Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

невралгія після герпесу лікування

Мав опоясующий герпес , після нього довго болі були.Пекло під ребрами, викручувало.Вся висипка пройшла, а воно викручує. Мені порадили до Галини Циц обратитися, кажуть що вона розбирається по лікуванню голками і знає все по процедурах ,щоб менше тих лікарств було.Мені герпевір дуже на желудок дав .Свої проблеми були. Пройшов 10 днів їхнього крутого лазера високой інтенсивності і курс лікування голками. Мені Галина Дмитрівна поставила діагноз Постгерпетична невралгія . Це тоже самоє що міжреберна невралгія , тільки міжреберна після сквозняка получається, а моя після герпеса вийшла . Мене дуже удівило, що в апараті лазера є мій діагноз- кажу що таке буває. Лікар каже, що зараз така апаратура, називаєш діагноз- апарат сам тобі дає лікування. Дорого. 600 гривень за сеанс. Но вже після 3 дня мені добре стало.Вночі спав, не просинався,коли повертався. Вдень, миєшся,кашляєш, чистиш зуби ,нахиляєшся-нічого не тре, не пече, не викручує. Воно помагає

Комментарии

  • @NinaRuda написал:
    Знаю цю хворобу, приємного мало.Висипка пройшла у мене за тиждень, а з болем більше 2 місяців намучилася, Мені ці голки знайомі порадили. Я звернулася, То мені невролог теж цей лазер призначила. Мені допомогло.!0 сеансів лікування голками і 10 сеансів лазера.Не дешево,Але результативно

    Хворіла міжреберною невралгією після герпеса двічі.Перший раз у 2020 році
    після "корони ".Другий раз у 2023 р .Проходила у Галини Циц курс лікування акупунтурою і високоінтенсивний лазер.Перший курс 10 днів. Процентів на 50 покращення настало. Але прожовжував турбувати зуд та пекучийс біль між ребрами справа де була висипка. Це правда, що висипка проходить, а проблема болю надовго може лишитися .Тому ми вирішили повторити курс лікування .Другий курс був через 3 тижні.На цей раз він продовжувався 7 днів і складався з акупунтури. і електротерапії. Там електротерапія має спеціальну програму ,мені дуже добре зменшила біль між ребрами. Вночі біль перестав турбувати. Голки дуже добре покращили мені роботу шлунку і я стала добре спати. Гарний метод лікування

  • Знаю цю хворобу, приємного мало.Висипка пройшла у мене за тиждень, а з болем більше 2 місяців намучилася, Мені ці голки знайомі порадили. Я звернулася, То мені невролог теж цей лазер призначила. Мені допомогло.!0 сеансів лікування голками і 10 сеансів лазера.Не дешево,Але результативно

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.