Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

немеют пальцы на ногах что делать

Вот я посещал сосудистого хирурга, он сказал бляшек нет, тромбов нет. УЗи сосудов сделал дважды в разных местах у разных врачей. Практически тоже самое оба написали- в двух словах бляшек нет, тромбов нет. Варикоза я и сам у себя не наблюдаю. Но проблема есть- немеют пальцы на ногах. Что делать?

Комментарии

  • @DinaDina написал:
    Консультація невролога Хмельницький Циц ГД медпрактика (всі знають як клініка Пілюйка) Якісна консультація невролога.Дуже ефективне лікування .Мені допомогли сеанси акупунктури + Електротерапія. Апаратура супер

    Гарна клініка, зверталася сюди сама з дистонією і головними болями .Проходила акупунктуру у Галини Дмитрівни -думе мені сподобалося це лікування .Є хороший результат, перестала боліли голова повністю. Потім у мами терпли і німіли пальці на ногах .На консультацію до Галини Дмитрівни її привозила, а потім на лікування. Її акупунктура також дуже сподобалася. Також сподобалося лікування методом електротерапії і масаж на стопи. Мамі також краще після лікування . Ці процедури в комплексі гарно допомагають.

  • @Константин написал:
    Вот я посещал сосудистого хирурга, он сказал бляшек нет, тромбов нет. УЗи сосудов сделал дважды в разных местах у разных врачей. Практически тоже самое оба написали- в двух словах бляшек нет, тромбов нет. Варикоза я и сам у себя не наблюдаю. Но проблема есть- немеют пальцы на ногах. Что делать?

    Звертайтеся до невролога. У моєї сестри так почалася полінейропатія

  • Консультація невролога Хмельницький Циц ГД медпрактика (всі знають як клініка Пілюйка) Якісна консультація невролога.Дуже ефективне лікування .Мені допомогли сеанси акупунктури + Електротерапія. Апаратура супер

  • @Константин написал:
    Вот я посещал сосудистого хирурга, он сказал бляшек нет, тромбов нет. УЗи сосудов сделал дважды в разных местах у разных врачей. Практически тоже самое оба написали- в двух словах бляшек нет, тромбов нет. Варикоза я и сам у себя не наблюдаю. Но проблема есть- немеют пальцы на ногах. Что делать?

    Можливо полінейропатія ? Зверніться до невролога .Маю гарний досвід лікування
    У мене цукровий діабет 2 типу середнього ступеня. Була на порозі 3 ступеня ,але дякувати Богу ! І Галині Дмитрівні звичайно. Регулярно прохожу у неї курс лікування методом акупунтури,голки дають дуже гарний ефект. Мені нормалізували рівень цукру , вони мають таку дію. Майже 10 років я на тій самій дозі Глюкофажу -500 по 2 р на день. Мені не треба ні збільшувати дозу глюкофажу ,ні приймати інсулін. Моя полінейропатія не прогресує. Так є печія, пашать , печуть вночі стопи, мерзну в пальці. Але я не спотикаюся. Мій легкий парапарез не прогресує.Останні 2 роки тут нові апарати стоять. Останній курс мені ще магнітотерапію на ноги робили. Дуже гарне лікування , рекомендую.

  • Звертайтеся до невролога. Я це всьо вже прошов .Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на руках і почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.