Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Кінезіотейпування

Потягнув звязки в колінному суглобі підчас гри в футбол. Травматолог сказав, що треба тейпуватись підчас наступної гри, інакше грати зовсім не зможу. Не міг знайти місце, де добре тейпують. Я з району. Перезвонив, сказав що так. Затейпувала Тамара Віталіївна, добре. Але мені зараз потрібно постійно кожні три дні тейпуватись. Чи можна залишати тейп хоча б на тиждень? Не маю змоги так часто їздити. Забу у лікаря запитати?

Комментарии

 • Коли пошкоджений меніск і потрібно давати навантаження, то кінезіотейпування незамінне. Звісно, воно не заміняє фізіотерапію та артроскопію, але як проміжний засіб то непоганий. Тому, рекомендую.

 • Не нехтуйте кінезіотейпуванням, насправді дієва штука, головне не обмежує рухів. Робив після курсу апаратного лікування, ставив на навантаження пару раз, коли робиш навантаження з тейпами ( а я змушений навантажуватись) відчуття болю дуже малі, як для порівняння. Набагато краще. Завжди ставлю перед тим, як маю вантажити плечі.

 • Играл в футбол, травмировал колено. Спортивного врача у нас нет, травматолог сказал, что тренировки можно через месяц и только в тейпах. Не знаю, где найти человека, чтобы тейпироваться. Тут вы пишете в клинике можно, вопрос, нужно тейпы свои покупать и где их покупать, или у них свои. И еще, на МРТ не посылали, сделал рентген,там переломов нет. Надо УЗИ сделать, можна там же в клинике сразу сделать?

 • @Olesia написал:
  Кинезиотейпирование при артрозе показано, но это не значит что можно не лечиться только протейпируясь. Должен быть системный процесс лечение, если цель действительно добиться результата.

  А где такое можно сделать?

 • Кинезиотейпирование при артрозе показано, но это не значит что можно не лечиться только протейпируясь. Должен быть системный процесс лечение, если цель действительно добиться результата.

 • После травмы это то что надо. Никаких ортезов, которые сковывают движения, можно спортом заниматься и в то же время разгрузка сустава.

 • Вы знаете, не пробовал, хотя видел, как из кабинета летом молодые люди выходити, может при артрозах не очень рекомендуют. Заинтригован, спрошу обязательно по случаю.

 • Мені теж певний час робили тейпування, коли їхала в гори, то протейпували. Коли вдома,то не нейпують. Дуже допомогло. Я спеціально в гори не ходила, але знаходилась в гористій місцевості, давала багато небажаної нагрузки на коліна. Для профілактики затейпувалась.

 • Можна, але краще поміняти бо він віддирається, тоді толку від нього мало. Я зараз постійно тейпуюсь, коли іду на футбол, менісків немає, то не є нормально, суглоби берегти треба. Тейпування допомагає.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.