Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

електротерапія від сідаліщного нерва добре помагає

Я мала защемлення сідаліщного нєрва правої ноги. Дуже сильні болі були . Я лікувалася у сімейної, багато ліків було .Но болі в мене беспокоїли, на почві цього почастішали стрибки тиску і серцебиття, я не могла нормально спати . За порадою знакомих дуже хороших , бо їх їх давно дуже знаю і сильно їм довіряю, я звернулася до Галини Дмитрівної Циц. Вони в Галини Дмитрівної більше 7 років лікуються, всьою сімйою вже. Так от я попробувала, відбула 2 курса по 7 днів лікування голками. Потом мені ще Галина Дмитрівна назначала електротерапію і лазер високой інтенсивності .Сама дивуюся, в мене були жалоби на скачки тиску , часте серцебиття , я часто погано спала. Но мені Галина Дмитрівна своїм лікуванням голками забрала часте серцебиття ,я нормально засипаю. В мене нема скачків тиску. Лікування голками помагає.Галина Дмитрівна я вам благодарна. .Я тепер всім розказую , лікування голками помагає. У Галини Дмитрівни це стоіть робити. І всім розказую за електротерапію. Мені Світлана ставили сеанси на поясницю і на праву ногу від ягодиці донизу. Дуже добре снімає біль. Мені з 3 сеанса ставало краще

Комментарии

  • Після переохолодження та фізичної праці турбували сильні болі в лівій нозі .Боліло стегно,боліла сідниця.Не давало сидіти, спати. Звернулася до сімейного лікаря та за його рекомендаціями проколола мелбек . Біль трошки зменшився, але через 2 днів став ще сильнішим. Сімейний направив мене на аналізи крові, на ревмопроби і до ревматолога. Потратила багато часу та нервів. Аналізи в нормі.Ревматолог поставила мені діагноз артрит під знаком питання і направила мене на МРТ кульшових суглобів, оскільки на УЗІ була черга .Зробила я МРТ , на щастя артриту там не виявили. Лікар МРТ в міській лікарні дуже приємний чоловік заспокоїв мене, сказав що 2 суглоба однаковісінькі, в них вікові зміни і нічого особливого. А нога ж болить, я стала відчувати затерпання від сідниці до гомілки.Вирішила звернутися до невролога в приватну установу, вибрала лікаря Галину Дмитрівну та Медпрактику Здоров"я.Дуже про неї гарні відгуки. Лікар мене проконсультувала , поставила мені діагноз невропатія сідничного нерва. Призначила процедури фізіотерапії.Я 10 днів отримувала сеанси лікування голками, електротерапію і магніт.Ефект дуже відчутний. З ліків мені призначили мільгаму та моваліс в уколах і таблетки нейромідину. Але вже з 7 дня моваліс відмінили, біль значно зменшився . Лікування швидко допомагає .Ставлення до людей тут дуже гарне.

  • Помагає

  • @IlonaAs написал:

    @liliyaKramar написал:
    Я мала защемлення сідаліщного нєрва правої ноги. Дуже сильні болі були . Я лікувалася у сімейної, багато ліків було .Но болі в мене беспокоїли, на почві цього почастішали стрибки тиску і серцебиття, я не могла нормально спати . За порадою знакомих дуже хороших , бо їх їх давно дуже знаю і сильно їм довіряю, я звернулася до Галини Дмитрівної Циц. Вони в Галини Дмитрівної більше 7 років лікуються, всьою сімйою вже. Так от я попробувала, відбула 2 курса по 7 днів лікування голками. Потом мені ще Галина Дмитрівна назначала електротерапію і лазер високой інтенсивності .Сама дивуюся, в мене були жалоби на скачки тиску , часте серцебиття , я часто погано спала. Но мені Галина Дмитрівна своїм лікуванням голками забрала часте серцебиття ,я нормально засипаю. В мене нема скачків тиску. Лікування голками помагає.Галина Дмитрівна я вам благодарна. .Я тепер всім розказую , лікування голками помагає. У Галини Дмитрівни це стоіть робити. І всім розказую за електротерапію. Мені Світлана ставили сеанси на поясницю і на праву ногу від ягодиці донизу. Дуже добре снімає біль. Мені з 3 сеанса ставало краще

    У меня воспалился седалищный нерв,очень сильно болит левая ягодица и вся нога. Какие процедуры мне могут помочь ?Очень нужно быстро снять боль

    Мені помогло лікування голками у Галини Дмитрівни, високоінтенсивний лазер і електротерапія. Вже після 3 дня лікування в мене болі лишилося процентів на 40 з того всього, який я був в перший день.

