Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Неврит променевого нерва після травми лікування

У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

Комментарии

  • @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    Є електротерапія, е стимуляція. Є результат від лікування

  • @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    моя проблема була з рукою. Почала турбувати права рука , з ліктя до мізинця так било током , погано розгиналися пальці. Невролог відразу глянувши сказала ,у вас неврит ліктьового нерва. Мені призначили електротерапію, звичайно ж лікування голками, бо мене Галина Дмитрівна саме за допомогою голкотерапії на ноги поставила раніше. я її пацієнт з 2015 року . І ще, вона порекомендувала мені лікування лазером високої інтенсивності. При моєму першому лікуванні такої апаратури тут тоді ще не було . А зараз за 12 днів мого лікування відсотків на 85-90 мені стало краще.Через 3 тижні ми повторили ще курс лікування голками і все- моя рука працює, головне-током не пробиває. Супер все.Звертайся і лікуй руку . Врач те що треба .Рекомендую

  • @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    У мене були страшні болі та затерпання пальців правої руки, це моя основна робоча рука і мій заробіток. Мене лікували моя сімейна врач, невролог, ревматолог з міської лікарні , нарешті доліковував мене травматолог ...Ефекту ноь. Фантазії-повний НОЛЬ! Коли я потім переглядала листочки з їх призначенням -ревматолог призначала ревмоксікам , перед тим невролог призначала ксефокам і дексалгін , а травматолог-кейвер плюс мелбек .Воно й потім мені і не дивно стало ,що нема у мене покращення. Я загуглила все-ліки тож ті самі вони назначають І Я була в шоці. Люди, я близько місяця бігаю по врачах, які призначають то саме і навіть не читають попереднє нанзначення. Ті самісінькі лікарства , но по другому називаються.
    У фб я чисто випадково натрапила на невролога Циц Галину Дмитрівну, вірніше на її пост про КІН-компресійно-ішемічні невропатії-я відразу звернулася. Зразу видно -уровень врача ! Я чомусь їй дуже повірила.Підхід до лікування, Акупунтура-лікування голками у ней -це щось унікальне .Плюс процедури . Мені помогло лікування .! Супер. Врач як спеціаліст -просто супер .Як людина -взагалі- я такого відношення не зустрічала. Лікування дороговартісне. Але того варте бо результат є. Дуиаю розраховуйте днів на 10. Голки 350 гривень, електротерапія і високоінтенсивний лазер по 600 гривень-але є ефект

  • @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    У мене турбувало печіння та ониміння кистей більше всього вночі. Часто терпнули пальці на руках та ногах. Все через проблему з щитовидною залозою, яка мені викликала захворювання полінейропатія 11 ст . Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом . Вона зразу підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Дуже гарний масаж кистей та стоп .Всім рекомендую цей заклад та невролога Галину Дмитрівну. Запитуйте акупунтуру-лікування у голками у Галини Дмитрівни ! СУПЕР. Дуже процедури добре помагають, електротерапія і лазер високої інтенсивності . Там є програма на відновлення нерва .Вам має помогти

  • @Evgeniya написал:

    @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    У мене був неврит сідничного нерва, але це теж неврит, хоч і не після травми .Мені його Галина Дмитрівна вилікувала за 2 курси Акупунтурою -це лікування голками , потім у ті точки вона мені колола спеціальні ліки -це фармакоАкупунтура здається називається , і ще електротерапія в залі. А у мене між іншим на аспірин, анальгін, парацетамол і всі діклофенаки алергія.Мій сімейний лікар з поліклініки №2 говорив ,що я вас не маю чим лікувати... Але ж Галина Дмитрівна знайшла спосіб як мені допомогти! В медпрактиці мене знайшли чим вилікувати. Акупунтуріа і електротерапія - дуже гарно знімають біль
    І ще електротерапія має режим стимуляції. Я лікувалася, чоловік теж лікувався один, мав висячу кисть -такий собі різновид невриту руки. Йому робили цю стимуляцію. Наче помогло

    то я той чоловік з висячою рукою.
    Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на 80. Спасибі Вам шановна Галина Дмитрівна. За все спасибі Вам весь персонал медпрактіки.

  • Я мав дуже велику проблему з правою рукою. Я всіх питався , може хтось підкаже чим вилічити неврит нерва , бо погано працює права рука . Висить мені моя клешня ніби в мавпи. Я пройшов капельниці, уколи, 10 процедур елєктрофорезу в поліклініці .Все стоїть на місці. Висяча кисть.Що робити! Мені казали що допомагає лазер що є в клініці Пілюйка, бо люди ним лічились і їм помогло. Мені голки радили пройти .Я звернувся в цю клініку. Мене лікувала невролог Галина Циц, ставила мені голки , призначила електротерапію і той лазер високої інтенсивності, за який мені люди казали. я пройшов 2 курса лікування. Перший курс 10 днів .Другий курс 7 днів , но другий курс було лікування голками і електротерапія, там є протокол що робить стимуляцію мишц. Мені дуже сильно помогло. Після першого курсу процентів на 50, а після другого на 80. Спасибі Вам шановна Галина Дмитрівна. За все спасибі Вам весь персонал медпрактіки.

  • @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    У мене був неврит сідничного нерва, але це теж неврит, хоч і не після травми .Мені його Галина Дмитрівна вилікувала за 2 курси Акупунтурою -це лікування голками , потім у ті точки вона мені колола спеціальні ліки -це фармакоАкупунтура здається називається , і ще електротерапія в залі. А у мене між іншим на аспірин, анальгін, парацетамол і всі діклофенаки алергія.Мій сімейний лікар з поліклініки №2 говорив ,що я вас не маю чим лікувати... Але ж Галина Дмитрівна знайшла спосіб як мені допомогти! В медпрактиці мене знайшли чим вилікувати. Акупунтуріа і електротерапія - дуже гарно знімають біль
    І ще електротерапія має режим стимуляції. Я лікувалася, чоловік теж лікувався один, мав висячу кисть -такий собі різновид невриту руки. Йому робили цю стимуляцію. Наче помогло

  • @RuslanR написал:
    У мене після травми ДТП проблеми з променевим нервом .На скільки днів лікування розраховувати.І скільки треба коштів. Цікавить акупунтура, електротерапія .Чув що ви маєте режим стимуляції Дякую

    Акупунтура по 350 грн, електротерапія по 600 грн. Сам проходив тут лікування. маю гарний результат. Електротерапія дорогий апарат, там дійсно є режим стимуляції.Одним треба 7 днів , багато лікується по 10 днів.То від хвороби залежить. Но результат є це точно

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.