Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

головний біль де краще лікувати

Мені продуло голову ,був сильний стріляючий біль .У фейсбуку у групі " Я люблю Хмельницький побачила "натрапила на пост про головний біль та лікування голками у Медпрактиці здоров"я. Звернулася сюди .Невролог дуже детально мене оглянула, одразу розпізнала мою хворобу, поставила мені діагноз неврит потиличного нерва .Навіть МРТ голови не прийшлося робити (дуже боюся замкнутого простору).Призначене лікування з першого дня значно покращило мій стан .Дуже якісна робота лікаря Циц Галини Дмитріївни. Тепер якщо хто запитає, де краще лікувати головний біль , відповідатиму з впевненністю -у невролога з Медпрактики здоров"я

Комментарии

  • Турбує головний біль мігрені. Є МРТ голови і судин і всі аналізи, Скільки днів треба на лікування у невролога.Хочу пройти сеанс акупунтури? Дякую

  • @KatyaL написал:

    @AlinaAlina написал:
    Хороший лікар, дуже гарна людина

    Якщо йти на консультацію до невролога, які обстеження треба мати. Є МРТ за липень 2023 р -підійде ? Чи треба переробляти на нове ?

    Ви беріть старе, а лікар подивиться і вирішить переробляти чи ні. Галина Дмитрівна дуже уважна, все перепровірить і скаже що саме вам робити

  • @AlinaAlina написал:
    Хороший лікар, дуже гарна людина

    Якщо йти на консультацію до невролога, які обстеження треба мати. Є МРТ за липень 2023 р -підійде ? Чи треба переробляти на нове ?

  • Хороший лікар, дуже гарна людина

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.