Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

шейный остеохондроз лечение упражнения

хочется прояснить ситуацию:без цитаты никак.Так вот цитирую:"\r\n Вже більше року мене турбує постійний біль у шиї,періодично трапляються дуже вираженні болі і вони завжди супроводжуються значним обмеженням рухів .В народу кажуть-клинить шию Оце воно і є. Зробив ренген минулоїх осені-написали :хондроз 11 степені, випрямлений шийний лордоз,зниження висоти в сегментах С4-С5-С6-С7 на 1/2.Пройшов 20 сеансів масажу, електрофорез, лазер ,ультразвук,стало краще. Проте останніх кілька місяців німіють пальці правої руки.Травматолог з нашої лікарні порадив зробити МРТ. Поїхав я у Рівне і зробив МРТ шиї.Ось заключення :Мр ознаки дегенеративно-дистрофічного захворювання шийного відділу,хондрозу, унко-вертебрального артрозу переважно у С5-С6 С6-С7 сегментах.Вистояння міжхребцевих дисків у просвіт каналу на вказаних рінях центрально на 2.0 мм та 2.8 мм відповідно.Спинний мозок центрований, МР сигнал не змінений. Мякі тканини без особливоостей.Травматолог сказав ,що біди в мене не бачить,бо від хондрозу як він каже ще ніхто не вмер. І порадив мені знову масаж, електрофорез, лазер ,ультразвук,каже в санаторій. Побував в Березовому Гаї/Хмільник/покращало значно десь місяців на 2 .Потім все повернулось.Поїхав у Рівне,консультувався у неврологів обласної лікарні та приватно.Порадили зробити ренген на шию ,де знайшли нестабідльність позвонків 5,6,7.А чому нестабільності не побачили на МРТ?" \r\nЯ вот хочу помочь человеку и ориентирую его прежде всего на лечебную гимнастику для шейного отдела .Я считаю что нестабильность это следствие слабости мышц и связок шейного отдела позвоночника и именно их нужно укреплять, делая упражнения для шейного отдела позвоночника.У кого есть другие мнения?
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.