Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

УЗД щитовидки

Бачу що в клініці роблять УЗД суглобів. Але крім суглобів мене турбує є щитовидка, хотілось би зробити все в одному місці, а також хочу дізнатист, чи є звязок болю в суглобах з щитовидкою. Короче кажучи, чи можу я все пройти в клініці, бо маю небагато часу, завантажена на роботі.

Комментарии

  • І добре, що один лікар може оцінити стан щитовидки. Адже я добре памятаю як хвора щитовидка спричинила болі в суглобах у подруги. Тоді дуже довго шукали причину.

  • MacMac

    Я все думаю, як добре що є ця клініка, наскільки легше, коли зявляється нова проблема, одразу знаєш куди іти. Ось в жінка ходила зробила УЗД щитовидки, одразу виявили проблему і вже тиждень як її вирішили. Швидко і якісно. Знімаю капелюха.

  • Мне назначили узи паращитовыдных желез из за раннего остеопороза. Это обследование идет в комплексе с щитовидной железой или отдельно?

  • Мне при субакромиальном бурсите, делали УЗИ щитовидки. Сначала искали причину, в щитовидке ее не нашли.

  • Это большой плюс для клиники, что можно получить и консультацию с лечением и УЗИ сразу же сделать в одном месте. Сейчас даже в одном кабинете. Раньше УЗИ аппарат стоял в другом кабинете, теперь под рукой у врача. Более трех лет наблюдаюсь в клинике у Тамары Витальевны. Мне брюшную полость, и щитовидку, и сосуды делала УЗИ. Сразу же прописывала лечение.

  • Так, і це нормально. Не впевнена що мені прийшло б в голову робити УЗД щитовидки, якби не підвищення тиску і якби я не лікувалась в клініці за іншої причини. А так, пройшла обстеження, виявилось що мій тиск не повязаний з хворобою щитовидки. Вже добре. УЗД показало норму.

  • Робить лікар все щитовидну залозу також. Я робила, мені сподобалось. Все акуратно подивилась, записала, результати насправді відповідаються дійсності.

  • Роблять і суглоби і щитовидку. Там Тамара Віталіївна робить і те і друге. Також судини і черевну порожнину. Здається тільки по жіночому не дивиться, а решту робить усе.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.