Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Чи може хвора щитовидка призводити до болю в суглобах?

Мене почали крутити коліна на погоду. Сімейна каже що треба перевірити щитовидку. Раніше на УЗД показували вузли, вони в мене давно, крутити коліна почали тільки зараз. Що насправді щитовидка може таке робити з людиною? Звісно я після свят піду до ревматолога, але мене зачіпила ця фраза з щитовидкою, ххтось щось може знає?

Комментарии

  • До подагри та артрозу щитовидка ніякого відношення не має. Мені її ніхто не перевіряв, потім я самостійно це зробив, з щитовидкою в мене все добре.

  • На рахунок суглобів не впевнена, а ось коли підвищення тиску,то обовязково потрібно її перевірити. Для того дійсно, хоча б ультразвук зробити.

  • Я также слышала, но не вполне уверена в этом, что больная щитовидка может стать причиной трофической язвы? Я права, или это только разговоры, на которые не следует обращать внимание.

  • Да, может. У меня тоже АИТ и артроз. Хотя, вместе не означает вследствие. Спрошу обязательно у врача, есть ли связь.

  • Може. В моєї сестри таке є. Дуже болять суглоби на погоду. Також має Аутоімунний тиреоїдит, призначили лікування, стало легше. До того ходила по лікарях, ніхто за щитовидку нічого не казав. Обовязково просіть подидивитись щитовидку, вона є джерелом багатьох проблем.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.