Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

боліло бедро а оказався невріт

боліла ліва нога, бедро, область сустава тазобедреного , мене лічив травматолог, перед тим сімейна наша сама лічила-алмірал, улсепан, капельниці , травматолог дексалгін і кейвер приписував лічили у мене коксартроз лівого сустава .Потом до ревматолога направляла, Ревматолог на дорогущі аналізи відправила-почті 5000 гривнів, МРТ тазобедрених суставів за 2200 гривнів...Там ксататі 2 сустава написали - без особливих змін . "МР ознаки початкові явища артрозу обох кульшових суглобів". Я вже не знала що робить.Сустави одінакові, а болить тільки ліва нога. Мені син знайшов по ФБ невролога Циц і потом я вспомнила про клініку Пілюйка . І потом -мені давно за цю врача казали.Чого було до них сразу не обратитися. Та нєвролог тілько юбку з колготами мені попросила сняти глянула і сразу каже- у вас неврит .Мені нєвролог Циц Галіна поставила точний діагноз, Я собі записала і точно запомнила -Невропатія лівого стегневого нерва. Мені Галіна Дмітріївна ставила голки-добряще голками снімає боль, мені Свєточка робили дорогущій лазер і елеєктротерапія. Через 7 день у мене почті вся боль прошла. А боліле мене більше 3 неділь

Комментарии

  • Був біль у лівій нозі, від паху віддавало на стегно. Хапало періодично поясницю, так що в очах темніло. Це по ходу часта ситуація , бачу. Знайомий травматолог з 2 поліклініки прописав мелбек.Як почув ,що було навантаження ,сказав що це я перегрузив связочний апарат сустава і направив УЗІ. УЗІ тазостегнового сустава нічого не показало.Ну попий німесил, каже, має все пройти.Пропив тиждень німесил, всеодно болить, сверлить, пече місцями.Сімейний направив на ренген.
    а там 2 тижні чекати. Плюнув на все, пішов в приватну медицину. Попав на консультацію невролога .Вона подивилася і направила на МРТ поясниці. Мене вже потихеньку почало хилити на бік .А МРТ показало грижу 7.5 мм між 3-*4 позвонками. Так що ніякий це не сустав, а грижа диска що защемила мій нерв
    лишився тут на процедури.Дорого.2200 за день.Результат нормальний.Відходив 5 днів. Лазер відмінили, бо боліти перестало. Лишили голки,магніт і електротерапію. Відходив ще 5 днів.Ефект є. Дорого, но ефективно .

  • @VolodKoval написал:
    Мені так ревматолог з травматологом артит правого коліна лікували. Поки знайомі не підказали поїхати у Хмельницький до невролога Циц. В мене виявився неврит стегневого нерва, аж нога на стегні тонша стала.Я сам не дуже обращав увагу на таке. А врач мені каже, то вас більше 3 місяців болить. Точно , кажу 3місяці і тиждень. Бо болі почалися вкінці жовтня ...Нічого, приписала ліки, таблетки, уколи, пройшов 10 сеансів голок і енлектротерапії. Нога грубша не стала, но болі почті пройшли

    Щось схоже ми вже теж проходили.І ревматолог був, і після травматолог був.УЗД, МРТ суглобів було, і рентген цифровий .Все було І лікування -теж було.Правда , результату НОЛЬ. Порадили звернутися до невролога Циц, без натхнення, але пішов. Скажу вам коротко і ясно цитатою із заключення " МР картина характерна для остеоартрита обох суглобів 1 ст. "Питання в тому, чого болить тільки зліва.?А болить через неврит стегнового нерва . Поїхав у Вінницю, зробив нейроміографію -Все підтвердилося.

