Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Полінейропатія-ефективне лікування

Ефективним лікуванням полінейропатії у цій клініці займається Циц Галина Дмитрівна .Дуже давно її знаю. Особисто у неї консультуюся та лікуююся з 2012 р .У мене цукровий діабет 2 типу середнього ступеня. Була на порозі 3 ступеня ,але дякувати Богу ! І Галині Дмитрівні звичайно. Регулярно прохожу у неї курс лікування методом акупунтури,голки дають дуже гарний ефект. Мені нормалізували рівень цукру , вони мають таку дію. Майже 10 років я на тій самій дозі Глюкофажу -500 по 2 р на день. Мені не треба ні збільшувати дозу глюкофажу ,ні приймати інсулін. Моя полінейропатія не прогресує. Так є печія, пашать , печуть вночі стопи, мерзну в пальці. Але я не спотикаюся. Мій легкий парапарез не прогресує. Я сама хожу в магазини, на базар , гарне тут лікування. Веду досить активний спосіб життя.Останні 2 роки тут нові апарати стоять. Останній курс мені ще магнітотерапію на ноги робили. Дуже гарне лікування .Всім рекомендую.

Комментарии

  • @AlinaT написал:
    Чи достатньо моїй мамі з діагнозом Діабетична полінейропатія середнього ступеня дистальна симетрична змішаного типу 10 днів лікування, чи варто всі 15. Плануємо приїхати з Житомира

    Моя сестра отримувала тут лікування, 2 курси по 10 днів .Перший курс була акупунктура, Галина Дмитрівна ставила голки, є гарний ефект. Рекомендуємо. Були також сеанси електротерапії і високоінтенсивного лазера . Другий курс 10 днів були тільки сеанси акупунктури і масаж на стопи. Дуже гарно Таня а Наташа роблять масаж. У сестри значне покращення. Вам після консультації лікар складе план лікування і скаже на скільки днів розраховувати .

  • Чи достатньо моїй мамі з діагнозом Діабетична полінейропатія середнього ступеня дистальна симетрична змішаного типу 10 днів лікування, чи варто всі 15. Плануємо приїхати з Житомира

  • @MGolubovich написал:
    Ефективним лікуванням полінейропатії у цій клініці займається Циц Галина Дмитрівна .Дуже давно її знаю. Особисто у неї консультуюся та лікуююся з 2012 р .У мене цукровий діабет 2 типу середнього ступеня. Була на порозі 3 ступеня ,але дякувати Богу ! І Галині Дмитрівні звичайно. Регулярно прохожу у неї курс лікування методом акупунтури,голки дають дуже гарний ефект. Мені нормалізували рівень цукру , вони мають таку дію. Майже 10 років я на тій самій дозі Глюкофажу -500 по 2 р на день. Мені не треба ні збільшувати дозу глюкофажу ,ні приймати інсулін. Моя полінейропатія не прогресує. Так є печія, пашать , печуть вночі стопи, мерзну в пальці. Але я не спотикаюся. Мій легкий парапарез не прогресує. Я сама хожу в магазини, на базар , гарне тут лікування. Веду досить активний спосіб життя.Останні 2 роки тут нові апарати стоять. Останній курс мені ще магнітотерапію на ноги робили. Дуже гарне лікування .Всім рекомендую.

    Чи достатньо моїй мамі з діагнозом Діабетична полінейропатія середнього ступеня дистальна симетрична змішаного типу 10 днів лікування, чи варто всі 15. Плануємо приїхати з Житомира

  • @MGolubovich написал:
    Ефективним лікуванням полінейропатії у цій клініці займається Циц Галина Дмитрівна .Дуже давно її знаю. Особисто у неї консультуюся та лікуююся з 2012 р .У мене цукровий діабет 2 типу середнього ступеня. Була на порозі 3 ступеня ,але дякувати Богу ! І Галині Дмитрівні звичайно. Регулярно прохожу у неї курс лікування методом акупунтури,голки дають дуже гарний ефект. Мені нормалізували рівень цукру , вони мають таку дію. Майже 10 років я на тій самій дозі Глюкофажу -500 по 2 р на день. Мені не треба ні збільшувати дозу глюкофажу ,ні приймати інсулін. Моя полінейропатія не прогресує. Так є печія, пашать , печуть вночі стопи, мерзну в пальці. Але я не спотикаюся. Мій легкий парапарез не прогресує. Я сама хожу в магазини, на базар , гарне тут лікування. Веду досить активний спосіб життя.Останні 2 роки тут нові апарати стоять. Останній курс мені ще магнітотерапію на ноги робили. Дуже гарне лікування .Всім рекомендую.

    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Зверніться до неї. Вона і обстежить сама, і якщо треба то на аналізи які точно треба направить. Дуже гарний лікар

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.