Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Полінейропатія Цукровий Діабет 2 тип акупунктура невролог Циц ГД супер

У моєї мами пекли боліли стопи, підошви, німіли пальці рук , було серцебиття, пітливість, тиск стрибав .Але більше всього турбувало заніміння особливо ніг, більше вночі. У мами цуукровий діабет 2 типу майже 9 років, ми на глюкофажі 1000 двічі на добу . У лікарні ми періодично проходили курс крапельниць. Але суттєвого покращення не помічали.На місяць другий болі і печія притуплювалися , потім знов все верталося. Нам порадили лікування методом акупунктури ,порадили одразу невролога Циц Галину Дмитрівну, сказали що по нашому місту найращий невролог і найкраще розбирається у лікуванні голками. Так ми зверталися до Галини Дмитрівни, пройшли 2 курси лікування по 10 днів .Нам значно краще.Після першого курсу лікування значно порідшали приступи серцебиття.Нормалізувався тиск .мама зараз на мінімальній дозі ко пренеси.Глюкофаж збільшувати дозу не прийшлося. Вночі печія в ногах суттєво зменшилася після 2 курсу акупунктури та електротерапії. Галина Дмитрівна, дякую Вам за все. Мама значно краще спить. До речі. Всім Вас наразі рекомендую

Комментарии

  • Моя сестра отримувала тут лікування, 2 курси по 10 днів .Перший курс була акупунктура, Галина Дмитрівна ставила голки, є гарний ефект. Рекомендуємо. Були також сеанси електротерапії і високоінтенсивного лазера . Другий курс 10 днів були тільки сеанси акупунктури і масаж на стопи. Дуже гарно Таня а Наташа роблять масаж. У сестри значне покращення

  • @InnaShevchuk написал:
    У моєї мами пекли боліли стопи, підошви, німіли пальці рук , було серцебиття, пітливість, тиск стрибав .Але більше всього турбувало заніміння особливо ніг, більше вночі. У мами цуукровий діабет 2 типу майже 9 років, ми на глюкофажі 1000 двічі на добу . У лікарні ми періодично проходили курс крапельниць. Але суттєвого покращення не помічали.На місяць другий болі і печія притуплювалися , потім знов все верталося. Нам порадили лікування методом акупунктури ,порадили одразу невролога Циц Галину Дмитрівну, сказали що по нашому місту найращий невролог і найкраще розбирається у лікуванні голками. Так ми зверталися до Галини Дмитрівни, пройшли 2 курси лікування по 10 днів .Нам значно краще.Після першого курсу лікування значно порідшали приступи серцебиття.Нормалізувався тиск .мама зараз на мінімальній дозі ко пренеси.Глюкофаж збільшувати дозу не прийшлося. Вночі печія в ногах суттєво зменшилася після 2 курсу акупунктури та електротерапії. Галина Дмитрівна, дякую Вам за все. Мама значно краще спить. До речі. Всім Вас наразі рекомендую

    В мене нема діабету, але Полінейропатія 2 ст є. То не обовязково щоб був діабет. Но лікування голками і електротерапія мені дуже помогли. І перший курс лікування мені Галина Дмитрівна назначала ще лазеротерапію на підколінні ямки . Воно тоже дає свій результат

  • Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте

  • А Ви як думали! Циц Галина це круто! Лікаря осбисто давно знаю, дуже поважаю. Ви подивіться, що про неї пишуть, які відгуки.Лікарка статті пише ,по діабету доречі також ! Там серйозний підхід до кожного. Розсудлива, доброзичлива, дуже порядно відноситься до роботи і до людини

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.