  • @Lisnyukolesya написал:
    я думала я одна така. Мої митарства дуже схожі .Без травматолога обійшлося правда.Мене ревматолог дивився, МРТ робили на суглоби ,коштів потратила на МРТ та аналізи чимало. А головне часу потратила дарма.Боліло стегно, боліла сідниця. Виставляли артрит , а як виявилося насправді -невропатія сідничного нерва . Невролог Галина Дмитрівна швидко розібралася в моїй ситуації , призначила лікування , яке дуже швидко дало гарний результат

  • я думала я одна така. Мої митарства дуже схожі .Без травматолога обійшлося правда.Мене ревматолог дивився, МРТ робили на суглоби ,коштів потратила на МРТ та аналізи чимало. А головне часу потратила дарма.Боліло стегно, боліла сідниця. Виставляли артрит , а як виявилося насправді -невропатія сідничного нерва .

  • @OlegZadorojniy написал:
    Добрий день вам . В мене похожа ситуація була , мене турбувала спина кульшовий суглоб правий , боліли стопи більше 2 років. Мене сімейний лікар з нашої 4 поліклініки направив до травматолога. Я приймав кейдекс і свічки діклоберлу ,трошки було краще . Потом знову боліли ноги, стопи пекли. Мене сімейний направив до ревматолога і тут почалося -давайте вам узі суглобів, потом її узі вже мало давайте мрт суглобів .Я тоже більше 2000 тисяч виложив. Мене врач з МРТ успокоїв, каже нема у вас ніякого артрита і коксартроза тоже я не бачу. Мені на МРТ у міській лікарні невролога Циц старший такий врач порекомендував. Я чогось повірив і звернувся. Лікар ця мене гарно так подивилася, професіонально. Направила на аналізи, каже у вас ноги давно печуть... я з притиском на ті аналізи пішов- думаю знов попав на грошіЯ вже всього стільки наздавав . Но такого ще нездавав. Щоб тут довго не писати- по аналізах ця лікар поставила мені цукровий діабет 11 типу в мене один аналіз цукор більше 12 показував , другий тоже поганий був. Мені поставила ця врач діагноз поліневропатія на фоні діабету. плюс болів не кульшовий а тоже неврит стегнового нерва. такий в мене детектив.

    Похоже не я один так попав .Мені раніше діагноз епіконділіту виставили... то є окрема історія ,,не хочу навіть згадувати. Толку не було і знайомі порадили невролога Циц Галину.Лікарка оглянула все мені перевірила,виявилося,що у мене зовсім інше, треба лікувати невропатію ліктьового нерва. Мені Галина Дмитрівна назначсила оікування апаратами електротерапії, був ще магніт і лазер високої інтенсивності .Була акупунтура-результатом після неї дуже задоволений. Дякую Вам Галина Дмитрівна за те,що руку мені відпустило, пальці не терпнуть, током не б"є як раніше.Гарний результат після Вашого лікування

  • @YuriyKuhar написал:

    @NadiyaGolov написал:
    боліла ліва нога, бедро, область сустава тазобедреного , мене лічив травматолог, перед тим сімейна наша сама лічила-алмірал, улсепан, капельниці , травматолог дексалгін і кейвер приписував лічили у мене коксартроз лівого сустава .Потом до ревматолога направляла, Ревматолог на дорогущі аналізи відправила-почті 5000 гривнів, МРТ тазобедрених суставів за 2200 гривнів...Там ксататі 2 сустава написали - без особливих змін . "МР ознаки початкові явища артрозу обох кульшових суглобів". Я вже не знала що робить.Сустави одінакові, а болить тільки ліва нога. Мені син знайшов по ФБ невролога Циц і потом я вспомнила про клініку Пілюйка . І потом -мені давно за цю врача казали.Чого було до них сразу не обратитися. Та нєвролог тілько юбку з колготами мені попросила сняти глянула і сразу каже- у вас неврит .Мені нєвролог Циц Галіна поставила точний діагноз, Я собі записала і точно запомнила -Невропатія лівого стегневого нерва. Мені Галіна Дмітріївна ставила голки-добряще голками снімає боль, мені Свєточка робили дорогущій лазер і елеєктротерапія. Через 7 день у мене почті вся боль прошла. А боліле мене більше 3 неділь!

