Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

плохой сон иглоукалывание и лечение у невролога супер помогает

У меня ситуация непростая была. Часто беспокоило частое сердцебиение и скачки давления. Так я по жизни гипотоник ,у меня всю жизнь 90/60 давление было, максимум до 110 когда волнуюсь. А тут до 140/90 , несколько раз до 150 да и еще пульс в придачу под 110
Около 3 месяцев по врачам бегала ,ничего . Сказали климакс, то мне климактоплан,то менопейс, то настойку пиона. Меня начало беспокоить легкое головокружение , плохой сон . Мне сказали инсомния при климаксе часто бывает .А тут еще эта война .Я из Одессы, мы тут с семьей в мае оказались. Ничего. Знакомый харковчане нам Галину Дмитриевну посоветовали.Говорят, классный врач невролог.Племяннику их грыжи в шейном отделе и шейный радикулит вылечила. А его оперировать собирались. Я и обратилась. Да это правда-врач высшего класса. И как невролог , и как специалист по иглоукалыванию. Стабилизировала мое сердцебиение, скачки давления, сплю очень хорошо. В добавок, Галина Дмитриевна привела в полную норму мой холестерин. У меня прошло головокружение .Супер я довольна

Комментарии

  • Вперше звернулася сюди до невролога у 2021 році, оскільки після короновіруса дуже погано спала і було роздратування. Пройшла 2 курса голок у Галини Дмитрівни,пропила Гамалате .Все ок. Ситуація повторилася 3 місяці тому. Хронічне психо-емоційне перенапруження на роботі.Треба було багато працювати в онлайн режимі вночі. Я почала вживати більше кави, потім енергетики burn або red bull. Почала боліти голова, пітніти руки, часте серцебиття і я не могла спати . Звернулася знову до Галини Дмитрівни. Лікар діагностувала у мене Головний біль напруги. Вона порадила відмінити енергетики, обмежити каву, переглянути графік роботи та виробити правила -гігієна сну.. спочатку було важко. Я дуже дратувалася. Але спасали голки та гаммавітал. Масаж та контрасний душ. Ми долсягли результату . Я нарешті сплю. Цього разу буду розумніша

  • Мене сильно турбували пальці , пекли , сверліли , боліли в ночі. Через це я дуже погано спав. Мені та ніч двома днями казалася. Я звернувся в цю клініку, мене порадили невролога Галину Дмитрівну, походити до неї на голки. Мене консультувала, лікувала і ставила голки Галина Дмитрівна Циц. З лікування в мій план входила акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах.Маю гарний результат лікування . Я тепер Галину Дмитрівну всім рекомендую. В кого є болі в ногах, в кого сон поганий- є ж таке лікування як голки,що добре впливає на сон і знімає боль .Менше ліків прийдеться пити.

  • У мене своя історія , ситуація непроста з самого начала. Мене беспокоїв сідаліщний нерв правої ноги. Мене лікувала сімейна врач назначала багато різних ліків .Мене після того лікування все частіше почало турбувати часте серцебиття іпочав стрибати тиск. Він і раньше трошки скакав, а тут напевно ліки спровоцировали .Я почала дуже погано спати . Но мені Галина Дмитрівна своїм лікуванням голками забрала часте серцебиття ,я нормально засипаю. В мене нема скачків тиску. Лікування голками помагає.Галина Дмитрівна я вам благодарна.Як ви так той сідалищний нерв мені вилічили ? Сама удівляюся. Мене такі страшні болі беспокоїли .Я тепер всім розказую , лікування голками помагає. У Галини Дмитрівни це стоіть робити

  • Галина Дмитриевна шикарный специалист.Она очень тонко владеет методом иглоукалывания,мои проблемы все прошли, кстати частое сердцебиение тоже.Она отличный невролог

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.