Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

головокружіння лікування голками невролог ГалинаЦиц реально помагає

У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

Комментарии

  • @kondratyuknina написал:
    У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

    Мене турбувало головокружіння ,похитування. Я
    зверталася на консультацію невролога, дуже боліла і крутилася голова, тиск стрибав, приступи серцебиття. Попала до Галини Дмитрівна, вона мене обстежила, ми перевірили судини голови і шиї, поздавали аналізи.Я залишилася у неї на лікування .Проходила сеанси акупунтури, потім була перерва .На другий курс лікування Галина Дмитрівна також ставила голки і ми вирішили добавити легкий масаж на шийний відділ.Почуваюся дуже добре. Галина Дмитрівна зуміла мені нормалізувати тиск і пульс,немає частого серцебиття.Ми досягли зниження холестерину.І я почуваюся добре.Прекрасний лікар.Всім рекомендую

  • @vlasyuk написал:

    @kondratyuknina написал:
    У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

    Галина Дмитрівна -лікар супер. Кращий невролог по Хмельницькому і не тільки

    В процесі сидячої роботи за останні 2 роки в силу подій що на нас усіх навалилися, ковід і вся паніка , потім війна... Через дистаційку багато сиджу. Помітила головокружіння, потім похитування.Спочатку дуже короткочасне.Потім все частіше і триваліше. У вересні почали приєднуватися відчуття нудоти та часто головний біль... Почала згадувати свою маму ,яка мала схожі скарги у свої 55 , нас у ще з 2012 року лікує Галина Дмитрівна Циц. Але мені 42...Отож, я звернулася до нашого вже родинного невролога Галини Дмитрівни. Вона мене обстежила, аналізи, холестерин , УЗД судин голови та шиї... Мій холестерин майже 8, судини мають тенденцію до утворення бляшок.... Я була шокована ,Всі ці тригліцериди , липопротеїди . Але нічого. Пройшла 2 курса акупунктури у Галини Дмитрівни, отримала ліки ...Потім паралельно підлікували мій шийний остеохондроз з вираженим спазмом м"язів шиї. Мене голова від того також боліла. Все пече потилиця, а думаю що то тиск. А він у нормі. Тепер я слухняна. Обмежила італійський сир, масло та яйця. споживаю броколі та оливкову олія . Вага -мінус 5 кг. Я дуже задоволена таким розвитком подій

  • @OlyaOmelyanchu написал:

    @OlegZadorojniy написал:

    @kondratyuknina написал:
    У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

    Після свого лікування у невролога Циц я тепер її всім рекомендую. Дуже грамотний невролог. Ну з любої ситуаціїї має вихід, скільки я бачив хворих поки лікувався- з головокруженієм, після інсульта, з цукровим діабетом -вона всім помагає.

    Лікарі нашої обласної Хмельницької дитячої лікарні вегетосудинну дистонію лікували мені ще з підліткового віку. Мене постійно боліла голова .Олег Семенович завідуючий неврологічним дитячим відділенням можливо мене й досі пам"ятає. Я там частий клієнт була. Наразі мені вже 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

    В мене є головна боль, часом підтошює і маю похитування. Робила 3 роки тому УЗі сосудів голови, отримувала цінарізін , капалася в 2 поліклініці 3 рази , ефект є але дуже малий. Через тиждень другий вертається головна боль.Останній місяць терпнуть руки. Яку томографію мені краще робити щоб мені всьо показало від чого мені болить голова .І ще пишуть тут люди що їм помагає лікування голками .Мені воно щось поможе від головної болі і хитання?

  • @OlegZadorojniy написал:

    @kondratyuknina написал:
    У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

    Після свого лікування у невролога Циц я тепер її всім рекомендую. Дуже грамотний невролог. Ну з любої ситуаціїї має вихід, скільки я бачив хворих поки лікувався- з головокруженієм, після інсульта, з цукровим діабетом -вона всім помагає.

    Лікарі нашої обласної Хмельницької дитячої лікарні вегетосудинну дистонію лікували мені ще з підліткового віку. Мене постійно боліла голова .Олег Семенович завідуючий неврологічним дитячим відділенням можливо мене й досі пам"ятає. Я там частий клієнт була. Наразі мені вже 29 років .У мене певний час часто були головні болі, спазми в животі,особливо в шлунку коли перенервую.А у мене ще робота така, відповідальна весь час з людьми. Від таблеток від головної болі мене ще більше починав боліти шлунок.Це дійсно функціональне. Я багато разів обстежувала шлунок , там нічого не знаходили . Я погано спала, часто пітніли руки. Я пролікувалася у Галини Дмитрівної .Маю гарний результат. Мене Галина Дмитрівна детально обстежила , і ми прийшли до висновку, що мої проблеми з спазмамив шлунку це функціональна диспепсія . Я отримала у Галини Дмитріївни 2 курси акупунктури . Вже після першого курсу самопочуття було значно краще .Мені говорили колеги по роботі ,що голками лікування дуже добре допомагає. Моя колега Алла Іванівна -Ваша Галина Дмитрівна пацієнтка. Це вона мені Вас порадила. Вона сама має дуже гарний результат від Ваших голок. І я маю чудовий результат.Після другого курсу акупунктури мене спазми майже не турбують. То функціональне виявилося . Галина Дмитрівна - Ви справжній фахівець своєї справи .Дякую.

  • @kondratyuknina написал:
    У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

    Після свого лікування у невролога Циц я тепер її всім рекомендую. Дуже грамотний невролог. Ну з любої ситуаціїї має вихід, скільки я бачив хворих поки лікувався- з головокруженієм, після інсульта, з цукровим діабетом -вона всім помагає.

  • @kondratyuknina написал:
    У мене тривалий час появлялися гострі болі в шиї . паралєльно починало беспокоїти головокружіння. Так от мені Галина Дмитрівна вилікувала біль у шиї у основну проблєму-головокружіння. ЇЇ лікування голками дуже домогає. Це правда.Рекомендую, дуже грамотний врач

    Галина Дмитрівна -лікар супер. Кращий невролог по Хмельницькому і не тільки

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.