    Я тут лікував невропатію великого гомілкого нерва. Получав голки у Галини Дмитрівни, електротерапію, є ефект лікування. Мені вдома навіть діагноза толком поставити не могли .Мене з весни турбував біль виражений в лівій нозі, погано вставав на пяту, німіло, викручувало всю литку, потом приєдналося похоладання в нозі. Мене лікували сімейний лікар , потом знайомий травматолог, ревматолог , навіть артріт суставів стопи у нас у Нетішині лікували, 2 блокади з депосом робили. Проте вже з жовтня ставало гірше. Я звернувся до Галини Дмитрівни через знайомих , вони у неї лікувалися, мають дуже гарний результат. То я їх послухав. Добре зробив.Бо ще би бігав по тих ревматологах, травматологах ...Галина Дмитрівна тілька походку подивилася, на ногу мою глянула -каже у вас невропатія великого гомілкового нерва . Але ви трошки пізно звернулися .Но на ікування мене взяла . Мені аж з 7 дня прийшло полегшення. В мене після голкотерапії і електротерапії стало менше сверліти і викручувати ногу, нога стала не така холодна.Я почав спати краще вночі. Мені нарешті поставили правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва, а то все артріт лікували . Мені після курса лікування 12 днів полегшення було наполовину. Я ще олин курс голок і електротерапії проходив в листопаді, ще мені лазер високоінтенсивний робили .Я 2 курса проходив того лазера один раз 7 днів, другий раз 5 днів. Зараз розходився, біль зменшилася на 70 процентів я так собі думаю. Якби звернувся раніше, то було б ще краще.Я зараз всім рекомендую Галину Дмитрівну. Тут мені діагноз поставили і тут мене вилікували.

    Я довго мав проблему з ногою.Мені так ревматолог з травматологом артит правого коліна лікували. Поки знайомі не підказали поїхати у Хмельницький до невролога Циц. В мене виявився неврит стегневого нерва, аж нога на стегні тонша стала.Я сам не дуже обращав увагу на таке. А врач мені каже, то вас більше 3 місяців болить. Точно , кажу 3місяці і тиждень. Бо болі почалися вкінці жовтня ...Нічого, приписала ліки, таблетки, уколи, пройшов 10 сеансів голок і енлектротерапії. Нога грубша не стала, но болі почті пройшли. Я потом через місяць ще на 7 днів курс лікування записався . Пройшов знову голки і електротерапіію . Ходити набагато луче став , дорого по 1000 за день лікування. Но зато результат є .

  • @NadiyaGolov написал:
    боліла ліва нога, бедро, область сустава тазобедреного , мене лічив травматолог, перед тим сімейна наша сама лічила-алмірал, улсепан, капельниці , травматолог дексалгін і кейвер приписував лічили у мене коксартроз лівого сустава .Потом до ревматолога направляла, Ревматолог на дорогущі аналізи відправила-почті 5000 гривнів, МРТ тазобедрених суставів за 2200 гривнів...Там ксататі 2 сустава написали - без особливих змін . "МР ознаки початкові явища артрозу обох кульшових суглобів". Я вже не знала що робить.Сустави одінакові, а болить тільки ліва нога. Мені син знайшов по ФБ невролога Циц і потом я вспомнила про клініку Пілюйка . І потом -мені давно за цю врача казали.Чого було до них сразу не обратитися. Та нєвролог тілько юбку з колготами мені попросила сняти глянула і сразу каже- у вас неврит .Мені нєвролог Циц Галіна поставила точний діагноз, Я собі записала і точно запомнила -Невропатія лівого стегневого нерва. Мені Галіна Дмітріївна ставила голки-добряще голками снімає боль, мені Свєточка робили дорогущій лазер і елеєктротерапія. Через 7 день у мене почті вся боль прошла. А боліле мене більше 3 неділь

