Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Печуть і терпнуть пальці ніг що робити

У моєї мами якій 63 роки печуть і тепнуть пальці обох ніг. Сімейна направляла її на аналізи, сказала що нічого особливо в тих аналізах нема. Але мама скаржиться на ці пальці вже кілька місяців.Що нам робити ?

Комментарии

  • @SoshenkoTanya написал:
    У моєї мами якій 63 роки печуть і тепнуть пальці обох ніг. Сімейна направляла її на аналізи, сказала що нічого особливо в тих аналізах нема. Але мама скаржиться на ці пальці вже кілька місяців.Що нам робити ?

    Консультація невролога , 0989971709 Галина Дмитрівна Циц -прекрасний врач.Мені дуже сильно домогла лікуванням голками .Думаю, вам тоже зможе помогти. Гарна клініка і дуже гарне лікування

  • @SoshenkoTanya написал:
    У моєї мами якій 63 роки печуть і тепнуть пальці обох ніг. Сімейна направляла її на аналізи, сказала що нічого особливо в тих аналізах нема. Але мама скаржиться на ці пальці вже кілька місяців.Що нам робити ?

    Консультація невролога.Медпрактика здоровья лікар невролога Циц ГД
    Лікує методом акупунтури.Розуміється по всій фізіотерапії. В клініці багато апаратів фізіотерапії, які дуже гарно допомагають.А ще дуже ввічливий персонал.Я тут лікувалася і дуже задоволена результатом

  • @SoshenkoTanya написал:
    У моєї мами якій 63 роки печуть і тепнуть пальці обох ніг. Сімейна направляла її на аналізи, сказала що нічого особливо в тих аналізах нема. Але мама скаржиться на ці пальці вже кілька місяців.Що нам робити ?

    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Зверніться до неї. Вона і обстежить сама, і якщо треба то на аналізи які точно треба направить. Дуже гарний лікар

  • @SoshenkoTanya написал:
    У моєї мами якій 63 роки печуть і тепнуть пальці обох ніг. Сімейна направляла її на аналізи, сказала що нічого особливо в тих аналізах нема. Але мама скаржиться на ці пальці вже кілька місяців.Що нам робити ?

    Я Вам підкажу, зверніться до Циц Галини Дмитрівни, це дуже хороший врач невролог з Медпрактики Здоровя. В мене затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна , назначала мені голки- була мені та акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.