Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

що лучше показує чи є грижі дісків кт чи мрт

В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

Комментарии

  • @AndriyRomanec написал:

    @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    Сходіть до невропатолога .Лікар розбереться що краще зробити

    сходив, розібралися у ситуації.Ви всі були праві.Починати треба з консультації невролога. Лікар оглянула, сказала -99.9 що в мене грижа велика. Направила на МРТ ! МРТ все підтвердило. Брала мене Галина Дмитрівна спочатку на 5 днів лікування.Направляла до нейрохірурга .Нейрохірург сказав, пробуй, лікуйся.Має помогти.Як не поможе-прийдеш до нас.Грижа між 4-5 позвонками 11 мм. Велика. Невролог назначила мені процедури, була електротерапія, акупунтура, високоінтенсивний лазер -на поперек , і на ногу магніт ставили. Є Слава Богу гарний результат, через 5 днів ми побачили помітне покращення стану , продовжили ще всі процедури на 5 днів .Обійшлося без операції.

  • @LyudmilaTkach написал:

    @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    Беспокоїть сильний біль у руці, терпнуть пальці .Зочу попасти до невролога цьої клініки, мені краще робить МРТ чи КТ

    Ви самі нічого не робіть , не вгадаєте. Мені так було.Боліла рука, порадили УЗД на суглоб робити, зробила, сімейна направляла.Вона на те УЗД подивилася,давай мене до ревматолога, травматолога,бо там показало явища артрозу. травматолог направив в мене в місікій лікарні на МРТ обох суглобів плеча.Дорого ! На те все разо з аналізами 6.700 гривень пішло.По МРТ в мене початкові явища остеоартозу (ОА на писали) обой плечей.Але ж болить одна рука.
    Так коли вже я попала на Галіну Дмітрівну , то вона мені відразу сказала,що в менепроблема в шиї . Зробила Галіна Дмітривна мені призначення, пройшла голки, уколи і електротерапію. Насчитала мені Віка на вході за 10 день лазера 6 тисяч .Трохи дорого було .Але думаю як не поможе остальне то прийдется брати ще той лазер. Но голки мені помогли .І електротерапія мені помогла . Свєточка ставила на шею і на руку. 10 сеансів. Мені понравилося. Результат є .За ті 10 тисяч що я заплатила я осталася довольна

  • @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    Беспокоїть сильний біль у руці, терпнуть пальці .Зочу попасти до невролога цьої клініки, мені краще робить МРТ чи КТ

  • кажуть люди що МРТ краще показує грижі

  • @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    МРТ

  • @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    Я це питання запитувала і в неврологів і в самому центрі Ультрадіагностика , де робили обстеження. Краще МРТ

  • @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    мені назначали МРТ

  • @pavloKuzik написал:

    @olegLebid написал:
    сильная боль в шее уже болит правая рука Мне лучше КТ на шею или МРТ

    МРТ точніше Євромед або Ультрадіагностика

  • @olegLebid написал:
    сильная боль в шее уже болит правая рука Мне лучше КТ на шею или МРТ

    МРТ точніше

  • сильная боль в шее уже болит правая рука Мне лучше КТ на шею или МРТ

  • @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    Однозначно МРТ

  • @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    МРТ более точная методика

  • @romanyukigor написал:
    В мене питаня до тих хто в цьому розбираєця. Що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

    Сходіть до невропатолога .Лікар розбереться що краще зробити

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.