    В процесі сидячої роботи за останні 2 роки в силу подій що на нас усіх навалилися, ковід і вся паніка , потім війна... Через дистаційку багато сиджу. Помітила головокружіння, потім похитування.Спочатку дуже короткочасне.Потім все частіше і триваліше. У вересні почали приєднуватися відчуття нудоти та часто головний біль... Почала згадувати свою маму ,яка мала схожі скарги у свої 55 , нас у ще з 2012 року лікує Галина Дмитрівна Циц. Але мені 42...Отож, я звернулася до нашого вже родинного невролога Галини Дмитрівни. Вона мене обстежила, аналізи, холестерин , УЗД судин голови та шиї... Мій холестерин майже 8, судини мають тенденцію до утворення бляшок.... Я була шокована ,Всі ці тригліцериди , липопротеїди . Але нічого. Пройшла 2 курса акупунктури у Галини Дмитрівни, отримала ліки ...Потім паралельно підлікували мій шийний остеохондроз з вираженим спазмом м"язів шиї. Мене голова від того також боліла. Все пече потилиця, а думаю що то тиск. А він у нормі. Тепер я слухняна. Обмежила італійський сир, масло та яйця. споживаю броколі та оливкову олія . Вага -мінус 5 кг. Я дуже задоволена таким розвитком подій

  • @NadiyaGolov написал:
    боліла ліва нога, бедро, область сустава тазобедреного , мене лічив травматолог, перед тим сімейна наша сама лічила-алмірал, улсепан, капельниці , травматолог дексалгін і кейвер приписував лічили у мене коксартроз лівого сустава .Потом до ревматолога направляла, Ревматолог на дорогущі аналізи відправила-почті 5000 гривнів, МРТ тазобедрених суставів за 2200 гривнів...Там ксататі 2 сустава написали - без особливих змін . "МР ознаки початкові явища артрозу обох кульшових суглобів". Я вже не знала що робить.Сустави одінакові, а болить тільки ліва нога. Мені син знайшов по ФБ невролога Циц і потом я вспомнила про клініку Пілюйка . І потом -мені давно за цю врача казали.Чого було до них сразу не обратитися. Та нєвролог тілько юбку з колготами мені попросила сняти глянула і сразу каже- у вас неврит .Мені нєвролог Циц Галіна поставила точний діагноз, Я собі записала і точно запомнила -Невропатія лівого стегневого нерва. Мені Галіна Дмітріївна ставила голки-добряще голками снімає боль, мені Свєточка робили дорогущій лазер і елеєктротерапія. Через 7 день у мене почті вся боль прошла. А боліле мене більше 3 неділь!

    Я тут лікував невропатію великого гомілкого нерва. Получав голки у Галини Дмитрівни, електротерапію, є ефект лікування. Мені вдома навіть діагноза толком поставити не могли .Мене з весни турбував біль виражений в лівій нозі, погано вставав на пяту, німіло, викручувало всю литку, потом приєдналося похоладання в нозі. Мене лікували сімейний лікар , потом знайомий травматолог, ревматолог , навіть артріт суставів стопи у нас у Нетішині лікували, 2 блокади з депосом робили. Проте вже з жовтня ставало гірше. Я звернувся до Галини Дмитрівни через знайомих , вони у неї лікувалися, мають дуже гарний результат. То я їх послухав. Добре зробив.Бо ще би бігав по тих ревматологах, травматологах ...Галина Дмитрівна тілька походку подивилася, на ногу мою глянула -каже у вас невропатія великого гомілкового нерва . Але ви трошки пізно звернулися .Но на ікування мене взяла . Мені аж з 7 дня прийшло полегшення. В мене після голкотерапії і електротерапії стало менше сверліти і викручувати ногу, нога стала не така холодна.Я почав спати краще вночі. Мені нарешті поставили правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва, а то все артріт лікували . Мені після курса лікування 12 днів полегшення було наполовину. Я ще олин курс голок і електротерапії проходив в листопаді, ще мені лазер високоінтенсивний робили .Я 2 курса проходив того лазера один раз 7 днів, другий раз 5 днів. Зараз розходився, біль зменшилася на 70 процентів я так собі думаю. Якби звернувся раніше, то було б ще краще.Я зараз всім рекомендую Галину Дмитрівну. Тут мені діагноз поставили і тут мене вилікували.

