Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Холестерин, головокружіння ,лікування, невролог ЦИЦ ГД

В процесі сидячої роботи за останні 2 роки в силу подій що на нас усіх навалилися, ковід і вся паніка , потім війна... Через дистаційку багато сиджу. Помітила головокружіння, потім похитування.Спочатку дуже короткочасне.Потім все частіше і триваліше. У вересні почали приєднуватися відчуття нудоти та часто головний біль... Почала згадувати свою маму ,яка мала схожі скарги у свої 55 , нас у ще з 2012 року лікує Галина Дмитрівна Циц. Але мені 42...Отож, я звернулася до нашого вже родинного невролога Галини Дмитрівни. Вона мене обстежила, аналізи, холестерин , УЗД судин голови та шиї... Мій холестерин майже 8, судини мають тенденцію до утворення бляшок.... Я була шокована ,Всі ці тригліцериди , липопротеїди . Але нічого. Пройшла 2 курса акупунктури у Галини Дмитрівни, отримала ліки ...Потім паралельно підлікували мій шийний остеохондроз з вираженим спазмом м"язів шиї. Мене голова від того також боліла. Все пече потилиця, а думаю що то тиск. А він у нормі. Тепер я слухняна. Обмежила італійський сир, масло та яйця. споживаю броколі та оливкову олія . Вага -мінус 5 кг. Думаю це ще не "предел" Отож, Галина Дмитрівна -дякую. Ви справжній фахівець.Все Ви знаєте.Все Ви вмієте.Все у Вас виходить.До кожного з нас ,хворих, у Вас є підхід, пітримка, всім Ви знайдете пораду.Дякую Вам .

Комментарии

  • Маю головний біль, часто щемить в шиї , періодами крутиться голова

  • @NagornaLida написал:

    @LisetskaLilya написал:
    В процесі сидячої роботи за останні 2 роки в силу подій що на нас усіх навалилися, ковід і вся паніка , потім війна... Через дистаційку багато сиджу. Помітила головокружіння, потім похитування.Спочатку дуже короткочасне.Потім все частіше і триваліше. У вересні почали приєднуватися відчуття нудоти та часто головний біль... Почала згадувати свою маму ,яка мала схожі скарги у свої 55 , нас у ще з 2012 року лікує Галина Дмитрівна Циц. Але мені 42...Отож, я звернулася до нашого вже родинного невролога Галини Дмитрівни. Вона мене обстежила, аналізи, холестерин , УЗД судин голови та шиї... Мій холестерин майже 8, судини мають тенденцію до утворення бляшок.... Я була шокована ,Всі ці тригліцериди , липопротеїди . Але нічого. Пройшла 2 курса акупунктури у Галини Дмитрівни, отримала ліки ...Потім паралельно підлікували мій шийний остеохондроз з вираженим спазмом м"язів шиї. Мене голова від того також боліла. Все пече потилиця, а думаю що то тиск. А він у нормі. Тепер я слухняна. Обмежила італійський сир, масло та яйця. споживаю броколі та оливкову олія . Вага -мінус 5 кг. Думаю це ще не "предел" Отож, Галина Дмитрівна -дякую. Ви справжній фахівець.Все Ви знаєте.Все Ви вмієте.Все у Вас виходить.До кожного з нас ,хворих, у Вас є підхід, пітримка, всім Ви знайдете пораду.Дякую Вам .

    зверталася на консультацію невролога, дуже боліла і крутилася голова, тиск стрибав, приступи серцебиття. Попала до Галини Дмитрівна, вона мене обстежила, ми перевірили судини голови і шиї, поздавали аналізи.Я залишилася у неї на лікування .Проходила сеанси акупунтури, потім була перерва .На другий курс лікування Галина Дмитрівна також ставила голки і ми вирішили добавити легкий масаж на шийний відділ.Почуваюся дуже добре. Галина Дмитрівна зуміла мені нормалізувати тиск і пульс,немає частого серцебиття.Ми досягли зниження холестерину.І я почуваюся добре.Прекрасний лікар.Всім рекомендую

    Яка вартість лікування? Скільки днів треба для лікування, які обстеження мати при собі як йти на консультацію невролога ?

