Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Акупунктура у Галіни Циц -результат супер

У мене давня історія головной болі .Я давно лікувалася у Києві, акупунктура помагала , мені ставала краще. Через останні події ми переїхали пока у Хмельницьку область, дітям в школу і все таке інше... Я freelance work, можу працювати де завгодно. У себе Києві я знала уда іти і що робить.А тут розігралася моя головна боль, куда іти , кого шукати. Нічого, мої знайомі мені порекомендували Галіну Дмітріївну, вони у неї постоянні клієнти. Ви знаєте, після двох курсів акупунктури з говою все в порядку. Я не знаю наскільки ми тут затримаємося . Но похоже невролог і спеціаліст по акупункутурі у мене тут свій уже є.

Комментарии

  • @lidaSeenyuk написал:

    @IgorSavchuk написал:
    Мав нагоду лікуватися у Галини Дмитрівни, проходив двома курсами голки, електротерапію і масаж, дуже зажимала грудна клітка і хребет. Думав що серце.Я консультувався в Профімеді у кардіолога, робив УЗІ серця ,мені там нічого не знайшли і сказали лікуватися у невролога. Моя мама лікувалася у Галини Дмитрівни, ця лікар дуже мамі допомогла.В неї практично повністю пройшло головокружіння , більше того ,Галина Дмитрівна голками нормалізувала мамі тиск. Тому в мене вибір однозначно був на цього лікаря. Я пройшов лікування, результат суперовий. Немає спазму та болю в грудному, сижу на роботі скільки треба, немає задишки , не пече під ребрами зліва. Сплю. Я нормально сплю, а таке зо сном творилося. Медпрактика це клініка хороша, дівчата на свому місці. Одне в мене зауваження було, Наташа медсестра дуже сильно масаж робить. Але це може мені так получилося. А невролог Галина Дмитрівна лікар від Бога. Всім хоче помогти і сама головне -в неї це дуже добре виходить. Рекомендую

    Мені Галина Дмитрівна голками помогла дуже сильно. Намного рідше стали мігрені і пройшов гастрит.Лікар знає що робить. Бо мене тими ліками від мігрені залікували, гастрит почав турбувати. Більше півроку я погано почувалася, поки не попали до Галини Дмитрівни на акупунтуру .Гарний врач і гарне в неї лікування

    Сильно болить голова, маю МРТ за липень 2023 р -чи воно ще дійсне ? Чи треба переробляти на нове ? Яка ціна на лікування голками?

  • Зверталася на консультацію до Галини Дмитріївни , турбував головний біль, спазм судин, стрибки тиску та часте серцебиття,особливо часто мене турбували останній рік.Вразив підхід до моєї проблеми,уважність ,компетентність. Фахівець чудовий.Я вирішила залитися на лікування, отримувала у Галини Дмитрівни курс акупунтури-лікування голками, масаж, електротерапію, магнітотерапію.Все сподобалося.Нормалізувався сон.Я дуже погано спала! Нормалізувався артеріальний тиск! Галина Дмитрівна Ви СУПЕР І Дякую Вам!

  • @IrinaAt написал:
    У мене давня історія головной болі .Я давно лікувалася у Києві, акупунктура помагала , мені ставала краще. Через останні події ми переїхали пока у Хмельницьку область, дітям в школу і все таке інше... Я freelance work, можу працювати де завгодно. У себе Києві я знала уда іти і що робить.А тут розігралася моя головна боль, куда іти , кого шукати. Нічого, мої знайомі мені порекомендували Галіну Дмітріївну, вони у неї постоянні клієнти. Ви знаєте, після двох курсів акупунктури з говою все в порядку. Я не знаю наскільки ми тут затримаємося . Но похоже невролог і спеціаліст по акупункутурі у мене тут свій уже є.