  • @NadiyaGolov написал:
    боліла ліва нога, бедро, область сустава тазобедреного , мене лічив травматолог, перед тим сімейна наша сама лічила-алмірал, улсепан, капельниці , травматолог дексалгін і кейвер приписував лічили у мене коксартроз лівого сустава .Потом до ревматолога направляла, Ревматолог на дорогущі аналізи відправила-почті 5000 гривнів, МРТ тазобедрених суставів за 2200 гривнів...Там ксататі 2 сустава написали - без особливих змін . "МР ознаки початкові явища артрозу обох кульшових суглобів". Я вже не знала що робить.Сустави одінакові, а болить тільки ліва нога. Мені син знайшов по ФБ невролога Циц і потом я вспомнила про клініку Пілюйка . І потом -мені давно за цю врача казали.Чого було до них сразу не обратитися. Та нєвролог тілько юбку з колготами мені попросила сняти глянула і сразу каже- у вас неврит .Мені нєвролог Циц Галіна поставила точний діагноз, Я собі записала і точно запомнила -Невропатія лівого стегневого нерва. Мені Галіна Дмітріївна ставила голки-добряще голками снімає боль, мені Свєточка робили дорогущій лазер і елеєктротерапія. Через 7 день у мене почті вся боль прошла. А боліле мене більше 3 неділь

    Мене турбувало печіння та ониміння кистей більше всього вночі. Часто терпнули пальці на руках та ногах. Все через проблему з щитовидною залозою, яка мені викликала захворювання полінейропатія 11 ст . Я давно чула про метод акупунтури .Давно хотіла спробувати. Проконсультувалась із своїм ендокринологом . Вона зразу підтримала мою думку про альтернативні методи лікування -санаторії, фізіотерапія, акупунтура. Мій вибір зупинився на Галині Дмитрівні Циц. Багато чула про цю лікарку , знайомі лікувались. Я проходила лікування процедурами електротерапії , лікування лазером, безумовно акупунтуру ма масаж кистей і стоп. Мені значно краще. Дуже сподобалося лікування голками та масаж. Гарний заклад. Галина Дмитрівна дуже гарний фахівець. Дуже гарний масаж кистей та стоп .Всім рекомендую цей заклад

  • якщо лікар на свому місці і правильно поставлено діагноз, то лікування помагає

  • Мені так ревматолог з травматологом артит правого коліна лікували. Поки знайомі не підказали поїхати у Хмельницький до невролога Циц. В мене виявився неврит стегневого нерва, аж нога на стегні тонша стала.Я сам не дуже обращав увагу на таке. А врач мені каже, то вас більше 3 місяців болить. Точно , кажу 3місяці і тиждень. Бо болі почалися вкінці жовтня ...Нічого, приписала ліки, таблетки, уколи, пройшов 10 сеансів голок і енлектротерапії. Нога грубша не стала, но болі почті пройшли

  • @NadiyaGolov написал:
    боліла ліва нога, бедро, область сустава тазобедреного , мене лічив травматолог, перед тим сімейна наша сама лічила-алмірал, улсепан, капельниці , травматолог дексалгін і кейвер приписував лічили у мене коксартроз лівого сустава .Потом до ревматолога направляла, Ревматолог на дорогущі аналізи відправила-почті 5000 гривнів, МРТ тазобедрених суставів за 2200 гривнів...Там ксататі 2 сустава написали - без особливих змін . "МР ознаки початкові явища артрозу обох кульшових суглобів". Я вже не знала що робить.Сустави одінакові, а болить тільки ліва нога. Мені син знайшов по ФБ невролога Циц і потом я вспомнила про клініку Пілюйка . І потом -мені давно за цю врача казали.Чого було до них сразу не обратитися. Та нєвролог тілько юбку з колготами мені попросила сняти глянула і сразу каже- у вас неврит .Мені нєвролог Циц Галіна поставила точний діагноз, Я собі записала і точно запомнила -Невропатія лівого стегневого нерва. Мені Галіна Дмітріївна ставила голки-добряще голками снімає боль, мені Свєточка робили дорогущій лазер і елеєктротерапія. Через 7 день у мене почті вся боль прошла. А боліле мене більше 3 неділь!

