваться болезни.

    Головне щоб не турбувало і не вело до інвалідності. А так то нехай собі хвороба буде. В мене от шпора на пяті, є і є. Коли не болить то не заважає. Біль до речі найкраще знімає лазер.

  • Что касается болезней суставов мне кажется не совсем корректно говорить об полном выздоровлениее. Это касается и артроза и РА. Задача стоит в том, чтобы предупредить развитие последствий заболевания, не давать развиваться болезни.

  • Да, невиліковний, я таке чув. Ну і що? Головне щоб не розповсюджувався. Чув що фізіотерапією краще лікувати, щоб цього не сталось, а також біль знімає добре.

  • @Серсея написал:
    Правда только отчасти. Да, полностью избавиться от артроза нельзя, но это не значит, что надо запустить болезнь и позволить ей развиваться. Артроз надо лечить, и как можно на более раннем этапе. Это единственный способ сберечь сустав. На самом деле, это очень распространенное заболевание, но не все у которых артроз инвалиды. А среди тех кто занимается своим здоровьем их нет.

    Также как и со шпорой. Долго меня мучила, потом як как следует пролечилась, она не растет, не болит, но никуда не делась.

  • @Ida написал:
    Наверное все таки, артроз это навсегда, и если ничего не делать, то очень больно навсегда. Все хочет внимания, артроз тоже. Но хочу заметить что мне хватает лечения раз в три года...

    Ну и что. Какая вам разница. Если лечение помогает улучшить вашу жизнь, уменьшает боль и дает нормально двигаться, значит лечитесь. А философию оставьте философам.

  • Я так бачу що не тільки артроз невиліковний. Це стосується і подагри, і підвищеного тиску. Принаймні мені так пояснили.

  • IdaIda

    Наверное все таки, артроз это навсегда, и если ничего не делать, то очень больно навсегда. Все хочет внимания, артроз тоже. Но хочу заметить что мне хватает лечения раз в три года...

  • RiaRia

    Може і невиліковний, але це не значить що не треба лікувати. Він же стадії має, то кращи затримати прогресування, інакше операція замаячить на горизонті.

  • А яке це має значення, виліковний він чи ні. Головне, щоб приносив менше шкоди і сидів тихенько і не рипався. Так, і не прогресував...

  • Согласен. Может артроз и не вылечивается, но успешно лечится. Главное что? Чтобы не болело и чтобы оперировать сустав не надо было. А диагноз пожизненно, ну и что? Это как остеохондроз.

  • Років десять як лікую артроз. БУло набагато гірше, зараз болю немає, хіба трохи хрупають суглоби. Я не знаю, вилікувався я чи ні, головне знаю точно, що коли почав лікуватись він мене (артроз) припинив мучати.

  • Таки ні, не виліковний. Важливо попередити хворобу, бо треба буде операцію робити. Я казала мені Тамара Віталіївна, важливо вчасно поставити діагноз і робити все, щоб хрящ в суглобі був збережений. Таке можливе, а ось зробити так, щоб хрящ відновився, то неможливо. Тому порада тим хто має схильність до артрозу (хвороби у кровних родичів) і якщо вам більше 35 років, негайно чухайте до лікаря, якщо артрозу немає, то добре, а якщо є то одразу починайте лікування.

  • Правда только отчасти. Да, полностью избавиться от артроза нельзя, но это не значит, что надо запустить болезнь и позволить ей развиваться. Артроз надо лечить, и как можно на более раннем этапе. Это единственный способ сберечь сустав. На самом деле, это очень распространенное заболевание, но не все у которых артроз инвалиды. А среди тех кто занимается своим здоровьем их нет.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.