Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Лікування сідничного нерва -Ціни адекватні, невролог Циц СУПЕР

У мене була дуже схожа проблема.Галина Дмитрівна мені допомогла за тиждень! Але я чемно проходила 10 днів як це рекомендовано у моєму випадку. Дуже сподобалася акупунктура-дуже гарно знімає біль в нозі.Мені Галина Дмитріна порекомендувала ще пройти фармакопунктуру, мені у точки на хворій нозі вона колола спеціальні ліки. Ефективна методика.Також електротерапія- краще вже за перших 3 дні. Мій біль з 9 опустився до 4 балів. На 10 день я вже сама вдома виконувала лікувальні вправи з сайту клініки Доречі, Вікторія -вдячна вам за те що мені відкорегували вправи. Чудова клініка, Дуже сподобалася моя лікарка невролог Галина Дмитрівна Циц--чуйна людина, прекрасний фахівець. Всім рекомендую.ЦІни адекватні !

Комментарии

  • Був! Пробував! Капітально помогає.Всім рекомендую.

  • @yulyaposlavska написал:
    У мене була дуже схожа проблема.Галина Дмитрівна мені допомогла за тиждень! Але я чемно проходила 10 днів як це рекомендовано у моєму випадку. Дуже сподобалася акупунктура-дуже гарно знімає біль в нозі.Мені Галина Дмитріна порекомендувала ще пройти фармакопунктуру, мені у точки на хворій нозі вона колола спеціальні ліки. Ефективна методика.Також електротерапія- краще вже за перших 3 дні. Мій біль з 9 опустився до 4 балів. На 10 день я вже сама вдома виконувала лікувальні вправи з сайту клініки Доречі, Вікторія -вдячна вам за те що мені відкорегували вправи. Чудова клініка, Дуже сподобалася моя лікарка невролог Галина Дмитрівна Циц--чуйна людина, прекрасний фахівець. Всім рекомендую.ЦІни адекватні !

    Я довго мав проблему з ногою.Мені так ревматолог з травматологом артит правого коліна лікували. Поки знайомі не підказали поїхати у Хмельницький до невролога Циц. В мене виявився неврит стегневого нерва, аж нога на стегні тонша стала.Я сам не дуже обращав увагу на таке. А врач мені каже, то вас більше 3 місяців болить. Точно , кажу 3місяці і тиждень. Бо болі почалися вкінці жовтня ...Нічого, приписала ліки, таблетки, уколи, пройшов 10 сеансів голок і енлектротерапії. Нога грубша не стала, но болі почті пройшли. Результат є .Люди на совість свою роботу роблять

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.