  • @LisetskaLilya написал:
    В процесі сидячої роботи за останні 2 роки в силу подій що на нас усіх навалилися, ковід і вся паніка , потім війна... Через дистаційку багато сиджу. Помітила головокружіння, потім похитування.Спочатку дуже короткочасне.Потім все частіше і триваліше. У вересні почали приєднуватися відчуття нудоти та часто головний біль... Почала згадувати свою маму ,яка мала схожі скарги у свої 55 , нас у ще з 2012 року лікує Галина Дмитрівна Циц. Але мені 42...Отож, я звернулася до нашого вже родинного невролога Галини Дмитрівни. Вона мене обстежила, аналізи, холестерин , УЗД судин голови та шиї... Мій холестерин майже 8, судини мають тенденцію до утворення бляшок.... Я була шокована ,Всі ці тригліцериди , липопротеїди . Але нічого. Пройшла 2 курса акупунктури у Галини Дмитрівни, отримала ліки ...Потім паралельно підлікували мій шийний остеохондроз з вираженим спазмом м"язів шиї. Мене голова від того також боліла. Все пече потилиця, а думаю що то тиск. А він у нормі. Тепер я слухняна. Обмежила італійський сир, масло та яйця. споживаю броколі та оливкову олія . Вага -мінус 5 кг. Думаю це ще не "предел" Отож, Галина Дмитрівна -дякую. Ви справжній фахівець.Все Ви знаєте.Все Ви вмієте.Все у Вас виходить.До кожного з нас ,хворих, у Вас є підхід, пітримка, всім Ви знайдете пораду.Дякую Вам .

    зверталася на консультацію невролога, дуже боліла і крутилася голова, тиск стрибав, приступи серцебиття. Попала до Галини Дмитрівна, вона мене обстежила, ми перевірили судини голови і шиї, поздавали аналізи.Я залишилася у неї на лікування .Проходила сеанси акупунтури, потім була перерва .На другий курс лікування Галина Дмитрівна також ставила голки і ми вирішили добавити легкий масаж на шийний відділ.Почуваюся дуже добре. Галина Дмитрівна зуміла мені нормалізувати тиск і пульс,немає частого серцебиття.Ми досягли зниження холестерину.І я почуваюся добре.Прекрасний лікар.Всім рекомендую

  • @LisetskaLilya написал:
    В процесі сидячої роботи за останні 2 роки в силу подій що на нас усіх навалилися, ковід і вся паніка , потім війна... Через дистаційку багато сиджу. Помітила головокружіння, потім похитування.Спочатку дуже короткочасне.Потім все частіше і триваліше. У вересні почали приєднуватися відчуття нудоти та часто головний біль... Почала згадувати свою маму ,яка мала схожі скарги у свої 55 , нас у ще з 2012 року лікує Галина Дмитрівна Циц. Але мені 42...Отож, я звернулася до нашого вже родинного невролога Галини Дмитрівни. Вона мене обстежила, аналізи, холестерин , УЗД судин голови та шиї... Мій холестерин майже 8, судини мають тенденцію до утворення бляшок.... Я була шокована ,Всі ці тригліцериди , липопротеїди . Але нічого. Пройшла 2 курса акупунктури у Галини Дмитрівни, отримала ліки ...Потім паралельно підлікували мій шийний остеохондроз з вираженим спазмом м"язів шиї. Мене голова від того також боліла. Все пече потилиця, а думаю що то тиск. А він у нормі. Тепер я слухняна. Обмежила італійський сир, масло та яйця. споживаю броколі та оливкову олія . Вага -мінус 5 кг. Думаю це ще не "предел" Отож, Галина Дмитрівна -дякую. Ви справжній фахівець.Все Ви знаєте.Все Ви вмієте.Все у Вас виходить.До кожного з нас ,хворих, у Вас є підхід, пітримка, всім Ви знайдете пораду.Дякую Вам .

    Мене болить голова. Хитає, є затерпкість в руках. Цей врач мені може помогти.Як до неї попасти?

  • @NatalyNataly написал:
    хворію на вертебробазилярну недостатність , я пацієнтка Галини Дмитрівни з 2018 року. Маю гарний результат лікування . Я звернулася вперше до Галини Дмитрівни з головокружінням, сильним головним болем,частим серцебиттям, тиск гуляв то високий то низький ,було хитання, була нудота, шуми, іноді доходило до блювоти при головокружінні. Лікар виявила у мене підвищений холестерин, ми обстежили судини голови та шиї, МРТ шиї зробили там маса відхилень ... Але я не про це .Наразі мій стан стабільний. Завдяки лікуванню у Галини Дмитрівни, а я рахую що акупунтура мені дуже сильно допомагає, плюс дуже вдало мені лікар підібрала ліки. Моя хвороба не прогресує, нема тих страшних приспупів головокружіння. Да мене періодично поболює голови, є напруження в шиї.Але я прохожу курси лікування у цій клініці, у Наталки прохожу курс масажу, Свєточка ставить мені електротерапію і лазер на шию. Мені Галина Дмитрівна нормалізувала повністю тиск, мене не турбують приступи серцебиття. Мій холестерин в нормі. Бляшки по УЗІ судин яке я щороку роблю в Ультрадіагностиці не ростуть. Я ходжу на роботу і веду досить активний спосіб життя. Роблю вправи для шиї. Мені в цій клініці дуже допогли.

