Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Лікування голками у невролога Циц Г.Д. відгуки

Лікування голками -давній метод.Дає дуже гарний результат ,особливо якщо знайти толкового лікаря який точно знає,що робить. Маю великий досвід лікування голками правильно акупунтура у Галини Дмитрівни Циц. Реально ця врач знає що і як лічить ! Мало того ,що мені пройшли всі болі, вона налагодила роботу мого шлунка і 100 % нормалізувала сон

Комментарии

  • @RMich написал:
    Лікування голками -давній метод.Дає дуже гарний результат ,особливо якщо знайти толкового лікаря який точно знає,що робить. Маю великий досвід лікування голками правильно акупунтура у Галини Дмитрівни Циц. Реально ця врач знає що і як лічить ! Мало того ,що мені пройшли всі болі, вона налагодила роботу мого шлунка і 100 % нормалізувала сон

    Галина Дмитрівна дуже крутий лікар. Неврологічний огляд у неї найкращий у Хмельницькому !. Акупунктура у неї на дуже високому рівні. У мене перестав турбувати шлунок, у мене зникли головні болі і моя НЦД з тахікардією і стрибками тиску мене не турбує! Всім рекомендую

  • @RMich написал:
    Лікування голками -давній метод.Дає дуже гарний результат ,особливо якщо знайти толкового лікаря який точно знає,що робить. Маю великий досвід лікування голками правильно акупунтура у Галини Дмитрівни Циц. Реально ця врач знає що і як лічить ! Мало того ,що мені пройшли всі болі, вона налагодила роботу мого шлунка і 100 % нормалізувала сон

    Мене турбував сильний біль у шиї та лівій руці. Я зверталася до сімейного лікаря отримувала уколи діклофенаку та нейробіону.Біль зберігався.Потім у поліклініку №4до невролога і також отримувала ліки, мелсі, міорикс, потім у приватні центри зверталася...Покращення суттєвого не було Про Медпрактику згадала пізніше, кілька років тому привозила сюди маму з головокружінням до невролога Галини Дмитрівни... Після консультації лікар мене направила МРТ де виявили 2 великі грижі у шийному відділі хребта, одна з яких защемляла мені нерв лівої руки. Мені так і в діагнозі Галина Дмитрівна написала : Радикулокомпресія С5-С6 корінців зліва,...Питання стояло про операцію. Я у Вінницю іздила до нейрохірурга. Він порадив мені спробувати фізіотерапію та акупунтуру у Галини Дмитрівни( приємно була здивована теплими та гарними відгуками про Галину Дмитрівну у Вінниці) Якщо не допоможе, ми вас прооперуємо.Але мені допомогло ! Я отримувала курс лікування магнітотерапії, високоінтенсивний лазер, електротерапію та акупунтуру. Галина Дмитрівна дуже розуміється на лікуванні голками. Коли вона ставила голки на шию та ліву руку- я зразу відчувала зменшення болю .Покращення стану почало проявлятися вже з 3 дня лікування. На 5 день відсотків 70 болю відійшло,знявся болючий спазм мязів у шиї, я вже змогла повертатиголови в сторнони.Турбувало затерпання в пальцях лівої руки. На 10 день залишилося близько 20 % скарг. Я щаслива

  • @RMich написал:
    Лікування голками -давній метод.Дає дуже гарний результат ,особливо якщо знайти толкового лікаря який точно знає,що робить. Маю великий досвід лікування голками правильно акупунтура у Галини Дмитрівни Циц. Реально ця врач знає що і як лічить ! Мало того ,що мені пройшли всі болі, вона налагодила роботу мого шлунка і 100 % нормалізувала сон

    Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на 80. Спасибі Вам шановна Галина Дмитрівна. За все спасибі Вам весь персонал медпрактіки.

  • @RuslanR написал:

    @Evgeniya написал:

    @kondratyuknina написал:
    мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую

    Мій неврит сідничного нерва Галина Дмитрівна вилікувала двома курсами Акупунтури , фармакопунтурою і електротерапією . По сьогоднішній день мене нічого не болить. А болі були страшенні.

    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    Акупунтура по 350 грн, електротерапія по 600 грн. Сам проходив тут лікування. маю гарний результат. Електротерапія дорогий апарат, там дійсно є режим стимуляції.Одним треба 7 днів , багато лікується по 10 днів.То від хвороби залежить. Но результат є це точно

  • @Evgeniya написал:

    @kondratyuknina написал:
    мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую

    Мій неврит сідничного нерва Галина Дмитрівна вилікувала двома курсами Акупунтури , фармакопунтурою і електротерапією . По сьогоднішній день мене нічого не болить. А болі були страшенні.

