Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Прозопалгія лікування методом голкотерапії

Кілька тижнів тому перехворів фронтитом та гнійним синуситом правої гайморової пазухи. Вже все по призначених ліках проколов,і пропив ліки,але залишився доволі неприємний біль.Лор пояснює,що після проколів таке трапляеться .Направив мене до невролога,той виставив мені діагноз прозопалгія,приписав ньюропентин та гамалате В6.Рекомендує курс лікування методом голкотерапії.Хто може порадити ,куди і до кого краще звертатись?

Комментарии

  • Я пройшла курс лікування голками і лазером і проблема більше не турбує

  • @raeckaya написал:
    боль в половине головы и лица после лечения зубов верхней челюсти,кетанов принимаю 14 дней-не особо помогает.Стоматолог советует походить на лазер-говорит после лечения каналов такое бывает.Сколько будет длиться такая боль? Скоро праздники,чем быстро и качественно вылечить эту боль:?

    попробуйте 5-7 днів. Лазер гарно знімае біль і набряк

  • @AllaMashtaler написал:
    Перехворіла ковідом по другому кругу десь наприкінці вересня. Не важко. Але боліла голова.Сімейна лікар приписала Нурофен і Кавінтон форте, сказала що після корони у всіх дистонія, венозний застій і головний біль , це пройде. Мені стало краще може на тижнів 2. Потім головний біль відновився, поширився на лоб та обличчя. Мене налякали тройничним нервом і побігла до невролога. Галина Дмитрівна мені колись лікувала шийний радикуліт, тож я побігла до неї.
    Вона після огляду направила мене на КТ пазух носа, де в мене нашли фронтіт і гайморіт двохсторонній. Я пролікувала це все у Лора. Але головний та лицевий біль продовжував беспокоїти. Поки я не пройшла 10 сеансів акупунтури і 7 сеансів лазера , я без таблеток не обходилася. А зараз, десь колись заболить голова не без того. Але лице не болить. Кажу що це за хвороба така, так от Галина Дмитрівна мені пояснила і написала Прозопалгія- лицевий біль. Каже після гаймориту дуже часто буває.

    Мій племінник у Галини Дмитрівни лікував риніт. Після гайморіту його довго риніт мучив . Нічого. Є результат

  • Перехворіла ковідом по другому кругу десь наприкінці вересня. Не важко. Але боліла голова.Сімейна лікар приписала Нурофен і Кавінтон форте, сказала що після корони у всіх дистонія, венозний застій і головний біль , це пройде. Мені стало краще може на тижнів 2. Потім головний біль відновився, поширився на лоб та обличчя. Мене налякали тройничним нервом і побігла до невролога. Галина Дмитрівна мені колись лікувала шийний радикуліт, тож я побігла до неї.
    Вона після огляду направила мене на КТ пазух носа, де в мене нашли фронтіт і гайморіт двохсторонній. Я пролікувала це все у Лора. Але головний та лицевий біль продовжував беспокоїти. Поки я не пройшла 10 сеансів акупунтури і 7 сеансів лазера , я без таблеток не обходилася. А зараз, десь колись заболить голова не без того. Але лице не болить. Кажу що це за хвороба така, так от Галина Дмитрівна мені пояснила і написала Прозопалгія- лицевий біль. Каже після гаймориту дуже часто буває.

  • @PrAndrey написал:
    Кілька тижнів тому перехворів фронтитом та гнійним синуситом правої гайморової пазухи. Вже все по призначених ліках проколов,і пропив ліки,але залишився доволі неприємний біль.Лор пояснює,що після проколів таке трапляеться .Направив мене до невролога,той виставив мені діагноз прозопалгія,приписав ньюропентин та гамалате В6.Рекомендує курс лікування методом голкотерапії.Хто може порадити ,куди і до кого краще звертатись?

    медпрактика здоровья невропатолог Циц Г.Д. 100 % поможе

  • боль в половине головы и лица после лечения зубов верхней челюсти,кетанов принимаю 14 дней-не особо помогает.Стоматолог советует походить на лазер-говорит после лечения каналов такое бывает.Сколько будет длиться такая боль? Скоро праздники,чем быстро и качественно вылечить эту боль:?
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.