Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Атеросклероз ног, как себе помочь.

Полгода назад сильно мерзнуть в ноги, хотя тогда было тепло. Теперь боль в икрах появилась, а два месяца назад открылась язва. До того был абсолютно здоров, бегал, занимался спортом и курил. И сейчас продолжаю курить, хотя жена и врач против. Но язва мешает заниматься спортом и болит. Хочу побыстрее от нее извавиться, делаю все что говорят, но толку мало. Мне нужны на самом деле действенные способы чтобы заживить язву и уменьшить проявления атеросклероза. Принимаю плестазол, кардиомагнил, они мне не помогают.

Комментарии

  • Помітив, що якщо електротерапію приймати разом з магнітом, результат кращий. Зараз коли хожу 3 км не зупиняютсь. Восени ще зупинявся.

  • Апарат електротерапії добре віновлює кровопостачання ніг. Біля року біль в литках при ході. Кинув палити і два курси по 8 днів електротерапії біль пройшов. Раніше не 300 м пройти без болю була проблема, зараз можу пройти 3 кілометра і біль не з'являється. Ліків не приймаю, поки що обхожусь.

  • Головне це припинити цигарки палити і їсти що попало. А також є хороша електротерапія, добре лікує судини, достатньо 5 процедур щоб пройшли болі в ногах. Звісно, якщо атеросклероз сильно виражений, то таких періодів по 5 раз має бути більше, щоб побачити результат.

  • @Timoti написал:
    Полгода назад сильно мерзнуть в ноги, хотя тогда было тепло. Теперь боль в икрах появилась, а два месяца назад открылась язва. До того был абсолютно здоров, бегал, занимался спортом и курил. И сейчас продолжаю курить, хотя жена и врач против. Но язва мешает заниматься спортом и болит. Хочу побыстрее от нее извавиться, делаю все что говорят, но толку мало. Мне нужны на самом деле действенные способы чтобы заживить язву и уменьшить проявления атеросклероза. Принимаю плестазол, кардиомагнил, они мне не помогают.

    В мого батька таке було. Біда. Мама сильно втомилась з ним. І нам дісталось. А те що не було ознак хвороби, то неправда, ви просто відмахувались від проблеми. А як же, потрібно ж було кидати палити, а ви не хотіли, думали само пройде. Я знаю таких як ви. Ось тепер платити за все прийшов час. Єдине, що на вашому боці це сучасна медицина, бажаю вам успіху. До речі, можете використати лікування апаратами, допомагає, не одразу, але в комплексі добре діє.

  • Дорогой мой, врачей надо слушать. Раз сказали чтобы бросал курить, значить бросай. Если есть рана на ноге, то это значит что дело твое плохо. Попробуй в клинику обратиться. Я имел дело с трофической язвой при варикозе, в клинике ее заживили, может и тебе помогут. Только не тяни,чем дольше тянешь,тем для тебя хуже. Хорошо?

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.