    Маю власний досвід лікування акупунтурою у Галини Дмитрівни, маю дуже гарний результат .Всім рекомендую

  • @ludmilaKoval написал:

    В житті ситуції разні бувають.У мене з рукою проблема була дуже велика.
    У мене були страшні болі та затерпання пальців правої руки, це моя основна робоча рука і мій заробіток. Мене лікували моя сімейна врач, невролог, ревматолог з міської лікарні , нарешті доліковував мене травматолог ...Ефекту повний ноль. Фантазії-повний НОЛЬ! Коли я потім переглядала листочки з їх призначенням -ревматолог призначала ревмоксікам , перед тим невролог призначала ксефокам і дексалгін , а травматолог-кейвер плюс мелбек .Воно й потім мені і не дивно стало ,що нема у мене покращення. Я загуглила все-ліки тож ті самі вони назначають І Я була в шоці. Люди, я близько місяця бігаю по врачах, які призначають то саме і навіть не читають попереднє нанзначення. Ті самісінькі лікарства , но по другому називаються.
    У фб я чисто випадково натрапила на невролога Циц Галину Дмитрівну, вірніше на її пост про КІН-компресійно-ішемічні невропатії-я відразу звернулася. Зразу видно -уровень врача ! Я чомусь їй дуже повірила.Підхід до лікування, Акупунтура-лікування голками у ней -це щось унікальне .Плюс процедури . Мені помогло лікування .! Супер. Врач як спеціаліст -просто супер .Як людина -взагалі- я такого відношення не зустрічала. Всім рекомендую. Я вам так скажу, щоб получити гарний результат лікування- треба знайти гарного толкового врача

    100 процентів ! Акупунтура помагає там ,де лікар має знання.! В Галини Дмитрівної шикарний досвід.Це поперше. А подруге, апаратура в клініці супер, но треба знати діагноз .Чого там в карточках кожному своє написано -бо в кожного свій діагноз і свій режим,хто лікувався знає, там ті схеми Світлана по 100 разів перепровіряє ,щоб всі точно виставити , як лікар призначив .Тому і є результат .

  • @NadiyaGolov написал:
    боліла ліва нога, бедро, область сустава тазобедреного , мене лічив травматолог, перед тим сімейна наша сама лічила-алмірал, улсепан, капельниці , травматолог дексалгін і кейвер приписував лічили у мене коксартроз лівого сустава .Потом до ревматолога направляла, Ревматолог на дорогущі аналізи відправила-почті 5000 гривнів, МРТ тазобедрених суставів за 2200 гривнів...Там ксататі 2 сустава написали - без особливих змін . "МР ознаки початкові явища артрозу обох кульшових суглобів". Я вже не знала що робить.Сустави одінакові, а болить тільки ліва нога. Мені син знайшов по ФБ невролога Циц і потом я вспомнила про клініку Пілюйка . І потом -мені давно за цю врача казали.Чого було до них сразу не обратитися. Та нєвролог тілько юбку з колготами мені попросила сняти глянула і сразу каже- у вас неврит .Мені нєвролог Циц Галіна поставила точний діагноз, Я собі записала і точно запомнила -Невропатія лівого стегневого нерва. Мені Галіна Дмітріївна ставила голки-добряще голками снімає боль, мені Свєточка робили дорогущій лазер і елеєктротерапія. Через 7 день у мене почті вся боль прошла. А боліле мене більше 3 неділь!

    Мені в Нетішині так артрит суставів стопи лікували. Причому всі знайомі лікарі були і травматолог і ревматолог. Поки знайомі не порекомендували до Галини Дмитрівни Циц звернутися. Вона поставила правильний діагноз Невропатія великого гомілкового нерва. Мені всі процедури зробили, і голками Галина Дмитрівна лікувала, дівчата високої інтенсивності лазер робили , електротерапія була-дуже лікування помагає, апаратура серйозна . Дуже голки мені помогли.

  • У мене теж був невріт.Тільки воспалився сідничний нерв . Дуже сильно боліла вся нога від сідниці до пятки, сверліло ,пекло , стріляло страшно. Так мені мій неврит сідничного нерва Галина Дмитрівна вилікувала за 2 курси Акупунтурою -це лікування голками , потім у ті точки вона мені колола спеціальні ліки -це фармакопунтура здається називається , і ще Електротерапія в залі. А у мене між іншим на аспірин, анальгін, парацетамол і всі діклофенаки алергія.
    "Я вас не маю чим лікувати" -це слова невролога і мого сімейного з поліклініки №2. А тут мене знайшли чим вилікувати. Дуже гарний лікар, має велике бажання всім допомогти. Хороша клініка.

