Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

електротерапія від радикуліту добре помагає

Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

Комментарии

  • @RMich написал:
    Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

    Прихопило поперек і праву ногу після тренування в залі. Треба було швидко повернутися до роботи. Проходила електротерапію- на попереку ставили і по нозі.Плюс голки. Покращення значне після 3 дня лікування.Мені вистачило тижня щоб повернутися до роботи.Решта 3 дні лікування продовжувала , поєдуючи з роботою. Результат швидкий і гарний.Галина Дмитрівна- дякую. МРТ підтвердило Ваші припущення, там грижка невелика , але зправа, як Ви й казали.Саме тому біль з попереку стріляла в праву ногу
    Буду обережна з тим залом.

  • @IlonaAs написал:

    @RMich написал:
    Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

    У меня воспалился седалищный нерв, сколько мне нужно сеансов этой электротерапии и лазера.Это все можно вместе получать в один день.? Очень нужно быстро снять боль

    У мене була дуже схожа проблема.Галина Дмитрівна мені допомогла за тиждень! Але я чемно проходила 10 днів як це рекомендовано у моєму випадку. Дуже сподобалася акупунктура-дуже гарно знімає біль в нозі.Мені Галина Дмитріна порекомендувала ще пройти фармакопунктуру, мені у точки на хворій нозі вона колола спеціальні ліки. Ефективна методика.Також електротерапія- краще вже за перших 3 дні. Мій біль з 9 опустився до 4 балів. На 10 день я вже сама вдома виконувала лікувальні вправи з сайту клініки Доречі, Вікторія -вдячна вам за те що мені відкорегували вправи. Чудова клініка, Дуже сподобалася моя лікарка невролог Галина Дмитрівна Циц--чуйна людина, прекрасний фахівець. Всім рекомендую.ЦІни адекватні !

  • @RMich написал:
    Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

    У меня воспалился седалищный нерв, сколько мне нужно сеансов этой электротерапии и лазера.Это все можно вместе получать в один день.? Очень нужно быстро снять боль

  • @andreyF написал:

    @RMich написал:
    Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа. Практически висячая стопа.Грыжа 12 мм вправо. Консультировался у Левицкого сказал надо оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. Осмотр шикарный не спорю. Все четко . Однако я сильно обломался. Отправила на операцию. Есть ли какая другая альтернатива ? Этот лазер мне чтото дасть в плане снятия боли или улучшения силы в моей стопе ?

    мені Галина Дмитрівна з ногами дуже помогла. Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге. Більше 13 тисяч за 10 днів. Але якщо бачиш що з такого лікування є толк , то ніяких грошей не жалко.Но це зовсі інакша хвороба.Якщо вам грижа зажала нерва- тут без хірурга не обійтисяЦе моє припущення.Ви з уцим не шуткуйте і тратьте часу. Бо воно серйозно все.Та нога може висіти потом

  • @RMich написал:
    Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

    @andreyF написал:

    @RMich написал:
    Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа. Практически висячая стопа.Грыжа 12 мм вправо. Консультировался у Левицкого сказал надо оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. Осмотр шикарный не спорю. Все четко . Однако я сильно обломался. Отправила на операцию. Есть ли какая другая альтернатива ? Этот лазер мне чтото дасть в плане снятия боли или улучшения силы в моей стопе ?

