Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

гарний заклад відгуки

Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

Комментарии

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    боліла голова, стрибав тиск, пітніли долоні через тривожність.Допомогла акупунктура у Галини Дмитрівни і масаж .Дуже розслаблють голки.Масаж сподобався, масажистка Таня дуже уважна .Сподобалося все.Колектив дуже позитивний

  • Мені радили шукати "терплячого" невролога, пройти курс лікування методом голкотерапії. Я знайшла . Я попала до Галини Дмитрівни Циц .Вона мене вилікувала . У мене зовсім не терпнуть пальці рук, я спокійна, немає тривоги.Я добре сплю Акупунтура у Галини Дмитрівни дуже гарно допомагає. І якщо на початку лікування я ставилася до цього скептично- то наразі я палкий прихильник акупунктури . Галина Дмитрівна -ДЯКУЮ

  • Чудовий лікар!> @KovalskaLyubov написал:

    @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Знаю Галину Циц більше 20 років, знаю її рівень як невропатолога , так само знаю її рівень як лікаря по акупунтурі.Справді , гарний фахівець, чуйна,щира, добряща людина. Моя дочка її пацієнтка давно, мої племінники і внучка. Всім найде причину хворобливого стану, всім знайде спосіб як помогти. Заклад хороший, чистенький, медсестрички уважні.В мене про цей заклад тільки приємні враженя

    Чудовий лікар

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Якісна консультація невролога Циц Галини.Дуже ефективне лікування .Мені допомогли сеанси акупунктури + Електротерапія. Апаратура супер

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Зверталися з чоловіком на консультацію до цього лікаря. Дуже гарний професійний прийом. Розпач від того як працюють інші лікарі.Чоловікові невропатологи лікували радикуліт , а на практиці -перелом позвонка 2-3 степені .Галина Дмитрівна після прийому направила нас знімки КТ , вона зразу запідозрила що тут щось не те. КТ все підтвердило .Будемо іхати у Вінницю на дообстеження та лікування

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Мені Галина Дмитрівна допомогла відновити руку після невриту. Були проблеми великі, висяча кисть була в мене. В ці клініці апаратура хороша , в них є високоінтенсивний лазер , серйозне лікування голками, електротерапія має стимуляцію для нервів .Все допомагає

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Знаю , зверталася до Галини Дмитрівни, прекрасний лікар!

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Дуже гарний осмотр в цього лікаря.

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Зверніться до неї. Вона і обстежить сама, і якщо треба то на аналізи які точно треба направить. Дуже гарний лікар

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Зверталася сюди з головним болем .Невролог дуже детально мене оглянула, одразу розпізнала мою хворобу, поставила мені діагноз неврит потиличного нерва .Призначене лікування з першого дня значно покращило мій стан .Дуже якісна робота лікаря Циц Галини Дмитріївни.

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Мене турбував сильний біль у шиї та лівій руці. Я зверталася до сімейного лікаря отримувала уколи діклофенаку та нейробіону.Біль зберігався.Потім у поліклініку №4до невролога і також отримувала ліки, мелсі, міорикс, потім у приватні центри зверталася...Покращення суттєвого не було Про Медпрактику згадала пізніше, кілька років тому привозила сюди маму з головокружінням до невролога Галини Дмитрівни... Після консультації лікар мене направила МРТ де виявили 2 великі грижі у шийному відділі хребта, одна з яких защемляла мені нерв лівої руки. Мені так і в діагнозі Галина Дмитрівна написала : Радикулокомпресія С5-С6 корінців зліва,...Питання стояло про операцію. Я у Вінницю іздила до нейрохірурга. Він порадив мені спробувати фізіотерапію та акупунтуру у Галини Дмитрівни( приємно була здивована теплими та гарними відгуками про Галину Дмитрівну у Вінниці) Якщо не допоможе, ми вас прооперуємо.Але мені допомогло ! Я отримувала курс лікування магнітотерапії, високоінтенсивний лазер, електротерапію та акупунтуру. Галина Дмитрівна дуже розуміється на лікуванні голками. Коли вона ставила голки на шию та ліву руку- я зразу відчувала зменшення болю .Покращення стану почало проявлятися вже з 3 дня лікування. На 5 день відсотків 70 болю відійшло,знявся болючий спазм мязів у шиї, я вже змогла повертатиголови в сторнони.Турбувало затерпання в пальцях лівої руки. На 10 день залишилося близько 20 % скарг. Я щаслива

  • @ElenaElena написал:
    Всім рекомедую медпрактика Здоровья ,дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Знаю Галину Циц більше 20 років, знаю її рівень як невропатолога , так само знаю її рівень як лікаря по акупунтурі.Справді , гарний фахівець, чуйна,щира, добряща людина. Моя дочка її пацієнтка давно, мої племінники і внучка. Всім найде причину хворобливого стану, всім знайде спосіб як помогти. Заклад хороший, чистенький, медсестрички уважні.В мене про цей заклад тільки приємні враженя

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.