Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

боліли і не піднімалися руки помогла невролог Циц і лікування голками

Боліли руки багато часу, потом почали погано підніматися , сильно боліла шия.Дуже спазміровалися мишци шиї. Мене капали, робили блокади в поліклініці 4.Ефект мінімальний. Ми вже самі собі назначили МРТ на шию і там канешно же повно гриж дісків .Мені рекомендували підійти в медпрактику здоровя бо там давно занімаються грижами.З МРТ врач нам невролога Циц порадив, дуже добрий лікар виявся. Нас проконсультіровала, розписала лікування і процедури.Дорого , но помагає. На 4 день 60 процентов болі ушло. На 8 день цілу ніч прспав.Не помню коли таке було. Зараз вже місяць після лікування мене нічого не болить. Спасибі Вам

Комментарии

  • @KovalenkoT написал:
    Боліли руки багато часу, потом почали погано підніматися , сильно боліла шия.Дуже спазміровалися мишци шиї. Мене капали, робили блокади в поліклініці 4.Ефект мінімальний. Ми вже самі собі назначили МРТ на шию і там канешно же повно гриж дісків .Мені рекомендували підійти в медпрактику здоровя бо там давно занімаються грижами.З МРТ врач нам невролога Циц порадив, дуже добрий лікар виявся. Нас проконсультіровала, розписала лікування і процедури.Дорого , но помагає. На 4 день 60 процентов болі ушло. На 8 день цілу ніч прспав.Не помню коли таке було. Зараз вже місяць після лікування мене нічого не болить. Спасибі Вам

    Галина Дмитріївна шикарний лікар. Вона прекрасно розуміється в лікуванні голками. Я в неї на фейсбуці бачив багато інформації. Дуже грамотна невролог.Мені праву руку вилікувала, в мене невропатія прменевого нерва була. Відновилися рухи майже на 85 % до 10 дня лікування, зараз вдома роблю вправи. Суперово

  • Дуже помагає

  • @pavloKuzik написал:
    В мене була невропатія променевого нерва , погано працєювала права рука. Мене вилікувала саме Галина Дмитріївна .Лікування голками або свою акупунтуру як вона каже, вона знає суперово.Шикарний врач. Всім рекомендую

    У мене проблеми були з щитовидкою, як наслідок полінейропатія 11 ст, пекли терпнули пальці на руках, ониміння кистей більше всього вночі. Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом, вона підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. На осінь планую повторити курс. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Вона і обстежить сама як положено, і якщо треба то на аналізи які точно треба направить. Дуже гарний лікар, розсудливий

  • МРТ самому робити ?

  • @KovalenkoT написал:
    Боліли руки багато часу, потом почали погано підніматися , сильно боліла шия.Дуже спазміровалися мишци шиї. Мене капали, робили блокади в поліклініці 4.Ефект мінімальний. Ми вже самі собі назначили МРТ на шию і там канешно же повно гриж дісків .Мені рекомендували підійти в медпрактику здоровя бо там давно занімаються грижами.З МРТ врач нам невролога Циц порадив, дуже добрий лікар виявся. Нас проконсультіровала, розписала лікування і процедури.Дорого , но помагає. На 4 день 60 процентов болі ушло. На 8 день цілу ніч прспав.Не помню коли таке було. Зараз вже місяць після лікування мене нічого не болить. Спасибі Вам

    Яка вартість процедур і якими процедурами вас лікували?

  • Мене з весни турбував біль виражений в лівій нозі, погано вставав на пяту, німіло, викручувало всю литку, потом приєдналося похоладання в нозі. Мене лікували сімейний лікар , потом знайомий травматолог, ревматолог , навіть артріт суставів стопи у нас у Нетішині лікували, 2 блокади з депосом робили. Проте вже з жовтня ставало гірше. Я звернувся в цієї клініки до невролога Циц Галини Дмитрівни. Вона дуже гарно мене олянула ,направляла на аналізи, обслідування судин, призначила мені процедури процедури і сама лікувала голками. Мені аж з 7 дня прийшло полегшення. В мене після голкотерапії і електротерапії стало менше сверліти і викручувати ногу, нога стала не така холодна.Я почав спати краще вночі. Мені тіль тут тільки Галина Дмитрівна поставила правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені після курса лікування 12 днів полегшення було наполовину. Я ще один курс голок і електротерапії проходив в листопаді, ще мені лазер високоінтенсивний робили .Я 2 курса проходив того лазера один раз 7 днів, другий раз 5 днів. Зараз розходився, біль зменшилася на 70 процентів я так собі думаю. Якби звернувся раніше, то було б ще краще.Я зараз всім рекомендую Галину Дмитрівну ,дуже хороший лікар, приятна людина. І всім кажу, лікуйтеся зразу, бо щоб не було пізно

  • @KovalenkoT написал:
    Боліли руки багато часу, потом почали погано підніматися , сильно боліла шия.Дуже спазміровалися мишци шиї. Мене капали, робили блокади в поліклініці 4.Ефект мінімальний. Ми вже самі собі назначили МРТ на шию і там канешно же повно гриж дісків .Мені рекомендували підійти в медпрактику здоровя бо там давно занімаються грижами.З МРТ врач нам невролога Циц порадив, дуже добрий лікар виявся. Нас проконсультіровала, розписала лікування і процедури.Дорого , но помагає. На 4 день 60 процентов болі ушло. На 8 день цілу ніч прспав.Не помню коли таке було. Зараз вже місяць після лікування мене нічого не болить. Спасибі Вам