  • В житті ситуції разні бувають.У мене з рукою проблема була дуже велика.
    У мене були страшні болі та затерпання пальців правої руки, це моя основна робоча рука і мій заробіток. Мене лікували моя сімейна врач, невролог, ревматолог з міської лікарні , нарешті доліковував мене травматолог ...Ефекту повний ноль. Фантазії-повний НОЛЬ! Коли я потім переглядала листочки з їх призначенням -ревматолог призначала ревмоксікам , перед тим невролог призначала ксефокам і дексалгін , а травматолог-кейвер плюс мелбек .Воно й потім мені і не дивно стало ,що нема у мене покращення. Я загуглила все-ліки тож ті самі вони назначають І Я була в шоці. Люди, я близько місяця бігаю по врачах, які призначають то саме і навіть не читають попереднє нанзначення. Ті самісінькі лікарства , но по другому називаються.
    У фб я чисто випадково натрапила на невролога Циц Галину Дмитрівну, вірніше на її пост про КІН-компресійно-ішемічні невропатії-я відразу звернулася. Зразу видно -уровень врача ! Я чомусь їй дуже повірила.Підхід до лікування, Акупунтура-лікування голками у ней -це щось унікальне .Плюс процедури . Мені помогло лікування .! Супер. Врач як спеціаліст -просто супер .Як людина -взагалі- я такого відношення не зустрічала. Всім рекомендую. Я вам так скажу, щоб получити гарний результат лікування- треба знайти гарного толкового врача

  • @liliyaKramar написал:
    У мене ущемление і невріт седаліщного нєрва !Дуже болі адскі .Більше 3 неділь як защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.Хтось тут чув за гевасталон.Кажуть він лічить грижі і воспаленія. Може мені він поможе .Люди мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити, Голками хтось лічив нєвріт? Вам помогло

    Ви краще обстеження пройдіть. МРТ чи КТ поясниці ? Ну там лікар взагалі вирішує що краще підходить для хворого.Зверніться до Галини Дмитрівни Циц ,вона точно знає що робити.І лікування голками або акупунтурою -вона це добре знає.

  • У мене ущемление і невріт седаліщного нєрва !Дуже болі адскі .Більше 3 неділь як защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.Хтось тут чув за гевасталон.Кажуть він лічить грижі і воспаленія. Може мені він поможе .Люди мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити, Голками хтось лічив нєвріт? Вам помогло

  • Добрий день вам . В мене похожа ситуація була , мене турбувала спина кульшовий суглоб правий , боліли стопи більше 2 років. Мене сімейний лікар з нашої 4 поліклініки направив до травматолога. Я приймав кейдекс і свічки діклоберлу ,трошки було краще . Потом знову боліли ноги, стопи пекли. Мене сімейний направив до ревматолога і тут почалося -давайте вам узі суглобів, потом її узі вже мало давайте мрт суглобів .Я тоже більше 2000 тисяч виложив. Мене врач з МРТ успокоїв, каже нема у вас ніякого артрита і коксартроза тоже я не бачу. Мені на МРТ у міській лікарні невролога Циц старший такий врач порекомендував. Я чогось повірив і звернувся. Лікар ця мене гарно так подивилася, професіонально. Направила на аналізи, каже у вас ноги давно печуть... я з притиском на ті аналізи пішов- думаю знов попав на грошіЯ вже всього стільки наздавав . Но такого ще нездавав. Щоб тут довго не писати- по аналізах ця лікар поставила мені цукровий діабет 11 типу в мене один аналіз цукор більше 12 показував , другий тоже поганий був. Мені поставила ця врач діагноз поліневропатія на фоні діабету. плюс болів не кульшовий а тоже неврит стегнового нерва. такий в мене детектив.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.