    У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую

  • @KaterinaE написал:
    Мене часто турбували прояви риніту, особливо після простуди або зимових вірусних захворювань. Я часто користувалась фармазоліном, потім замінила його на синупрет. Я часто зверталась у Меділор, потім консультувалась у Вінниці. Мені розписували лікування , мені ставало значно краще ,але ненадовго. І через деякий час все повторювалось знову. Мені порекомендували спробувати акупунктурну терапію у Галини Циц. Я багато чула про цього лікаря гарного. Тому вирішила спробувати. Ми лікувались курсами , 3 курси я пройшла. Останній курс у жовтні.Проте до цього часу скарг у мене як і проявів риніту ще не було .Поки що я дуже задоволена

    Я згідна з Вами повністю. У мене вегетативні розлади ,все після стресів почалося.Я довго шукала лікаря який зміг би мені допомогти. Мені мій психолог Людмила порадила звернутися до Галини Дмитрівни і спробувати лікування голками. Вона у неї давно лікується і має гарний результат.Після акупунтури у Галини Дмитрівни мене не турбують прояви функціональної диспепсії, мене не турбує важкість та переповнення в шлунку. І мої нерви в порядку.Я щаслива

  • @lenaKovalska написал:

    @IgorSavchuk написал:
    Мав нагоду лікуватися у Галини Дмитрівни, проходив двома курсами голки, електротерапію і масаж, дуже зажимала грудна клітка і хребет. Думав що серце.Я консультувався в Профімеді у кардіолога, робив УЗІ серця ,мені там нічого не знайшли і сказали лікуватися у невролога. Моя мама лікувалася у Галини Дмитрівни, ця лікар дуже мамі допомогла.В неї практично повністю пройшло головокружіння , більше того ,Галина Дмитрівна голками нормалізувала мамі тиск. Тому в мене вибір однозначно був на цього лікаря. Я пройшов лікування, результат суперовий. Немає спазму та болю в грудному, сижу на роботі скільки треба, немає задишки , не пече під ребрами зліва. Сплю. Я нормально сплю, а таке зо сном творилося. Медпрактика це клініка хороша, дівчата на свому місці. Одне в мене зауваження було, Наташа медсестра дуже сильно масаж робить. Але це може мені так получилося. А невролог Галина Дмитрівна лікар від Бога. Всім хоче помогти і сама головне -в неї це дуже добре виходить. Рекомендую

    мене болить голова. ця лікар голками мені щось поможе ? Скільки стоїть сеанс голок. ? І скільки вобще сеансів треба щоб помогло?

    Лікар дуже хороша. А що у вас з головой. Чого вона болить причина ?

  • @IgorSavchuk написал:
    Мав нагоду лікуватися у Галини Дмитрівни, проходив двома курсами голки, електротерапію і масаж, дуже зажимала грудна клітка і хребет. Думав що серце.Я консультувався в Профімеді у кардіолога, робив УЗІ серця ,мені там нічого не знайшли і сказали лікуватися у невролога. Моя мама лікувалася у Галини Дмитрівни, ця лікар дуже мамі допомогла.В неї практично повністю пройшло головокружіння , більше того ,Галина Дмитрівна голками нормалізувала мамі тиск. Тому в мене вибір однозначно був на цього лікаря. Я пройшов лікування, результат суперовий. Немає спазму та болю в грудному, сижу на роботі скільки треба, немає задишки , не пече під ребрами зліва. Сплю. Я нормально сплю, а таке зо сном творилося. Медпрактика це клініка хороша, дівчата на свому місці. Одне в мене зауваження було, Наташа медсестра дуже сильно масаж робить. Але це може мені так получилося. А невролог Галина Дмитрівна лікар від Бога. Всім хоче помогти і сама головне -в неї це дуже добре виходить. Рекомендую

    мене болить голова. ця лікар голками мені щось поможе ? Скільки стоїть сеанс голок. ? І скільки вобще сеансів треба щоб помогло?

  • @IrinaAt написал:
    ВСІМ ТЕПЕР РЕКОМЕНДУЮ. Я ПРОСТО ДАЖЕ НЕ НАДІЯЛАСЯ ЩО В ТАКОМ МІСТІ ЯК ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МОЖЕ БУТИ ТАКОГО РІВНЯ ЛІКАР !

