Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

воспалился седалищный нерв надо быстро снять боль

У меня воспалился седалищный нерв,очень сильно болит левая ягодица и вся нога. Какие процедуры мне могут помочь ?Очень нужно быстро снять боль

Комментарии

  • Чи допоможе метод акупунтури зняти біль при защемленні сідалищного нерва ?
    Хто лікував таку проблему ? Скільки сеансів треба щоб зняти запалення ?Хто може порадити якісне лікування?.Через 2 тижні мушу їхати за кордон на роботу

  • @IlonaAs написал:
    У меня воспалился седалищный нерв,очень сильно болит левая ягодица и вся нога. Какие процедуры мне могут помочь ?Очень нужно быстро снять боль

    Консультація невролога.Медпрактика здоровья лікар невролога Циц ГД
    Лікує методом акупунтури.Розуміється по всій фізіотерапії. В клініці багато апаратів фізіотерапії, які дуже гарно допомагають.А ще дуже ввічливий персонал.Я тут лікувалася і дуже задоволена результатом

  • @VolodKoval написал:

    @IlonaAs написал:
    У меня воспалился седалищный нерв,очень сильно болит левая ягодица и вся нога. Какие процедуры мне могут помочь ?Очень нужно быстро снять боль

    Я тут лічився . Получав голки у Галини Дмитрівни,електротерапію і лазер високої інтенсивності . Ефект є. Від невриту помагає добре, біль знімає

    дуже толкова врач.мене поставила на ноги .

  • @IlonaAs написал:
    У меня воспалился седалищный нерв,очень сильно болит левая ягодица и вся нога. Какие процедуры мне могут помочь ?Очень нужно быстро снять боль

    Я тут лічився . Получав голки у Галини Дмитрівни,електротерапію і лазер високої інтенсивності . Ефект є. Від невриту помагає добре, біль знімає

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.