Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Псориаз и беременность

У меня вопрос, касается не меня, просили узнать. Как влияет беременность на псориаз. Молодая женщина болеет псориазом с поражением суставов и позвоночника. Забеременнела, не знает что делать. Хочет сохранить беременность, но опасается за свое здоровье. Кто владеет информацией, подскажите пожалуйста.

Комментарии

  • В моєї подруги псоріаз. Нічого не мінялось до та після вагітності.

  • @Nazar2 написал:
    Добре що чоловіки не вагітніють...

    Согласен. Хотя у жены псориаз небольшой, суставы не беспокоят. Вроде все нормально было. Две беременности, без осложнений.

  • Добре що чоловіки не вагітніють...

  • Не розумію, яке має відношення вагітність до псоріазу. Багато жінок з псоріазом вагітніють, передають його у спадок, то й що?

  • Мені стало краще підчас вагітності. Висипка пройшла повністю, і суглоби перестали боліти. Але пройшов рік після пологів і почалось. Спочатку розпухли коліна, потім коліна пройшли і почалась епопея з плечима. Почався бурсит в одному плечі. Саме тоді висипало дуже на шкірі. Потім шкіра пройшла, а бурсит час від часу мучає.

  • Та ніяк не впливає, коли я була вагітна різниці не помітила. Ліки мусила відмінити, через їх побічні, перейшла на гомеопатію. Мені підчас вагітності було нормально, проблеми відновились вже потім.

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.