Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

лікування у невролога відгуки

дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

Комментарии

  • @ElenaElena написал:
    дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    @ElenaElena написал:
    дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Зверталася до Галини Дмитрівни двічі з міжреберною невралгією після герпеса. Проходила курс лікування методом акупунтури, була фізіотерапія, висоінтенсивний лазер, електротерапія. Сподобалася консультація невролога та якість лікування. Дуже задоволена результатом лікування. Всім рекомедую

  • @ElenaElena написал:
    дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Мене часто боліла голова, стрибав тиск, пітніли долоні через тривожність.Допомогла акупунктура у Галини Дмитрівни і масаж у масажистки Тані. Дуже професійний підхід у невролога до пацієнта, ретальний огляд, все дуже пояснено і зрозуміло .Мені сподобалося сам процес лікування і результат .

  • @ElenaElena написал:
    дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Після фітнеса боліла поясниця, через 2 дні почала турбувати права сідниця і стегно.Пила німесил. Все наче краще.На третій день посилилася боль вночі в нозі.Зверталася до невролога,обстежилися, зробили МРТ поясниці.Гриж не показало. Просто люмбоішіалгія, може після навантаження.Проходила голки у Галини Дмитрівни і електротерапію на поясницю і ногу. Ефект чудовий. Рекоменндую

  • @ElenaElena написал:
    дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    У мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у 4 поліклініку, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше. Я у ФБ найшов невролога Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , сіндром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І робили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-процентів на 40 стале краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває.Всім рекомендую.

  • @ElenaElena написал:
    дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад

    Циц крута невролог!

  • @ElenaElena написал:
    дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Лікувала у Галини Дмитрівни головний біль , вірніше неврит потиличного нерва як виявилося. Супер результат. Не очікувала навіть ,що лікування голками так допомагає зменшити біль . Рекомендую.

  • @ElenaElena написал:
    дуже сподобалася консультація та лікування у невропатолога Циц Галини.Дуже гарний фахівець.Хороша заклад.

    Супер лікар І Її лікування методом акупунтури вилікувало мені головний біль і нормалізувало артеріальний тиск! Всім рекомендую невролога Циц Галину Дмитрівну!

  • В мене поліневропатія давно , терпнуть руки, ноги, все на почві діабету.Я давній клієнт клініки , Галина Дмитрівна мені поставила цей діагноз давно.Я знаю що ця хвороба погано підається лікуваню і може прогресіровати . Я періодично прохожу в неї курси голок,лазера, останніх 3 роки в них є електротерапія, дуже хороший апарат, дівчата роблять мені масаж на стопи. Мені легше значно. Я задоволена .

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.