Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

головна біль кт чи мрт

турбує головна біль вже більше 2 років. Лікуююся в сімейного, прокапуюся кавінтоном і церебролізіном. но ефект не такий якби хотілося .Що краще для голови з обслєдованій КТ чи МРТ

Комментарии

  • @lenaKovalska написал:
    турбує головна біль вже більше 2 років. Лікуююся в сімейного, прокапуюся кавінтоном і церебролізіном. но ефект не такий якби хотілося .Що краще для голови з обслєдованій КТ чи МРТ

    МРТ плюс я бы еще сделала ангиографию. Это можно сделать если аппарат тянет на 1.5 Т. Контраста не надо. Себе делала в Евромеде .Все четко

  • @lenaKovalska написал:
    турбує головна біль вже більше 2 років. Лікуююся в сімейного, прокапуюся кавінтоном і церебролізіном. но ефект не такий якби хотілося .Що краще для голови з обслєдованій КТ чи МРТ

    Є головна боль, часом підтошює і маю похитування. Робила 3 роки тому УЗі сосудів голови, отримувала цінарізін , капалася в 2 поліклініці 3 рази , ефект є але дуже малий. Через тиждень другий вертається головна боль.Останній місяць терпнуть руки. Яку томографію мені краще робити щоб мені всьо показало від чого мені болить голова ?

  • @lenaKovalska написал:
    турбує головна біль вже більше 2 років. Лікуююся в сімейного, прокапуюся кавінтоном і церебролізіном. но ефект не такий якби хотілося .Що краще для голови з обслєдованій КТ чи МРТ

    Консультація невролога !

  • Острая боль в шее, уже болит правая рука. Где сделать томограму. Какая лучше мне КТ или МРТ чтобы точно знать есть ли у меня грыжа диска

  • @lenaKovalska написал:
    турбує головна біль вже більше 2 років. Лікуююся в сімейного, прокапуюся кавінтоном і церебролізіном. но ефект не такий якби хотілося .Що краще для голови з обслєдованій КТ чи МРТ

    Консультація невролога. Може обстеження судин голови ? робили? Начніть з невролога

  • обратіться до Циц ГД толковий врач

  • може хай невропатолог подивиться , лікарі лучше знают шо краще робити

  • @lenaKovalska написал:
    турбує головна біль вже більше 2 років. Лікуююся в сімейного, прокапуюся кавінтоном і церебролізіном. но ефект не такий якби хотілося .Що краще для голови з обслєдованій КТ чи МРТ

    Невролог консультація Циц ГД Медпрактика здоровя
    консультує, обстежує, приписує лікування. Точно скаже робити чи КТ чи МРТ.

  • @lenaKovalska написал:
    турбує головна біль вже більше 2 років. Лікуююся в сімейного, прокапуюся кавінтоном і церебролізіном. но ефект не такий якби хотілося .Що краще для голови з обслєдованій КТ чи МРТ

    А що у Вас з головой? Яка причина болі? Вас кроме сімейного ще хтось
    дивився? МСоже вам до невролога обратиться спочатку.?Я прекрасно знаю що таке головна боль. Все пройшла. У мене давня історія головной болі .Я давно лікувалася у Києві, акупунктура помагала , мені ставала краще. Через останні події ми переїхали пока у Хмельницьку область, дітям в школу і все таке інше... Я freelance work, можу працювати де завгодно. У себе Києві я знала уда іти і що робить.А тут розігралася моя головна боль, куда іти , кого шукати. Нічого, мої знайомі мені порекомендували Галіну Дмітріївну, вони у неї постоянні клієнти. Ви знаєте, після двох курсів акупунктури з головою все в порядку. Я не знаю наскільки ми тут затримаємося . Но похоже невролог і спеціаліст по акупункутурі у мене тут свій уже є.Попробуйте обратитися. Хороший лікар

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.