    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

  • @RMich написал:
    Лікування голками -давній метод.Дає дуже гарний результат ,особливо якщо знайти толкового лікаря який точно знає,що робить. Маю великий досвід лікування голками правильно акупунтура у Галини Дмитрівни Циц. Реально ця врач знає що і як лічить ! Мало того ,що мені пройшли всі болі, вона налагодила роботу мого шлунка і 100 % нормалізувала сон

    Мене турбувало печіння та ониміння кистей більше всього вночі. Часто терпнули пальці на руках та ногах. Все через проблему з щитовидною залозою, яка мені викликала захворювання полінейропатія 11 ст . Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом . Вона зразу підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Дуже гарний масаж кистей та стоп .Всім рекомендую цей заклад

  • @lidiya написал:
    Галина Дмитрівна дуже домогає. Вона старається розіборатися , поставити діагноз правильний, до кожного підійде, 100 перепитає. У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

    Я дуже добре знаю,що таке вегетативна дисфункція счи ВСД .У мене були прояви дистонії , томущо в мене дитинства проблема з щитовидкою, останніх 2 роки мені було погіршення стану. Лікувалася у Наталії Володимирівної в міській ендокринології .Мені відкорегували Еутирокс , зараз щоранку отримую 75 мг. Нарешті підібрали дозу , бо 50 мг мені було замало а 100 мг забагато.В мене терпнули пальці на руках та ногах, часто тремтіли пальці та була пітливість і почашчене серцебиття. Мені ще у лікарні крім щитовидки виставлено було діагноз дизгормональна поліневропатія. Приписали вітаміни групи В, адаптол 300 мг і порадили звернутися до Галини Дмитрівної Циц. Я проходила у неї два курса лікування . Перший раз 10 днів у жовтні, мені робили сеанси електротерапії і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Другий курс були лише голки 7 днів . Але мені затерпання майже всі пройшли. Пройшли всі сімптоми дистонії, я не маю пітливості і частого серцебиття. Мені дуже допомогло таке лікування. Так що всім рекомендую

  • Лікувався у Галини Дмитрівни, проходив двома курсами голки, електротерапію і масаж, дуже зажимала грудна клітка і хребет. Думав що серце.Я консультувався в Профімеді у кардіолога, робив УЗІ серця ,мені там нічого не знайшли і сказали лікуватися у невролога. Моя мама лікувалася у Галини Дмитрівни, ця лікар дуже мамі допомогла.В неї практично повністю пройшло головокружіння , більше того ,Галина Дмитрівна голками нормалізувала мамі тиск. Тому в мене вибір однозначно був на цього лікаря. Я пройшов лікування, результат суперовий. Немає спазму та болю в грудному, сижу на роботі скільки треба, немає задишки , не пече під ребрами зліва. Сплю. Я нормально сплю, а таке зо сном творилося.
    Клініка хороша, дівчата на свому місці, тільки Наташа медсестра дуже сильно масаж робить. Галина Дмитрівна лікар від Бога. Всім хоче помогти і сама головне -в неї це дуже добре виходить

  • @kondratyuknina написал:
    мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую

    Мій неврит сідничного нерва Галина Дмитрівна вилікувала двома курсами Акупунтури , фармакопунтурою і електротерапією . По сьогоднішній день мене нічого не болить. А болі були страшенні.

  • Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на 80. Спасибі Вам шановна Галина Дмитрівна. За все спасибі Вам весь персонал медпрактіки.

  • Отличный врач, прекрасный и чуткий человек. Но главное-супер специалист в своей неврологии и в иглоукалывании. Меня сильные головные боли беспокоили .У меня своя история...Мне Галина Дмитриевна очень помогла.Всем рекомендую

  • Мій неврит сідничного нерва Галина Дмитрівна вилікувала за 2 курси Акупунтурою -це лікування голками , потім у ті точки вона мені колола спеціальні ліки -це фармакопунтура здається називається , і ще електротерапія в залі. А у мене між іншим на аспірин, анальгін, парацетамол і всі діклофенаки алергія."Я вас не маю чим лікувати" -це слова невролога і мого сімейного з поліклініки №2. А тут мене знайшли чим вилікувати.Хороша клініка

  • щоб іголки помогли , треба толкового врача.Мені з врачом повезло, мене вилічила Галіна Дмитріївна .Тепер всім рекомендую.Обращатися треба в Медпрактіку

  • Чи поможе мені лікування голками якщо у мене дуже терпнуть руки

  • Галина Дмитрівна дуже домогає. Вона старається розіборатися , поставити діагноз правильний, до кожного підійде, 100 перепитає. У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

  • @liliyaKramar написал:
    чи поможут мені голки від сідаліщного нєрва .у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

    Якщо лікар грамотний і знає як правильно лікувати голками , то він обовязково допоможе.Невролог Циц Галина давно займається акупунтурою, лікар дуже грамотний і компетентний . Мені дуже допомогла. Вам також має допомогти.Рекомендую

  • Хтось тут вилічив седаліщний нєрв ??? У мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

  • В мене боліла у крутилися голова, крепко доставала шия, погано поверталася і болі в шиї були. Походив 7 днів на голки до Галини Дмитрівни і Світлана поробила процедури в залі, електротерапія мені робилися і високої інсевсівності лазер. Всього 7 днів і процентів 80 проблеми пройшло. Рекомендую

  • @liliyaKramar написал:
    чи поможут мені голки від сідаліщного нєрва .у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

    Рекомендую звернутися до невропатолога Галини Дмитрівної Циц. Дуже грамотна врач,дуже розбирається в лікуванні голками. Ця врач мені вилічила голками праву руку.Я тепер її всім рекомендую.

  • чи поможут мені голки від сідаліщного нєрва .у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

  • мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую

  • Ця врач мені вилічила голками праву руку. Всім рекомендую.

  • Мені дуже помогла ця врач ,у мене перекос правой поливини лиця був , просквозило мені лицьовий нєрв-був невріт. Галина Дмитрівна дуже помогла.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.