  • @liliyaKramar написал:
    Я мала защемлення сідаліщного нєрва правої ноги. Дуже сильні болі були . Я лікувалася у сімейної, багато ліків було .Но болі в мене беспокоїли, на почві цього почастішали стрибки тиску і серцебиття, я не могла нормально спати . За порадою знакомих дуже хороших , бо їх їх давно дуже знаю і сильно їм довіряю, я звернулася до Галини Дмитрівної Циц. Вони в Галини Дмитрівної більше 7 років лікуються, всьою сімйою вже. Так от я попробувала, відбула 2 курса по 7 днів лікування голками. Потом мені ще Галина Дмитрівна назначала електротерапію і лазер високой інтенсивності .Сама дивуюся, в мене були жалоби на скачки тиску , часте серцебиття , я часто погано спала. Но мені Галина Дмитрівна своїм лікуванням голками забрала часте серцебиття ,я нормально засипаю. В мене нема скачків тиску. Лікування голками помагає.Галина Дмитрівна я вам благодарна. .Я тепер всім розказую , лікування голками помагає. У Галини Дмитрівни це стоіть робити. І всім розказую за електротерапію. Мені Світлана ставили сеанси на поясницю і на праву ногу від ягодиці донизу. Дуже добре снімає біль. Мені з 3 сеанса ставало краще

    У меня воспалился седалищный нерв,очень сильно болит левая ягодица и вся нога. Какие процедуры мне могут помочь ?Очень нужно быстро снять боль

  • @VolodKoval написал:

    @andreyF написал:
    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа.Грыжа 12 мм вправо. консультировался у Левицкого с нашей нейрохирургии сказал однозначно оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. обломался. Отправила на операцию. Ищу альтернативу. Кто в курсе , что еще можно делать ?

    Я тут лічився . Електротерапія і лазер , якщо цікать високої інтенсивності лазер процедури по 600 гривень. Ефект є. Від невриту помагає добре, біль знімає. Но неврит не Грижа діска 12 мм. Циц Галина добрий врач, поганого не назначить. Якщо не взялася за лікування, то значить бачи що толку не буде.

    Якщо правильно встановлено діагноз, то є правильне лікування і буде результат. Електротерапія ,хто лічився методом-там протоколи лікування по діагнозах підбираються.Звертали увагу. Невролог знає діагноз, значит знає як лікувати. Галина Дмитрівна свою роботу знає. Енциклопедія! Мені акупунтура , електротерапія дуже помогли.
    Якщо за Вас не беруться-значить треба робити операцію.
    Клініка між іншим післяопераційними тоже займається. Як прооперуєте свою грижу- звертайтеся.Там в них є реабілітація після операцій на хребті

  • @leonidleonidov написал:

    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа.Грыжа 12 мм вправо. консультировался у Левицкого с нашей нейрохирургии сказал однозначно оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. обломался. Отправила на операцию. Ищу альтернативу. Кто в курсе , что еще можно делать ?

    ничего.
    Что можно сделать при грыже больше сантиметра-кроме операции ничего
    не ищите проблем себе на голову и на больную ногу. Сделайте операцию.
    Винница Spinex и no problem.

    Крутий центр цей Spinex. В них така потужна реклама по фб. Багато чув що там все найновіше обладнання австрійське чи то німецьке,крукто короче у них

  • ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа.Грыжа 12 мм вправо. консультировался у Левицкого с нашей нейрохирургии сказал однозначно оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. обломался. Отправила на операцию. Ищу альтернативу. Кто в курсе , что еще можно делать ?

    ничего.
    Что можно сделать при грыже больше сантиметра-кроме операции ничего
    не ищите проблем себе на голову и на больную ногу. Сделайте операцию.
    Винница Spinex и no problem.

  • @VolodKoval написал:

    @andreyF написал:
    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа.Грыжа 12 мм вправо. консультировался у Левицкого с нашей нейрохирургии сказал однозначно оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. обломался. Отправила на операцию. Ищу альтернативу. Кто в курсе , что еще можно делать ?

    Я тут лічився . Електротерапія і лазер , якщо цікать високої інтенсивності лазер процедури по 600 гривень. Ефект є. Від невриту помагає добре, біль знімає. Но неврит не Грижа діска 12 мм. Циц Галина добрий врач, поганого не назначить. Якщо не взялася за лікування, то значить бачи що толку не буде.

    это получается типа без операции никак ?

  • @andreyF написал:
    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа.Грыжа 12 мм вправо. консультировался у Левицкого с нашей нейрохирургии сказал однозначно оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. обломался. Отправила на операцию. Ищу альтернативу. Кто в курсе , что еще можно делать ?

    Я тут лічився . Електротерапія і лазер , якщо цікать високої інтенсивності лазер процедури по 600 гривень. Ефект є. Від невриту помагає добре, біль знімає. Но неврит не Грижа діска 12 мм. Циц Галина добрий врач, поганого не назначить. Якщо не взялася за лікування, то значить бачи що толку не буде.

  • ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа.Грыжа 12 мм вправо. консультировался у Левицкого с нашей нейрохирургии сказал однозначно оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. обломался. Отправила на операцию. Ищу альтернативу. Кто в курсе , что еще можно делать ?

