Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Люмбоішіалгія невролог лікування голками

Захворіла раптово, було перевантаження та переохолодження. Стався дуже гострий біль в попереку , дуже крутило ліву ногу. Я схильна до алергії. Була кропивниця на лідокаїн і висипання після олфену 3 роки тому. Тому я ліків побоююся. Моя сімейна порадила 3 дні проколоти дексаметазон. Я зробила але значного покравщення не відчула. Мені порадили невролога Циц Галину Дмитрівну щоб пройти у неї курс лікування голками. Кажуть що у нашому місті це найращий лікар по голках і по нервовій системі. Я звернулася, мене обстежила Галина Дмитрівна, ми зробили МРТ , там протрузії невеличкі. Швидше за все зіграло роль переохолодження. Я пройшла курс лікування голками, лазером і електротерапію. Мені вистачило 10 днів щоб відчути значне покращення стану. Я відчувалав покращення вже з 3 дня лікування коли мені Галина Дмитрівна ставила і прогрівала голки на поясниці і на нозі-дуже відчувається покращеня. Мені дуже помогло таке лікування. В кого є схожі проблеми -звертайтеся. Є гарний результат лікування

Комментарии

  • Після фітнеса боліла поясниця, через 2 дні почала турбувати права сідниця і стегно.Пила німесил. Все наче краще.На третій день посилилася боль вночі в нозі.Зверталася до невролога,обстежилися, зробили МРТ поясниці.Гриж не показало. Просто люмбоішіалгія, може після навантаження.Проходила голки у Галини Дмитрівни і електротерапію на поясницю і ногу. Ефект чудовий. Рекоменндую

  • @romanyukigor написал:
    Яка стоїмость лікування голками і електротерапії. Скільки треба сеансів щоб перестав беспокоїти сідалищний нерв

    У мене невропатія сідничного нерва була, дуже сильні болі в нозі . Я зверталася в цю Медпрактику до невролога Циц Галини Дмитрівної за порадою дуже хороших друзів , вони давно її клієнти всією родиною. Мені рекомендовано було лікування на 10 днів. Акупунктура-тобто лікування голками, електротерапія , високоінтенсивний лазер. Також фармакопунктура. Щодо високоінтенсивного лазера - мені вистачило 3 сеанси . Краще стає вже з перших днів лікування. Суттєво мій стан покращився вже через 7 днів. Але я пройшла весь курс у 10 днів .Мені дуже допомогло . Електротерапія 600 гривен але це 2 зони ,рекомендую. Акупунктура -суперово !

  • @VlasenkoNatasha написал:
    Після лікування акупунтурою мене значно рідше турбує головний біль і Галина Дмитрівна дуже помогла мені з шлунком ( мене дуже турбувала фунціональна діспепсія а тепер всі ці явища дуже мізерні)У мене були стріляючі болі у правій руці, затерпали пальці і током било від ліктя.Більше 3 місяців. Я звертався до нас у 4 поліклініку, у травматолога був дважди, у невропатолога. Потім мене направляли до вертебролога, пробували на шиї різні манипуляциї. Мені не було лучше. Я у ФБ найшов невролога Циц, потім побачив, що дуже люди її хвалять, пишуть що лікування голками чи та акупунтура у неї дуже помагає. Я пішов на прийом. Як вияснилося, моя проблєма не в шиї, в мене компресіонна нєвропатія , сіндром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитрівна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло.Тепер я іглоулованіє всім рекомендую. Просто до толкового врача треба попасти

  • @andreyF написал:
    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа. Практически висячая стопа.Грыжа 12 мм вправо. Консультировался у Левицкого сказал надо оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. Осмотр шикарный не спорю. Все четко . Однако я сильно обломался. Отправила на операцию. Есть ли какая другая альтернатива ?

    У мене по МРТ поясничного відділу невеличкі протрузії дисків.Вони до мого стану відношення не мали. В мене люмбоішіалгія від переохолодження і перевантаження получилася. Запалення нерва. А при грижі - зажатіє. Якщо нерв не розжати- то він відмирає. Загугліть . про це вже кругом пишуть. Якщо висить стопа треба вирізати грижу діска.

  • ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа. Практически висячая стопа.Грыжа 12 мм вправо. Консультировался у Левицкого сказал надо оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. Осмотр шикарный не спорю. Все четко . Однако я сильно обломался. Отправила на операцию. Есть ли какая другая альтернатива ?

  • @romanyukigor написал:
    Яка стоїмость лікування голками і електротерапії. Скільки треба сеансів щоб перестав беспокоїти сідалищний нерв

    Цю клініку знаю дуже давно, ще з 2015 року.Мене тут поставили на ноги буквально. Були грижі в поперековому відділі дуже великі, було защемлення нервів на нозі, терпла і боліла ліва нога. Мені робили багато різних процедур , в тому числі лікування голками. Мене по сьогоднішній день поперек майже не турбує. Але до невролога привела інша проблема- почала турбувати права рука , з ліктя до мізинця так било током , погано розгиналися пальці. Невролог відразу глянувши сказала ,у вас неврит ліктьового нерва. Мені призначили електротерапію, звичайно ж лікування голками, бо мене Галина Дмитрівна саме за допомогою голкотерапії на ноги поставила. І ще, вона порекомендувала мені лікування лазером високої інтенсивності. При моєму першому лікуванні такої апаратури тут тоді ще не було . За 12 днів мого лікування відсотків на 85-90 мені стало краще.Через 3 тижні ми повторили ще курс лікування голками і все- моя рука працює, головне-током не пробиває. Супер все. Може вам треба 10 днів а може 12 . То лікар скаже після консультації .Ціна на голки 350 гривень і на електротерапію 600 .Рекомендую

  • @romanyukigor написал:
    Яка стоїмость лікування голками і електротерапії. Скільки треба сеансів щоб перестав беспокоїти сідалищний нерв

    голки 350 за сенанс. Я ходила 2 курси по 7 днів. Но є люди що їм врач приписує 10 і по 12 днів. то все індівідуально. Результат на ліцо. я дуже довольна

  • @romanyukigor написал:
    Яка стоїмость лікування голками і електротерапії. Скільки треба сеансів щоб перестав беспокоїти сідалищний нерв

    Я на голки ходила 350 гр за сєанс. чистенько спокойно музика рослабляюща. тошо нада

  • і таке питання що мені лучше зробити кт чи мрт на поясницю щоб мені показало чи є в мене грижі дісків

  • Яка стоїмость лікування голками і електротерапії. Скільки треба сеансів щоб перестав беспокоїти сідалищний нерв

  • Після лікування акупунтурою мене значно рідше турбує головний біль і Галина Дмитрівна дуже помогла мені з шлунком ( мене дуже турбувала фунціональна діспепсія а тепер всі ці явища дуже мізерні)

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.