    Мала великі проблеми з затерпаннями кистей , током пробивали у середні пальці, вночі не мала де подіти руки. У мене букет хвороб. Я постоянний клієнт ендокринолога через щитовидку і дібет. Мені порадили з ендокринології врачі обратитися до Галини ДМитрівни. Вони кажуть що поліневропатії від діабету у мене не може бути бо у мене діабет тільки 3 роки.Я послухала їх.Мене врач проконсультіровала і підтвердила що поліневропатії в мене ще нема.Зато є сіндром запясного канала. КАзала врач що при клімаксі таке часто буває і спиталася чи нема вмене нагрузки на кисті. Канєшно є. В мене специфічна робота- катаю багато качалкою і чищу багато картоплі. От воно все мені і дало. Я пройшла 10 сеансів висоінтенсивного лазера і курс лікування голками і процедури аквафореза. Результат получився гарний. Обращайтеся кому є необходімость. Вам тут поможуть

  • @IgorSavchuk написал:
    Мав нагоду лікуватися у Галини Дмитрівни, проходив двома курсами голки, електротерапію і масаж, дуже зажимала грудна клітка і хребет. Думав що серце.Я консультувався в Профімеді у кардіолога, робив УЗІ серця ,мені там нічого не знайшли і сказали лікуватися у невролога. Моя мама лікувалася у Галини Дмитрівни, ця лікар дуже мамі допомогла.В неї практично повністю пройшло головокружіння , більше того ,Галина Дмитрівна голками нормалізувала мамі тиск. Тому в мене вибір однозначно був на цього лікаря. Я пройшов лікування, результат суперовий. Немає спазму та болю в грудному, сижу на роботі скільки треба, немає задишки , не пече під ребрами зліва. Сплю. Я нормально сплю, а таке зо сном творилося. Медпрактика це клініка хороша, дівчата на свому місці. Одне в мене зауваження було, Наташа медсестра дуже сильно масаж робить. Але це може мені так получилося. А невролог Галина Дмитрівна лікар від Бога. Всім хоче помогти і сама головне -в неї це дуже добре виходить. Рекомендую

    Мені Галина Дмитрівна голками помогла дуже сильно. Намного рідше стали мігрені і пройшов гастрит.Лікар знає що робить. Бо мене тими ліками від мігрені залікували, гастрит почав турбувати. Більше півроку я погано почувалася, поки не попали до Галини Дмитрівни на акупунтуру .Гарний врач і гарне в неї лікування

  • Я довго мав проблему з ногою.Мені так ревматолог з травматологом артит правого коліна лікували. Поки знайомі не підказали поїхати у Хмельницький до невролога Циц. В мене виявився неврит стегневого нерва, аж нога на стегні тонша стала.Я сам не дуже обращав увагу на таке. А врач мені каже, то вас більше 3 місяців болить. Точно , кажу 3місяці і тиждень. Бо болі почалися вкінці жовтня ...Нічого, приписала ліки, таблетки, уколи, пройшов 10 сеансів голок і енлектротерапії. Нога грубша не стала, но болі почті пройшли. Результат є .На таке лікування грошей нежалко

  • Мав нагоду лікуватися у Галини Дмитрівни, проходив двома курсами голки, електротерапію і масаж, дуже зажимала грудна клітка і хребет. Думав що серце.Я консультувався в Профімеді у кардіолога, робив УЗІ серця ,мені там нічого не знайшли і сказали лікуватися у невролога. Моя мама лікувалася у Галини Дмитрівни, ця лікар дуже мамі допомогла.В неї практично повністю пройшло головокружіння , більше того ,Галина Дмитрівна голками нормалізувала мамі тиск. Тому в мене вибір однозначно був на цього лікаря. Я пройшов лікування, результат суперовий. Немає спазму та болю в грудному, сижу на роботі скільки треба, немає задишки , не пече під ребрами зліва. Сплю. Я нормально сплю, а таке зо сном творилося. Медпрактика це клініка хороша, дівчата на свому місці. Одне в мене зауваження було, Наташа медсестра дуже сильно масаж робить. Але це може мені так получилося. А невролог Галина Дмитрівна лікар від Бога. Всім хоче помогти і сама головне -в неї це дуже добре виходить. Рекомендую