    Мені тут дуже сильно помогли. Невролог Циц мене порятувала. Дуже мені допомогла.Мені в Нетішині так артрит суставів стопи лікували. Причому всі знайомі лікарі були і травматолог і ревматолог. Поки знайомі не порекомендували до Галини Дмитрівни Циц звернутися. Вона поставила правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені всі процедури зробили, і голками Галина Дмитрівна лікувала, дівчата високої інтенсивності лазер робили , електротерапія була-дуже лікування помагає, апаратура серйозна . Дуже голки мені помогли.Гарне лікування.

  • хворію на вертебробазилярну недостатність , я пацієнтка Галини Дмитрівни з 2018 року. Маю гарний результат лікування . Я звернулася вперше до Галини Дмитрівни з головокружінням, сильним головним болем,частим серцебиттям, тиск гуляв то високий то низький ,було хитання, була нудота, шуми, іноді доходило до блювоти при головокружінні. Лікар виявила у мене підвищений холестерин, ми обстежили судини голови та шиї, МРТ шиї зробили там маса відхилень ... Але я не про це .Наразі мій стан стабільний. Завдяки лікуванню у Галини Дмитрівни, а я рахую що акупунтура мені дуже сильно допомагає, плюс дуже вдало мені лікар підібрала ліки. Моя хвороба не прогресує, нема тих страшних приспупів головокружіння. Да мене періодично поболює голови, є напруження в шиї.Але я прохожу курси лікування у цій клініці, у Наталки прохожу курс масажу, Свєточка ставить мені електротерапію і лазер на шию. Мені Галина Дмитрівна нормалізувала повністю тиск, мене не турбують приступи серцебиття. Мій холестерин в нормі. Бляшки по УЗІ судин яке я щороку роблю в Ультрадіагностиці не ростуть. Я ходжу на роботу і веду досить активний спосіб життя. Роблю вправи для шиї. Мені в цій клініці дуже допогли.

  • Очень чуткий и отзывчивый человек. Я сейчас катаюсь, то в Одессу, то в Хмельницкий, ничего, если чтото надо, могу на вайбер или позвонить, Галина Дмитриевна всегда доступна, всегда на связи, все расскажет, объяснит. Я под очень приятным впечатлением от общения с этим врачом

  • @LisetskaLilya написал:
    В процесі сидячої роботи за останні 2 роки в силу подій що на нас усіх навалилися, ковід і вся паніка , потім війна... Через дистаційку багато сиджу. Помітила головокружіння, потім похитування.Спочатку дуже короткочасне.Потім все частіше і триваліше. У вересні почали приєднуватися відчуття нудоти та часто головний біль... Почала згадувати свою маму ,яка мала схожі скарги у свої 55 , нас у ще з 2012 року лікує Галина Дмитрівна Циц. Але мені 42...Отож, я звернулася до нашого вже родинного невролога Галини Дмитрівни. Вона мене обстежила, аналізи, холестерин , УЗД судин голови та шиї... Мій холестерин майже 8, судини мають тенденцію до утворення бляшок.... Я була шокована ,Всі ці тригліцериди , липопротеїди . Але нічого. Пройшла 2 курса акупунктури у Галини Дмитрівни, отримала ліки ...Потім паралельно підлікували мій шийний остеохондроз з вираженим спазмом м"язів шиї. Мене голова від того також боліла. Все пече потилиця, а думаю що то тиск. А він у нормі. Тепер я слухняна. Обмежила італійський сир, масло та яйця. споживаю броколі та оливкову олія . Вага -мінус 5 кг. Думаю це ще не "предел" Отож, Галина Дмитрівна -дякую. Ви справжній фахівець.Все Ви знаєте.Все Ви вмієте.Все у Вас виходить.До кожного з нас ,хворих, у Вас є підхід, пітримка, всім Ви знайдете пораду.Дякую Вам .

    У меня довольно таки похожая ситуация была , я про частое серцебиение и скачки давления. У меня всю жизнь 90/60 максимум 110 а тут 140/90 бац. плюс пульс 110
    Oколо 3 месяцев по врачам бегала ,ничего . Сказали климакс, то мне климактоплан,то менопейс, то настойку пиона. Меня начало беспокоить легкое головокружение , плохой сон .Я из Одессы, мы тут с семьей в мае оказались. Ничего. Знакомый харковчане нам Галину Дмитриевну посоветовали.Говорят, классный врач невролог. Я и обратилась. Да это правда-врач высшего класса. И как невролог , и как специалист по иглоукалыванию. Стабилизировала мое сердцебиение, скачки давления, сплю очень хорошо. В добавок, Галина Дмитриевна привела в полную норму мой холестерин. У меня прошло головокружение .Супер я довольна

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.