Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Нестабільність шийних позвонків лікування

Відкрити цю тему мене спонукала моя ситуація ,з якої ніхто не може знайти вихід. Вже більше року мене турбує постійний біль у шиї,періодично трапляються дуже вираженні болі і вони завжди супроводжуються значним обмеженням рухів .В народу кажуть-клинить шию Оце воно і є. Зробив ренген минулоїх осені-написали :хондроз 11 степені, випрямлений шийний лордоз,зниження висоти в сегментах С4-С5-С6-С7 на 1/2.Пройшов 20 сеансів масажу, електрофорез, лазер ,ультразвук,стало краще. Проте останніх кілька місяців німіють пальці правої руки.Травматолог з нашої лікарні порадив зробити МРТ. Поїхав я у Рівне і зробив МРТ шиї.Ось заключення :Мр ознаки дегенеративно-дистрофічного захворювання шийного відділу,хондрозу, унко-вертебрального артрозу переважно у С5-С6 С6-С7 сегментах.Вистояння міжхребцевих дисків у просвіт каналу на вказаних рінях центрально на 2.0 мм та 2.8 мм відповідно.Спинний мозок центрований, МР сигнал не змінений. Мякі тканини без особливоостей.Травматолог сказав ,що біди в мене не бачить,бо від хондрозу як він каже ще ніхто не вмер. І порадив мені знову масаж, електрофорез, лазер ,ультразвук,каже в санаторій. Побував в Березовому Гаї/Хмільник/покращало значно десь місяців на 2 .Потім все повернулось.Поїхав у Рівне,консультувався у неврологів обласної лікарні та приватно.Порадили зробити ренген на шию ,де знайшли нестабідльність позвонків 5,6,7.А чому нестабільності не побачили на МРТ? То неврологи кажуть що мої проблеми від цієї нестабільності.Радять знову той самий масаж і вправи.Може ще є якійсь більш дієві методи лікування? І ця нестабільність-вона взагалі лікується?

Комментарии

  • До якого спеціаліста звертатися з нестабільністю ? Чи може таке бути,щоб від нестабільності затерпали пальці на руках? Чи лікуєте ви в цій клініці нестабільність в шийному відділі? Дякую
  • Лікується.Для цього є консультація невролога, вертебролога,складається лікувальна програма за індивідуальними показами ,що поєднує фізіотерапевтичні процедури,ліки , лікувальні вправи,басейн,комірець Шанца...
  • Зверніться на консультацію до невролога-варто зробити дообстеження.
  • Як так може бути ,що грижа міжхребцевого диска в мене відсутня, а шия болить, руки терпнуть і вже помічаю, що періодично голова крутиться ?
  • А коли болить? Теж робити вправи???
  • sgsg
    нестабильность это следствие слабости связок и мышц из-за остеохондроза шейного отдела позвоночника чаще всего. У вас смотрите ,есть еще протрузии дисков. Я сам таким давно болею, просто больше страдает у меня нижняя часть спины. А что такое протрузия-+по сути это межпозвоночная грыжа шейного отдела,лечением которой и надо заниматься. Именно поэтому я думаю , что вам целесообразно обратиться в учреждения,которые конкретно занимаются проблемами позвоночника ,а именно искать место лечения межпозвоночной грыжи шейного отдела какими т о современными методами.Я давно лечусь у Пилюйко.Пока доволен
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.