Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Ліктьовий бурсит

Розпух лікоть вже більше як місяць. Приймав уколи 10 штук, таблетки до цих пір приймаю. Трохи краще, але не можу сказати що одужав. Біль і почервоніння ще не пройшли. Травматолог казав, що всі варіанти медикаментів вже вичерпані, і слід робити операцію, розрізати лівтьову сумку і добре її промити. Каже що операція звичайна, і тільки після неї я вилікуюсь повністю. Хотів би почути про якусь альтернативу, не бачу операцію, як вихід для себе, тим більше що читав, що після операцій бурсить повертається.

Комментарии

  • @ViktorMM написал:
    Розпух лікоть вже більше як місяць. Приймав уколи 10 штук, таблетки до цих пір приймаю. Трохи краще, але не можу сказати що одужав. Біль і почервоніння ще не пройшли. Травматолог казав, що всі варіанти медикаментів вже вичерпані, і слід робити операцію, розрізати лівтьову сумку і добре її промити. Каже що операція звичайна, і тільки після неї я вилікуюсь повністю. Хотів би почути про якусь альтернативу, не бачу операцію, як вихід для себе, тим більше що читав, що після операцій бурсить повертається.

    Слишком похож мой локоть как на фото. Навел меня на мысль о подагре. Возможно локоть прав. Но сперва спрошу у доктора.

  • Подагра, може спричинити ліктьовий бурсит. Хочу зауважити, що всі ці бурсити як і шпори добре лікуються апаратами, тільки треба сказати лікарю, що у вас подагра, бо настройки інші. Подагру важливо лікувати.

  • А в мене бурсит. Хірург подивився, хотів різати, але я не погодився. Знайшов інший варіант лікування. Зробили укол в лікоть, дали лазер, магніт, ультразвук. За три дні все пройшло, добре що не погодився на операцію. Правда, лікарка строго наказала приймати таблетки від подагри, пообіцяв дотримуватись дієти. Апарати допомагають не гірше операцій.

  • У меня тоже подагрический артрит, с позволения сказать был, я лечусь на упреждение. Не знал, что может и локти поражать, про колени знал, а про локти это новость. Теперь буду обращать внимание на свои. Но я надеюсь, что процедуры не надо делать на все суставы, если они не беспокоили или беспокоят, или нужно для профилактики?

  • Ну так, може таке бути. Подагра може такий бурсит в ліктьовому суглобі спричинити. Знаю. Оперувати не слід, звісно якщо у вас подагра. А ви робили аналізи на сечову кислоту, чи може пункцію робили, що там показало?

  • Послухайте, не поспішайте. Мій товариш мав таке саме, попав до хірургів, сказали різати. Вони розрізали, і як ви кажете промили. Півроку пройшло і все повернулось. Пішов до іншого лікаря. здається до ревматолога. Там виявилось що в нього подагра і нічого різати не потрібно було. Призначили таблетки, курс уколів і якісь процедури. Зараз нічого не турбує. Підіть іще до когось, нехай вас обстежать краще, може у вас теж подагра.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.