Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

епідуральний адгезіоліз відгуки

Доброго дня лікарю Вячеслав Пілюйко! Вас турбує житель міста Івано-Франківськ.Доможіть мені порадою ,можливо, лікуванням у вашій клініці. Мені 52 роки. Останніх 4-5 років маю біль внизу спини.Працюю шофером на дальніх рейсах.Буваю по 8 -11 год в дорозі сидячи. Так бувало ,що хребет наче цементов хто заливав-ні сісти ні встати ,ні глибоко дихати не міг. Сестра медсестра ,порадила таблетки кетанов та моваліс, як вже добре боліло-брав вольтарен.Зробив КТ, тотім МРТ.Виявили протрузіі,спондільоз,спонділоартроз,нестабільність,велику грижу фрагментовану .Потім були капельниці в обласній лікарні у нас на Пасічні, дивилися невропатологи, нейрохірурги, травматологи ,дуже багато уколів .Був в Чернівцях,брав 3 рази блокади з бетаспаном.Після них я відчув болі в животі та шлунку.Зробили мені адгезіоліз.Велику надію покладав на цю процедуру.ВИявилось,що мені від неї покращення не настало.У вашій лікарській практиці були такі хворі? Що ви мені порадите?

Комментарии

  • А мені що робити?
  • fbfb
    Ви не можете критикувати лікарів, бо Ви сам лікар, а я можу, я- підприємець, Тернопіль, а їздив на адгезіоліз в Чернівці. Виню себе також, бо думав, що грижу видалять або вона розсмокчеться. Тільки страчений час, гроші і нерви. Потім була справжня операція в Києві в клініці СБУ, а тепер напевно приїду до Вас на реабілітацію
  • Доброго дня! Не буду критикувати лікарів, що роблять цю процедуру, але сам адгезіоліз - це процедура, яка не набула широкого використання у країні, де вона була вперше використана років з 30 чи навіть більше тому. Ми не використовуємо адгезіоліз у своїй практиці тому, що вважаємо, що є методи більш беспечні неінвазивні і ефективні. Мистецтво лікування- це правильне їх поєднання. Зайдіть на сайт, подивіться інформацію, особливо відео та поділіться своїми думками
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.