  • @romanyukigor написал:

    @AndriyRomanec написал:
    Сам лікувався акупунтурою у Галини Дмитрівни. Результат гарний, а головне-тривалий. Лікар знає що робить. А по друге тут ще апаратура серйозна. Електротерапія та високоінтенсивний лазер дають результат по любому. Да дорого. Но є ефект

    яка стоїмость електротерапії і цього лазера? в чому суть ? воно болі в сідалищному нерві зніме

    Я мала проблему з правою рукою.У мене були страшні болі та затерпання пальців правої руки, це моя основна робоча рука і мій заробіток. Мене лікували моя сімейна врач, невролог, ревматолог з міської лікарні , нарешті доліковував мене травматолог ...Ефекту ноль. Я переглядала листочки з їх призначенням -ревматолог призначала ревмоксікам , перед тим невролог призначала ксефокам і дексалгін , а травматолог-кейвер плюс мелбек . Все те саме... Коротше .Я почала шукати якесь інше лікування кроме ліків .По
    фб я чисто випадково натрапила на невролога Циц Галину Дмитрівну, вірніше на її пост про КІН-компресійно-ішемічні невропатії-я відразу звернулася. Зразу видно -уровень врача ! Я чомусь їй дуже повірила.Підхід до лікування, Акупунтура-лікування голками у ней -це щось унікальне .Плюс процедури . Мені помогло лікування .! Супер. Врач як спеціаліст -просто супер .Як людина -взагалі- я такого відношення не зустрічала. Лікування дороговартісне. Але того варте бо результат є. Думаю розраховуйте днів на 10. Голки 350 гривень, електротерапія і високоінтенсивний лазер по 600 гривень. Но не обізвательно все на 10 днів. Вам може назначення бути на 7 днів лазера і електротерапії. Може бути на кожен день цих 2 процедури, а може бути через день. То все від хвороби кожного залежить. Но результат є. Я довольна

  • @romanyukigor написал:

    @AndriyRomanec написал:
    Сам лікувався акупунтурою у Галини Дмитрівни. Результат гарний, а головне-тривалий. Лікар знає що робить. А по друге тут ще апаратура серйозна. Електротерапія та високоінтенсивний лазер дають результат по любому. Да дорого. Но є ефект

    яка стоїмость електротерапії і цього лазера? в чому суть ? воно болі в сідалищному нерві зніме

    Електротерапія і лазер , якщо цікать високої інтенсивності лазер процедури по 600 гривень. Ефект є. Від невриту помагає добре, біль знімає

  • @AndriyRomanec написал:
    Сам лікувався акупунтурою у Галини Дмитрівни. Результат гарний, а головне-тривалий. Лікар знає що робить. А по друге тут ще апаратура серйозна. Електротерапія та високоінтенсивний лазер дають результат по любому. Да дорого. Но є ефект

    яка стоїмость електротерапії і цього лазера? в чому суть ? воно болі в сідалищному нерві знеме

  • Сам лікувався акупунтурою у Галини Дмитрівни. Результат гарний, а головне-тривалий. Лікар знає що робить. А по друге тут ще апаратура серйозна. Електротерапія та високоінтенсивний лазер дають результат по любому. Да дорого. Но є ефект

  • Якщо правильно встановлено діагноз, то є правильне лікування і буде результат. Електротерапія ,хто лічився методом-там протоколи лікування по діагнозах підбираються.Звертали увагу. Невролог знає діагноз, значит знає як лікувати. Галина Дмитрівна свою роботу знає. Енциклопедія! Мені акупунтура , електротерапія дуже помогли.

  • @liliyaKramar написал:
    Я мала защемлення сідаліщного нєрва правої ноги. Дуже сильні болі були . Я лікувалася у сімейної, багато ліків було .Но болі в мене беспокоїли, на почві цього почастішали стрибки тиску і серцебиття, я не могла нормально спати . За порадою знакомих дуже хороших , бо їх їх давно дуже знаю і сильно їм довіряю, я звернулася до Галини Дмитрівної Циц. Вони в Галини Дмитрівної більше 7 років лікуються, всьою сімйою вже. Так от я попробувала, відбула 2 курса по 7 днів лікування голками. Потом мені ще Галина Дмитрівна назначала електротерапію і лазер високой інтенсивності .Сама дивуюся, в мене були жалоби на скачки тиску , часте серцебиття , я часто погано спала. Но мені Галина Дмитрівна своїм лікуванням голками забрала часте серцебиття ,я нормально засипаю. В мене нема скачків тиску. Лікування голками помагає.Галина Дмитрівна я вам благодарна. .Я тепер всім розказую , лікування голками помагає. У Галини Дмитрівни це стоіть робити. І всім розказую за електротерапію. Мені Світлана ставили сеанси на поясницю і на праву ногу від ягодиці донизу. Дуже добре снімає біль. Мені з 3 сеанса ставало краще

    Мені тут дуже сильно помогли. Невролог Циц мене порятувала. Дуже мені допомогла.Мені в Нетішині так артрит суставів стопи лікували. Причому всі знайомі лікарі були і травматолог і ревматолог. Поки знайомі не порекомендували до Галини Дмитрівни Циц звернутися. Вона поставила правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені всі процедури зробили, і голками Галина Дмитрівна лікувала, дівчата високої інтенсивності лазер робили , електротерапія була-дуже лікування помагає, апаратура серйозна . Дуже голки мені помогли.Гарне лікування.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.