Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Запаморочення лікування методом голкотерапії

Мене турбує постійний розпираючий головний біль,переважно зранку, віддає на очі, інколи буває нудота,частенько запамороченя .Чи може мені допомогти лікування методом голкотерапії? Скільки сеансів потрібно?

Комментарии

  • @Demidova написал:
    Мене турбує постійний розпираючий головний біль,переважно зранку, віддає на очі, інколи буває нудота,частенько запамороченя .Чи може мені допомогти лікування методом голкотерапії? Скільки сеансів потрібно?

    Думаю може. Головне гнайти лікаря який би толково знав метод голкотерапії. Я лікувався у Галини Циц ,невролог з клініки Пілюйко-дуже грамотний лікар , розбирається суперово і в неврології і в голкотерапії.Рекомендую

  • @Demidova написал:
    Мене турбує постійний розпираючий головний біль,переважно зранку, віддає на очі, інколи буває нудота,частенько запамороченя .Чи може мені допомогти лікування методом голкотерапії? Скільки сеансів потрібно?

    В мене трошки друга проблема було, но теж повязана з болем. Мені Галина Дмитрівна акупунтуру робила двома курсами Один курс 10 днів.Другий курс 7 днів. Це треба в неї проконсультуватися

  • @Demidova написал:
    Мене турбує постійний розпираючий головний біль,переважно зранку, віддає на очі, інколи буває нудота,частенько запамороченя .Чи може мені допомогти лікування методом голкотерапії? Скільки сеансів потрібно?

    Ми з дочкою лікувалися голками чи як Ви правильно пишете методом голкотерапії. Обоє дуже гарний результат маємо. Я ходила курсами по 10 днів .А дочка по 7 днів . То все від хвороби залежить. А результат дуже гарний. Нас лікувала Галина Дмитрівна Циц, вона досвідчений невролог, дуже грамотно знає лікування голками .Мені дуже сильно помогла від болі в нозі і поясниці. І дочці від вегетососудистої дистонії дуже помогла.

  • Добрый день ! Такая ситуация: у меня периодически что-то с головой, особенно при поворотах.Я сдала общий анализ крови-полный порядок, давления 120/70-мое родное! Сделала сосуды головы и шеи-Заключение:"Спектрограма дистонического типа .Выраженный функциональный спазм интракраниальных сосудов обеих полушарий,ВСА ,СМА ,-до 55%.Непрямолинейность хода обеих ПА с признаками эксравазального влияния/ снижение диска на уровне С5-С6/.Правая ПА малого диаметра 1.7 мм.Признаки нарушения венозного оттока в базальных венах."-Это может вызывать мои симптомы и головокружение? С этим можно как то бороться? Есть ли смысл рассчитывать на лечение методом иглоукалывания?
  • Чи правда що від запаморочення лікування методом голкотерапії дає хороший результат?Хтось вже так лікувався?
  • Яка причина шуму у вухах переважно у правому вусі та запамороченння ,якщо неодноразово відвідував лікаря ЛОР-своєї причини він не бачить.Пробки/а то навіть не пробки були/ так для профілактики промили і все.Але на шум та запаморочення цей захід ніяк не вплинув .Радять звертатись до невропатолога.Які мені обстеження треба зробити? Може якісь аналізи треба здати?Куди порадьте краще звертатись?
  • Даже не знаю что вам ответить.А почему вы решили ,что надо МРТ ? Вы с врачом переговорите ,я же указала номер
  • У клініці лікують чи проводять обстеження також? Я маю на увазі,якщо прийдеться робити МРТ-мені пробити МРТ вдома чи його зроблять у клініці?
  • Иглоукалывание -очень хороший метод лечения.Я говорю исключительно из личного опыта! Но ваш вопрос лучше обсуждать с врачами.Но я могу порекомендовать вам моего лечащего врача невролога/она и врач которая прекрасно владеет методикой иглоукалывания/.Врач Галина Дмитриевна работает в Медпрактике Здоровье ,вот телефон -063 631 50 35
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.