Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Чому болять суглоби

Маю дуже довгий досвід болю в суглобах. Хочу наголосити, що постійно зверталась до лікарів з болем, але ніхто мої скарги всерйоз не сприймав, не знаходили нічого, дивились на мене як на несповна розуму. Суглоби в мене боліли, хоча змін зовнішніх ніхто не помічав. Аналізи були також в нормі. І так на другий рік поневірянь мені поставили діагноз лайм інфекції, здала аналізи і виявилась позитивна по всіх показниках. Допомогла мені Тамара Віталіївна з цим діагнозом, пролікувала я інфекцію, довго лікувала, від антибіотиків мало не вмерла, але біль в суглобах тримався, правда зменшився, але скутість та біль не проходили до кінця. Тоді мені Тамара Віталіївна призначили апаратне лікування з голками, і лише пісял тижня такого лікування біль потрохи почав відступати, а зовсім пройшов аж через місяць лікування. Приймала мікрохвильову терапію, лазел високої інтенсивності та магніт. Через місяць ліки вже відмінили. Ось така моя історія. Ніколи раніше не могла б подумати що причина болю в суглобах інфекція.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.