Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

чи поможе гевасталон від сідаліщного нерва

у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

Комментарии

  • @YuriyKuhar написал:
    пробуйте електротерапію, дуже помагає лікування голками.Галина Дмитрівна в тих голках дуже сильно розбирається. Лазер високої інстенсивності. Я собі записав ті апарати і процедури, може комусь треба, бо таких як я багато

    Прихопило поперек і праву ногу після тренування в залі. Треба було швидко повернутися до роботи. Проходила електротерапію- на попереку ставили і по нозі.Плюс голки. Покращення значне після 3 дня лікування.Мені вистачило тижня щоб повернутися до роботи.Решта 3 дні лікування продовжувала , поєдуючи з роботою. Результат швидкий і гарний.Лікувалася у Галини Дмитрівни-всім рекомендую

  • пробуйте електротерапію, дуже помагає лікування голками.Галина Дмитрівна в тих голках дуже сильно розбирається. Лазер високої інстенсивності. Я собі записав ті апарати і процедури, може комусь треба, бо таких як я багато

  • Як лічить Галина Дмитрівна я сам лічно знаю. Якби не вона і її підхід до больних я не знаю що було би з мою ногою . Вона поставила мені правильний діагноз, назначила лікування і мені стало легше. Хто мене тільки не лічив до неї: сімейний врач, ревматолог, травматолог. Скільки грошей пішло на аналізи їх лікарства що вони призначали- а тольку не було. Спасибі вам Галина Дмитрівна ,за все спасибі

  • @vlasyuk написал:

    @liliyaKramar написал:
    у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

    Не знаю за таке лекарство. На голки 100 процентов стоит походить. Даже процедури можно пробовати .Мені голки помогли, врач хороша ,медпрактіка Здоровья Галіна Циц. Там процедури-помогают прекрасно,особенно електротерапия

    Галина Дмитрівна мій лікуючий лікар .Я лікувався тут. Призначалися мені акупунтура, лазеротерапія і електротерапія .Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного. В обласні лікарні теж був , у сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах.Маю гарний результат лікування . Я тепер Галину Дмитрівну всім рекомендую

  • @liliyaKramar написал:
    у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити!

    Иглоукалывание или акупунктура невролог Цыц Галина
    Спрашивайте электротерапию и высокоинтенсивный лазер. Эффект с первого сеанса

  • В мене була дуже сильна люмбоішіалгія від перевантаження плюс я промерзла. Мені дуже сильно помогли голки в Галини Дмитрівни, особливо коли вона їх ставила на поясничний відділ і прогрівала і електротерапія. Мені ще робили лазер. Но я впевнена що саме більше мені помогли голки і електротерапія, бо болі проходили вже під час процедур. Дуже гарне лікування

  • @VolodKoval написал:
    Мені від болі в нозі дуже помогли голки, електротерапія, і ліки нуклео цмф і моваліс

    Пил, пробовал .Мне не помог ни мовалис ни нуклео. как и все прочее перед этим.капельницы и все такое разное.ущемлен седалищный нерв или как там правильно корешок л5-с1 ,плохо работают пальцы стопы справа. Практически висячая стопа. Грыжа 12 мм вправо.Консультировался у Левицкого сказал надо оперировать. Очень рассчитывал на невролога Цыц которую кстати многие мне рекомедовали как и все эти процедуры. Осмотр шикарный не спорю. Все четко . Однако я сильно обломался. Отправила на операцию. Есть ли какая другая альтернатива ?

  • Мені від болі в нозі дуже помогли голки, електротерапія, і ліки нуклео цмф і моваліс

  • Мій неврит сідничного нерва Галина Дмитрівна вилікувала за 2 курси Акупунтурою -це лікування голками , потім у ті точки вона мені колола спеціальні ліки -це фармакоАкупунтура здається називається , і ще електротерапія в залі. А у мене між іншим на аспірин, анальгін, парацетамол і всі діклофенаки алергія.Мій сімейний лікар з поліклініки №2 говорив ,що я вас не маю чим лікувати... Але ж Галина Дмитрівна знайшла спосіб як мені допомогти! В медпрактиці мене знайшли чим вилікувати. Акупунтуріа і електротерапія - дуже гарно знімають біль

  • @liliyaKramar написал:
    у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

    я не знаю чи поможе гевасталон від защемлення сідалищного нерва.Ви загугліть - в інструкції там написано ,що це ліки для лікування гриж Шморля. Мені здається, що це зовсім інша хвороба. Но, я точно знаю ,що допоможе-це електротерапія і акупунтура. В мене від лікування у Галини Дмитрівни особистий досвід-дуже гарний результат

  • @liliyaKramar написал:
    у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

    Зробіть КТ а бо МРТ поясниці, або ще краще взагалі піти до невролога

  • @liliyaKramar написал:
    у мене проблема. більше 3 неділь защемило сідаліщний нєрв правої ноги. мені сімейна врач назначала дексалгі уколи ношпу уколи аналгін з дімедролом на ніч і доларен. мені лучше но не так як би я хотіла . кума пропивала гевасталон її помогло перестала боліти спина. но мене більше болить нога.
    чи поможе гевасталон якщо защемило сідаліщний нєрв. мені ще кажуть на голки походити .це стоіть робити

    Не знаю за таке лекарство. На голки 100 процентов стоит походить. Даже процедури можно пробовати .Мені голки помогли, врач хороша ,медпрактіка Здоровья Галіна Циц. Там процедури-помогают прекрасно,особенно електротерапия

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.