    Я тут лікував невропатію великого гомілкого нерва. Получав голки у Галини Дмитрівни, електротерапію, є ефект лікування. Мені вдома навіть діагноза толком поставити не могли .Мене з весни турбував біль виражений в лівій нозі, погано вставав на пяту, німіло, викручувало всю литку, потом приєдналося похоладання в нозі. Мене лікували сімейний лікар , потом знайомий травматолог, ревматолог , навіть артріт суставів стопи у нас у Нетішині лікували, 2 блокади з депосом робили. Проте вже з жовтня ставало гірше. Я звернувся до Галини Дмитрівни через знайомих , вони у неї лікувалися, мають дуже гарний результат. То я їх послухав. Добре зробив.Бо ще би бігав по тих ревматологах, травматологах ...Галина Дмитрівна тілька походку подивилася, на ногу мою глянула -каже у вас невропатія великого гомілкового нерва . Але ви трошки пізно звернулися .Но на лікування мене взяла . Мені аж з 7 дня прийшло полегшення. В мене після голкотерапії і електротерапії стало менше сверліти і викручувати ногу, нога стала не така холодна.Я почав спати краще вночі. Мені нарешті поставили правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва, а то все артріт лікували . Мені після курса лікування 12 днів полегшення було наполовину. Я ще олин курс голок і електротерапії проходив в листопаді, ще мені лазер високоінтенсивний робили .Я 2 курса проходив того лазера один раз 7 днів, другий раз 5 днів. Зараз розходився, біль зменшилася на 70 процентів я так собі думаю. Якби звернувся раніше, то було б ще краще.Я зараз всім рекомендую Галину Дмитрівну. Тут мені діагноз поставили і тут мене вилікували.
    Но вам таке скажу-мене взяли на лікування, хотя я пізновато звернувся .Треба було зразу до нєврологів обращатися. Бо нерви при зажатії можуть відмирати. То саме привоспаленії. Якщо його не лікувати вовремя -буде пізно. А вам якщо кажуть робити операцію-то робіть. Бо буде пізно

  • @andreyF написал:

    @RMich написал:
    Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа. Практически висячая стопа.Грыжа 12 мм вправо. Консультировался у Левицкого сказал надо оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. Осмотр шикарный не спорю. Все четко . Однако я сильно обломался. Отправила на операцию. Есть ли какая другая альтернатива ? Этот лазер мне чтото дасть в плане снятия боли или улучшения силы в моей стопе ?

    У меня была большая грыжа в 2021году. Меня консультировала невролог Цыц и тоже не взялась меня лечить. Отправила на операцию. Я из Житомира. Но для операции выбрал винницкий центр современной нейрохирургии Spinex, мне там сразу сказали -тебя вовремя оправили. Еще день второй и ты парень с висячей стопой. Прооперировали и все ок. Прыгаю, бегаю, катаюсь на велике. Так что не тяни время , оперируйся, пока не поздно. А сюда потом на реабилитацию вернешся. Иглоукалывание, физкультурка, электропроцедуры Все успеется

  • В мене була люмбоішіалгія. Дуже сильна .Захворіла раптово, було перевантаження та переохолодження. Стався дуже гострий біль в попереку , дуже крутило ліву ногу. Я схильна до алергії. Була кропивниця на лідокаїн і висипання після олфену 3 роки тому. Тому я ліків побоююся. Моя сімейна порадила 3 дні проколоти дексаметазон. Я зробила але значного покравщення не відчула. Мені порадили невролога Циц Галину Дмитрівну щоб пройти у неї курс лікування голками. Кажуть що у нашому місті це найращий лікар по голках і по нервовій системі. Я звернулася, мене обстежила Галина Дмитрівна, ми зробили МРТ , там протрузії невеличкі. Швидше за все зіграло роль переохолодження. Я пройшла курс лікування голками, лазером і електротерапію. Мені вистачило 10 днів щоб відчути значне покращення стану. Я відчувалав покращення вже з 3 дня лікування коли мені Галина Дмитрівна ставила і прогрівала голки на поясниці і на нозі-дуже відчувається покращеня. Мені дуже помогло таке лікування. В кого є схожі проблеми -звертайтеся. Є гарний результат лікування , ці процедури електротерапія особливо з голками-дуже добре знімають біль при запалені нерва і при болі в попереку

  • @RMich написал:
    Маю власний досвід лікування радикуліту.Сильно болі були , ущемило нєрв, боліла шия і рука.Опять таки помогла Галина Дмитрівна,вилічила цей раз мене за 10 днів своїми голками, дуже помогла мені електротерапія і високоінненсівний лазер.Получав 10 сеансів електротерапії -5 на руку, 5 на шию, і 7 сеансів цього нового лазера. Супер

    ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа. Практически висячая стопа.Грыжа 12 мм вправо. Консультировался у Левицкого сказал надо оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. Осмотр шикарный не спорю. Все четко . Однако я сильно обломался. Отправила на операцию. Есть ли какая другая альтернатива ? Этот лазер мне чтото дасть в плане снятия боли или улучшения силы в моей стопе ?

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.