Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

мені вирізали грижу диска

Доброго дня Вячеслав Віталійович Пілюйко! Я пишу вам з Рівного .Мені 2 місяці тому видалили килу диску Л4-Л5 11 мм. / через який час можна в вашій клініці приймати процедури?До вас їхати-МРТ повторювати, чи ви зробите в себе на місці?

Комментарии

  • Відповіді на всі запитання про приїзд у клініку та бронювання свого часу прийому за телефоном 0636315035
  • До вас черги та на МРТ запис дуже великий? Достатньо не впевнений чи зможу одразу залишитись у вашій клініці, отож хотілось би все необхідне пройти в один день і знати вартість на все лікування .Якщо таке можливе
  • То коли мені можна приїхати?
  • Доброго дня! Мабуть Вас попередили лікарі міста Рівне, що 2 місяці після операції не можна сидіти, а тільки лежати та помаленьку розходжуватись. Справжня реабілітація після операції на хребті у випадку вилання міжхребцевої кили розпочинається через 2-3 місяці після операції. Як правило лікарі, що оперують, цікавляться найближчими результатами операції і рекомендують повторне МРТ, але якщо воно не було зроблено, спеціально для приїзду в клініку робити не потрібно. При потребі ми можемо зробити його у нас.
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.