    В мене дуже сильна проблема з ногами була.Галина Дмитрівна мій лікуючий лікар .Я лікувався тут. Призначалися мені акупунтура, лазеротерапія і електротерапія .Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного. В обласні лікарні теж був , у сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах.Маю гарний результат лікування . Я тепер Галину Дмитрівну всім рекомендую. Відповадальна, завжди доступна до поради, все розтолкує, розкаже. Дуже добра людина

  • @OlenaBaranovska написал:
    Які ціни і скільки днів треба лікуватися

    В мене була невропатія променевого нерва , погано працювала права рука. Мене вилікувала саме Галина Дмитріївна .Лікування голками вона знає суперово. Шикарний врач. Всім рекомендую. Скільки днів треба лікуватися-то вам лікар сам скаже. Бо одні ходять по 10 днів, другі по 12.А є такі що їм 7 днів хватає

  • @AndriyRomanec написал:
    У мене були проблєми з рукою. Ніхто не міг поставити діагноз і приписати таке лікування щоб дало мені результат . Мені порекомендували невролога Циц Галину Дмитріївну з Медпрактіки Пілюйка.Ця врач зразу сказала що в мене компресіонна нєвропатія , синдром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитріївна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І Призначили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-мені значно стало помітно краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває. Я зараз всім рекомендую медпрактіку врача Пілюйка і невролога Циц Галину. Гарне тут лікування.

    Скільки коштує прийом лікаря і вартість лікування-цікавить конкретно лікування акупутурою і ця електротерапія.Що це за апарат. Якщо є ущєлення нерва шиї-це поможе

  • Які ціни і скільки днів треба лікуватися

  • @ninanagorna написал:
    Мене дуже боліла і погано поверталася шия. Весь час мені біль віддівала на праве плече і всю руку, терпла рука.Болі булі дуже сильні. Радили знайомі клініку Пілюйка .Я вагалася,бо в них трохи дорого.Приймала капельниці і процедури в поліклініці , травматолог лічив плечелопаточний періартріт . Толку не було .Мені радили іглоукаловання .Я звернулася до Циц Галини Дмитрівної -мені давно казали за цього лікаря. Лікар мене обстежила, як положено на МРТ направила. В мене вся шия в грижах дисків, мені поставили діагноз .В мене Шийна радікулопатія ,правобічний С5-С6 корінцевий , МТСД НДСД- це я з виписки переписала, по простому -шийний радикуліт і грижі дисків.Мені Галина Дмитрівна за 7 днів сняла болі і запалення ,процентів на 80 мені стало краще вже на 3 день лікування.А лікували мене процедурами, лікар приписала мені Лазер високої інтенсівності10 сеансів, електротерапії 10 сеансів і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Дуже голки мені помогли.Я почала нормально спати, нема серцебиття , не скаче тиск.Я дуже благодарна і Галині Дмитрівні , дівчатам вісім ,Вікі і Свєточці-така добряща сестричка .Віка мені воротнік Шанца помогла ромір підібрати, гімнастіку для шиї мені показала.В мене значне покращеня состоянія

    Я давно всім рекомендую медпрактику здоров"я і невролога Циц Галину Дмитрівну.В мене вся родина і купа знайомих у неї перелікувалася. Результат у всії є.

  • Мене дуже боліла і погано поверталася шия. Весь час мені біль віддівала на праве плече і всю руку, терпла рука.Болі булі дуже сильні. Радили знайомі клініку Пілюйка .Я вагалася,бо в них трохи дорого.Приймала капельниці і процедури в поліклініці , травматолог лічив плечелопаточний періартріт . Толку не було .Мені радили іглоукаловання .Я звернулася до Циц Галини Дмитрівної -мені давно казали за цього лікаря. Лікар мене обстежила, як положено на МРТ направила. В мене вся шия в грижах дисків, мені поставили діагноз .В мене Шийна радікулопатія ,правобічний С5-С6 корінцевий , МТСД НДСД- це я з виписки переписала, по простому -шийний радикуліт і грижі дисків.Мені Галина Дмитрівна за 7 днів сняла болі і запалення ,процентів на 80 мені стало краще вже на 3 день лікування.А лікували мене процедурами, лікар приписала мені Лазер високої інтенсівності10 сеансів, електротерапії 10 сеансів і Галина Дмитрівна ставила мені голки.Дуже голки мені помогли.Я почала нормально спати, нема серцебиття , не скаче тиск.Я дуже благодарна і Галині Дмитрівні , дівчатам вісім ,Вікі і Свєточці-така добряща сестричка .Віка мені воротнік Шанца помогла ромір підібрати, гімнастіку для шиї мені показала.В мене значне покращеня состоянія

  • У мене були проблєми з рукою. Ніхто не міг поставити діагноз і приписати таке лікування щоб дало мені результат . Мені порекомендували невролога Циц Галину Дмитріївну з Медпрактіки Пілюйка.Ця врач зразу сказала що в мене компресіонна нєвропатія , синдром кубітального канала правої руки. Мені Галина Дмитріївна робила лікування акупунтурою, голками-мені це особенно помогло. І І Призначили мені елєктротерапію. через 3 сеанси-мені значно стало помітно краще. На 10 день -я сам не вірив що таке буває. Я зараз всім рекомендую медпрактіку врача Пілюйка і невролога Циц Галину. Гарне тут лікування.

  • В мене була невропатія променевого нерва , погано працєювала права рука. Мене вилікувала саме Галина Дмитріївна .Лікування голками або свою акупунтуру як вона каже, вона знає суперово.Шикарний врач. Всім рекомендую

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.