Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Найкращі процедури при артрозі

Мені призначили для лікування колінних суглобів лазер з протоколом артроз, потім замінили на артроз колінного суглоба, хочу сказати що коли протокол артроз колінного суглоба, то допомагає краще. Одразу після першої процедури відчула різницю. Тому, коли будете лікуватись, просіть зразу цей протокол, якщо лікуватимете колінні суглоби. Для електротерапії краще чергувати протоколи гострий артроз з протоколом на укріплення мязів. Добре працює іще діатермія, є гарним стимулятором обміну речовин в суглобах.

Комментарии

  • Насправді я не можу сказати, що якісь процедури кращі а якісь гірші. Це все індивідуально. Спочатку мені було дуже добре після електротерапії, а потім магніт виявився більш дієвим. Але ж ми хворі зважаємо лише на те як сильно нам болить, і пісял чого біль проходить. А чого ми ще не враховуємо. Ми ж лікуємо, а не лише біль знімаємо. Тому, гадаю що важливо все.

  • А ліктьовий бурсит може бути проявом артрозу? Мені таке сказали.

  • Для меня оптимальными при артрозе есть микроволновая терапия и диатермия. Периодически лазер высокой интенсивности. Гимнастика однозначно, но я ее хорошо выучил, делаю самостоятельно.

  • @Katy1982kk написал:
    Мені на колінний суглоб дуже сподобалась процедура діатермія. Приємне тепло і розслаблення, але насправді тільки лікар має вирішувати які саме процедури призначати тим чи іншим пацієнтам.

    Скажіть будь ласка, то в лікуванні була одна діатермія, чи були іще інші апарати? Скільки коштує діатермія?

  • Дізналась про кінезіотейпування. Його теж призначають при артрозі, чи тільки при травмах?

  • В мене теж артроз, тільки стегнових суглобів. Скажіть, може ви знаєте, чи можна лазер на стегнові суглоби. Артроз 2 стадії.

  • І ще ,якщо проблеми з суглобами, обовязково зверніть увагу на стопи. Можливо потрібні ортопедичні устілки. Вони реально допомагають.

  • Мені на колінний суглоб дуже сподобалась процедура діатермія. Приємне тепло і розслаблення, але насправді тільки лікар має вирішувати які саме процедури призначати тим чи іншим пацієнтам.

  • Та можна і пяти. ТАм різні хвороби лікують одним апаратом. Мало того, як Місандея каже, там декілька протоколів на одну болячку, але не знаю, чи можна лікарю казати, який саме протокол назначати. Мені теж назначили протокол, я нічого не міняла, ефект настав не одразу а десь із 5 дня лікування.

  • скажіть будь ласка чи можна до вас звернутись зі шпорами на пятках, чи допоможете якимись процедурами

  • @Місандея написал:
    Мені призначили для лікування колінних суглобів лазер з протоколом артроз, потім замінили на артроз колінного суглоба, хочу сказати що коли протокол артроз колінного суглоба, то допомагає краще. Одразу після першої процедури відчула різницю. Тому, коли будете лікуватись, просіть зразу цей протокол, якщо лікуватимете колінні суглоби. Для електротерапії краще чергувати протоколи гострий артроз з протоколом на укріплення мязів. Добре працює іще діатермія, є гарним стимулятором обміну речовин в суглобах.

    Мені зразу підібрали добре. Але я не питав, Світлана казала мені який режим, але мені з першого дня було легше. В мене ревматоїдний

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.