  • Мене часто турбували прояви риніту, особливо після простуди або зимових вірусних захворювань. Я часто користувалась фармазоліном, потім замінила його на синупрет. Я часто зверталась у Меділор, потім консультувалась у Вінниці. Мені розписували лікування , мені ставало значно краще ,але ненадовго. І через деякий час все повторювалось знову. Мені порекомендували спробувати акупунктурну терапію у Галини Циц. Я багато чула про цього лікаря гарного. Тому вирішила спробувати. Ми лікувались курсами , 3 курси я пройшла. Останній курс у жовтні.Проте до цього часу скарг у мене як і проявів риніту ще не було .Поки що я дуже задоволена

  • Тут у цій клініці мене невролог порятувала .Помогла !Мені в Нетішині так артрит суставів стопи лікували. Причому всі знайомі лікарі були і травматолог і ревматолог. Поки знайомі не порекомендували до Галини Дмитрівни Циц звернутися. Вона поставила правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені всі процедури зробили, і голками Галина Дмитрівна лікувала, дівчата високої інтенсивності лазер робили , електротерапія була-дуже лікування помагає, апаратура серйозна . Дуже голки мені помогли.

  • Знаю цього лікаря! Лікувала мені ульнарну невропатію. Задоволений.Помогло.Рекомендую

  • Мене з весни турбував біль виражений в лівій нозі, погано вставав на пяту, німіло, викручувало всю литку, потом приєдналося похоладання в нозі. Мене лікували сімейний лікар , потом знайомий травматолог, ревматолог , навіть артріт суставів стопи у нас у Нетішині лікували, 2 блокади з депосом робили. Проте вже з жовтня ставало гірше. Я звернувся в цліки і процедури і сама лікувала голками. Мені аж з 7 дня прийшло полегшення. В мене після голкотерапії і електротерапії стало менше сверліти і викручувати ногу, нога стала не така холодна.Я почав спати краще вночі. Мені нарешті поставили правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені після курса лікування 12 днів полегшення було наполовину. Я ще олин курс голок і електротерапії проходив в листопаді, ще мені лазер високоінтенсивний робили .Я 2 курса проходив того лазера один раз 7 днів, другий раз 5 днів. Зараз розходився, біль зменшилася на 70 процентів я так собі думаю. Якби звернувся раніше, то було б ще краще.

  • Мені Галину Дмитрівну у Києві лікарі порадили! Це багато про що говорить. Я спробувала-лікуюся у неї близько 2 років. Акупуктура покращила мій стан відсотків на 70-80 . я дуже задоволена. Чудовий лікар всім рекомендую

  • У мене проблема з ринітом ,мене часто турбували прояви риніту, особливо після простуди або зимових вірусних захворювань. Я часто користувалась фармазоліном, потім замінила його на синупрет. Я часто зверталась у Меділор, потім консультувалась у Вінниці. Мені розписували лікування , мені ставало значно краще ,але ненадовго. І через деякий час все повторювалось знову. Мені порекомендували спробувати акупунктурну терапію у Галини Циц. Я багато чула про цього лікаря гарного. Тому вирішила спробувати. Ми лікувались курсами , 3 курси я пройшла. Останній курс у жовтні.Проте до цього часу скарг у мене як і проявів риніту ще не було .Поки що я дуже задоволена. Чудовий лікар всім рекомендую.

  • Лікар розсудлива , дуже уважна, а головне МУДРА

  • Галина Дмитрівна дуже гарний лікар, її лікування голками або акупунурою завжди допомагає. СУПЕР ЛІКАРКА -я її лекцію по ФБ бачила .ДУЖЕ КРУТА ВРАЧ

  • @OlegKr написал:
    Була проблема з правим лицевим нервом- крепко помогли голки у Галини Дмитрівни. Дуже опитний врач!

    Ця врач мені вилічила голками праву руку. Її лікування голками 100% дає результат.

  • @IrinaAt написал:
    У мене давня історія головной болі .Я давно лікувалася у Києві, акупунктура помагала , мені ставала краще. Через останні події ми переїхали пока у Хмельницьку область, дітям в школу і все таке інше... Я freelance work, можу працювати де завгодно. У себе Києві я знала уда іти і що робить.А тут розігралася моя головна боль, куда іти , кого шукати. Нічого, мої знайомі мені порекомендували Галіну Дмітріївну, вони у неї постоянні клієнти. Ви знаєте, після двох курсів акупунктури з говою все в порядку. Я не знаю наскільки ми тут затримаємося . Но похоже невролог і спеціаліст по акупункутурі у мене тут свій уже є.

    Мені Галина Дмитрівна вилікувала синдром запясного канала, а це компресійно-ішемічна невропатія, погано лікується. А мені її акупунтура дуже помогла. І апарат електротерапія дуже помагає.Хороша клініка і персонал, Свєточка дуже добряща сестричка

  • Була проблема з правим лицевим нервом- крепко помогли голки у Галини Дмитрівни. Дуже опитний врач!

  • @IrinaAt написал:
    У мене давня історія головной болі .Я давно лікувалася у Києві, акупунктура помагала , мені ставала краще. Через останні події ми переїхали пока у Хмельницьку область, дітям в школу і все таке інше... Я freelance work, можу працювати де завгодно. У себе Києві я знала уда іти і що робить.А тут розігралася моя головна боль, куда іти , кого шукати. Нічого, мої знайомі мені порекомендували Галіну Дмітріївну, вони у неї постоянні клієнти. Ви знаєте, після двох курсів акупунктури з говою все в порядку. Я не знаю наскільки ми тут затримаємося . Но похоже невролог і спеціаліст по акупункутурі у мене тут свій уже є.

    Циц Галина -це круто. В Хмельницькому-найкраща невролог і точно найкраща по лікуванню акупунтурою .ЇЇ лікування голками- всім рекомендую. Результат завжди супер !

  • ВСІМ ТЕПЕР РЕКОМЕНДУЮ. Я ПРОСТО ДАЖЕ НЕ НАДІЯЛАСЯ ЩО В ТАКОМ МІСТІ ЯК ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МОЖЕ БУТИ ТАКОГО РІВНЯ ЛІКАР !

  • @Evgeniya написал:
    Знаю цю лікарку давненько. Більше 3 років. У мене був неврит сідничного нерва і дуже сильна біль була в нозі , а у мене алергія на аспірин, анальгін і на всі діклофенакові медикаменти. Мене Галина Дмитрівна від жахливої болі спасала голками і ще ліки спеціальні в точки колола.Іще мені робили електротерапію у залі . За 2 курси по 7 днів у мене все пройшло. Я задоволена . Тепер Галину Дмитрівну всім рекомендую.

    АНАЛОГІЧНО

  • Знаю цю лікарку давненько. Більше 3 років. У мене був неврит сідничного нерва і дуже сильна біль була в нозі , а у мене алергія на аспірин, анальгін і на всі діклофенакові медикаменти. Мене Галина Дмитрівна від жахливої болі спасала голками і ще ліки спеціальні в точки колола.Іще мені робили електротерапію у залі . За 2 курси по 7 днів у мене все пройшло. Я задоволена . Тепер Галину Дмитрівну всім рекомендую.

  • @IrinaAt написал:
    У мене давня історія головной болі .Я давно лікувалася у Києві, акупунктура помагала , мені ставала краще. Через останні події ми переїхали пока у Хмельницьку область, дітям в школу і все таке інше... Я freelance work, можу працювати де завгодно. У себе Києві я знала уда іти і що робить.А тут розігралася моя головна боль, куда іти , кого шукати. Нічого, мої знайомі мені порекомендували Галіну Дмітріївну, вони у неї постоянні клієнти. Ви знаєте, після двох курсів акупунктури з говою все в порядку. Я не знаю наскільки ми тут затримаємося . Но похоже невролог і спеціаліст по акупункутурі у мене тут свій уже є.

    З цією лікаркою ми знайомі всією родиною дууууже давно! Лікар від Бога -це про Галину Дмитрівну точно підходить.Перший раз вона
    мені вилікувала спину ,другии разом-неврит ліктьового нерва на правій руці. Про родичів -вже ціла друга історія- у сестри Галина Дмитрівна лікувала головний біль і головокружіня-Лєна дуже задоволена. Дотогож у сестри були проблеми з шлунком-Галина Дмитрівна своїми голками все налагодила. Два рази у мене були великі проблеми по нєврології, два рази мною займалася невролог Галина Дмитрівна Циц.Вона прекрасно розуміє і дуже добре вміє лікувати голками .В мене враження від цієї лікарки-100% позитив. Всім рекомедую .Дуже гарний лікар .

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.